PDA

Zobacz pełną wersję : siłka w bloku ?



mari111
07-09-08, 13:12
zastanawiam się czy możliwe jest zrobienie siłki w bloku np w suszarni ?
robił ktoś zwas może taką siłkę

47
07-09-08, 13:15
no jasne ze sie da, tylko musisz przedewszystkim sasiadow sie popytac.
jak chcesz robic na legalu to musisz isc do spoldzielni mieszkaniowej :( ale lepiej sie spytaj sasiadow czy im to nie przeszkadza i zrob na nielegalu

Blackphoenix
07-09-08, 13:18
chciałem z bratem zrobić siłke w pralni ponieważ jest to tylko zbędne puste pomieszczenie lecz sąsiedzi (czytaj stare wapniaki )którzy mieszkają nad pralnią się nie zgodzili z powodu ewentualnych hałasów :)
Co do suszarni wg. mnie się nie zgodzą bo mimo wszystko dużo osób w okresie np. zimowym korzysta z tego pomieszczenia

Józiu
07-09-08, 13:44
No ja mam silke w suszarni w bloku:) Zebralem podpisy od sasiadow z klatki, ze wyrazaja zgode i zglosilem do spoldzielni. A spoldzielnia wyrazila zgode, ale od razu powiedziala ze to jest "nielegalne" i jesli bedzie choc jedna skarga to nas wywala:P....Do tej pory nas nie wywalili a minelo juz z 5 lat:)

Mały_Mateo
07-09-08, 13:55
niue mieszkam w bloku...ale zawze chcialem miec w suszarni siłe...:D

PanAntek
07-09-08, 13:56
e tam ja wole na publicznej siłowni :P nie wiem czy dałbym radę i miał motywacje ćwiczyc w suszarni :D

Rafauu
07-09-08, 15:49
publiczna silownia - mega motywacja
mala silka - mala motywacja
ale fajnie z kumplami cwiczyc xD ja tam osobiscie cwicze z 2 kumplami ;)

Mały_Mateo
07-09-08, 16:06
publiczna silownia - mega motywacja
mala silka - mala motywacja
ale fajnie z kumplami cwiczyc xD ja tam osobiscie cwicze z 2 kumplami ;)
i tu sie nie zgodze...
siłownia publiczna, styk z kazdym, wszyscy o tobie wszystko wiedza(zero motywacji)
mała siłka- wielka motywacja by dokopac tym co maja duze siłownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !1

Blackphoenix
07-09-08, 16:34
i tu sie nie zgodze...
siłownia publiczna, styk z kazdym, wszyscy o tobie wszystko wiedza(zero motywacji)
mała siłka- wielka motywacja by dokopac tym co maja duze siłownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !1

A ja się z tym nie zgodzę bo wole coś robić pod okiem trenera niż później męczyć się kolejne pół roku by dopracować to co się nie zrobiło wcześniej bo się o tym np. nie wiedziało ;)

Mały_Mateo
07-09-08, 16:39
po to jest forum;]
trza byc samodzielnym...chbya ze mas zzamiar trenowac zawodowo...
mnie nie stac na swojego trenera...jestem swoim trenerem,dietetykiem i lekarzem!

Blackphoenix
07-09-08, 16:44
mnie tez nie stać na prywatne lekcje z trenerem :) Tam gdzie ja chodzę trener chodzi po siłowni i np. mówi ' wyprostuj plecy ' , 'złap to tak i tak ' :)
Forum to forum nikt Ci tu nie powie czy np. dobrze chwytasz sztangę , czy dobrze stoisz itd, tu co najwyżej otrzymasz porady ale nikt w praktyce cie nie skoryguje. Siłownia domowa jest dobra jeśli ma się już jakieś doświadczenie lub ćwiczy sie z kimś kto też je ma. :) Tak czy siak myślę że oboje mamy racje.

Mały_Mateo
07-09-08, 17:13
warto zapyrtac co i jak trzymac...
mozna tez szperac w necie(co robie czesto) i wiec co i jak mama trzymac...a tak wogóloe to człowiek sie uczy na błedach no nie?? nie zawsze na swoich ale sie uczy!!
ja lubie na swoich;] choc czasem to boli:) no ale trza byc twardym;]

Szymcio1992
08-09-08, 13:57
Ja myślę że jednak dla osób zaczynających "zabawę" z siłownią lepsza jest ta publiczna bo , można się nauczyć techniki a po za tym jest ktoś kto ci to pokarze, natomiast dla osób z większym stażem - taka własna siłownia jest lepszym rozwiązaniem bo można w ciszy i spokoju rozwijać się :)

PanAntek
08-09-08, 15:07
niby tak ... ale publiczna to jednak motywacja... nowe znajomości ciekawe ludzie czasem można sie naprawde pośmiać z sezonowców jak nakładają na sztange potężne ciężary xD i potem z nich muszę zdejmować :]

Blackphoenix
10-09-08, 22:48
a w co w tym śmiesznego ? :P nie od razu Rzym zbudowano :P

47
11-09-08, 19:16
nom hehe pamietam jak taki gosc na silce moze 25 w lapie mial 40 kg na sztandze, podniosl to ze stojakow... a nagle mu to spadlo na klate a ze nie mial zapietej sztangi to wpierw go przechylilo na jedna strone i spadl ciezar a potem z drugiej strony haha tak smy ryczeli ze smiechu ze ja wylecialem na zewnatrz i sie toczylem ze smiechy a kumpel troche popuscil :D:D