PDA

Zobacz pełną wersję : poczatki...



marianooo99
07-09-08, 09:29
Po pierwsze jako ze jestem nowy: Witam!
Mam kilka pytan dotyczacych poczatkowego treningu.Cwicze od ok 2 tygodni. Narazie na trenimgu staram sie cwiczyc jak najwiecej partii miesni. Dodam ze jest to domowa silownia w ktorej nie grzeszymy sprzetem( 2 sztangi, laweczka, krotka sztanga, jedna hantla i 2 male po 4 kg, no i jeszcze maly gryf idealny na przedramie).za okolo miesiac chcialbym zaczac Cwiczyc poszczegolne partie miesni.Cwicze we wtroki, piatki i niedziele. Dlatego mam pytanie: jakie miesnie potrzebuja najwiecej czasu na regeneracje ? i czy wystarcza po 2 , 3 cwiczenia na jedna partie miesni(z powodu braku sprzetu).
Niestety nie mam za duzo czasu na specjalne diety ale postaram sie podniesc poziom bilaka w moim pozywiniu w takim stopniu ile sie da.Chcialbym przybrac troche masy , bo strasznie szczuply jestem. Czy jest to mozliwe bez specjalnych diet? a i jeszcze moglbym Was prosic abyscie napisali mi jakie jest najlepsze cwiczenie na "pogrubienie" ręki w miejscu gdzei jest biceps. Mam reke w miare szeroka jednak strasznie cienką.



z gory dziekuje o pozdrawiam

Symu
07-09-08, 12:01
Najwiecej czasu na regeneracje potrzebuja duże partie mięśni tj. nogi, plecy, ewentualnie klata.

Tak wystarczą 2-3 ćwiczenia tylko musisz dobrać optymalną ilość serii i zobaczyć czy to działa na twoj organizm. Niektórzy potrzebują różnorodniejsze ćwiczenia.

Możliwe jest to bez specjalnej dity ale trochę bedziesz miał utrudnione zadanie.