PDA

Zobacz pełną wersję : Czy bedzie taka dieta



Szczep16
25-09-06, 17:50
Sniadanie w domu

Ciemne pieczywo+ser lub pierś +kakao

Sniadanie w szkole
ciemne pieczywo+ser lub jakas szynka

Obiad
to co babcia zrob :smile:

Po treningu
Jakies jabłko, banan

Ok 30-40min po trenigu
2-3 jajka (i tu jest pytaie czy to jest obojątne czy to bedzie jajecznica czy to maja byc jajka sórowe?)+ciemne pieczywo
Przed snem
Ciemne pieczywo+ryba lub ser biały+herbata

Dieta taka sobie ale niemam warónków na nic lepszego,ale na takim czymś można juz coś zbudowac?? Dodam że waże jakieś 55kg przy 173cm wzrostu. I niezawsze mam w domu to ciemne pieczywo ale ono chyba niejest niezbedne.

mapet
25-09-06, 18:08
Nie żartuj. :mrgreen: Tego nawet nie można nazwać dietą.

Szczep16
25-09-06, 18:33
No ale raczej na nic lepszego raczej niemoge sobie pozwolić i mozesie to jakos ulepszyć? Zeby bylo coś ale takiego mozliwego w miare

mapet
25-09-06, 18:50
Z taką dietka to raczej nic nie zrobisz a juz o masie to możesz zapomnieć. Możesz starać się po prostu jeść jak najwięcej mięs, ale jak jestes na garnuszku u babci to podejżewam ze tez z tego nic nie będzie.


PS Wcale mnie nie dziwi że warzysz 55kg. :grin:

Szczep16
25-09-06, 19:55
No ale od babci to tylko obiad jem a reszta to jest przeciez jajka sa owoce ser biały pierś ryby i jeszcze moge ryz do tego dorzucic po treningu albo przed jak lepiej?? Ale chyba lepsze to niz niemiec diety i ja jeszcze sie rozwijam a pewien gosciu raz mi na pisał że do 16roku bo sie rozwija nietrzeba miec diety to jak ja za 3miechy skończe 16lat i wolno sie rozwijam to chyba dieta niemysi byc chyba taka scisła? :???: :???: Bo na nic innego niemam waronkow.

mapet
25-09-06, 20:14
Kurcze ne spojrzałem na twój wiek. Jeśli masz 15 lat i nie masz diety to lepiej daj sobie spokój z ćwiczeniami na razie bo to się moze naprawde źle skończyć dla Ciebie. Możesz np przestac rosnąć. 173cm niby spoko, ale można by jeszcze z 15cm podciągnąc nie? A jak bedziesz ćwiczył bez diety to twój wzrost pewnie się zatrzyma.
Taka moja rada.

Blakee
25-09-06, 20:44
Dieta troszke uboga, nie ma co ukrywać, ale jeśli naprawdę chcesz ćwiczyć i masz wystarczająco dużo chęci, wiary i zapału do tego, to nawet na takiej diecie możesz osiągnąć wiele :mrgreen:
Ja zacząłem swoją przygodę z kulturystyką będąc dokładnie w Twoim wieku i również nie miałem dobrych warunków do ćwiczeń, ale wierzyłem, że uda mi się poprzez ciężką pracę coś osiągnąć i stało się tak jak chciałem :mrgreen:
Dużą rolę w treningach odgrywa właśnie nastawienie człowieka...

Szczep16
25-09-06, 21:55
No ale chyba nieprzestane rosnąć a jak to zwolni wzrost to sie nie przejmuje bo wystarczy mi tylko jak smigne jeszcze ze 5cm

Blakee
25-09-06, 22:35
Na temat wzrostu jest tak: ile ludzi, tyle opinii :wink: Wydaje mi się, że jeśli będziesz dostarczał organizmowi odpowiednią ilość substancji odżywczych to proces wzrostu nie powinien zostać zachwiany, ale to tylko czysto-teoretyczne rozmyślanie :razz: Najlepiej było by wybrać się w wolnym czasie do specjalisty (np. lekarz sportowy) i zasięgnąc jego porady w tej sprawie.

Myślę, że spokojnie wyciągniesz te 5cm :mrgreen:

pey
26-09-06, 10:46
za szybka przemiana materii, zadna dieta tu nie pomoże! Ta dieta którą przedstawiałeś odbiega daleko od tego pojęcia - jest to zwykłe odżywianie. Trudno będzie Ci przytyć w tym wieku. Trening wytrzymałościowo-siłowy proponuje,bieganie i boksowanie

Szczep16
26-09-06, 14:24
Ale jak będe biegał i boksował to chyba nie momoże mi w przybraniu na wadze

mapet
26-09-06, 14:59
Nie nie pomoże Ci, ale uwierz mi że jedyna rzecz która może Ci pomóc w przybraniu na masie to dieta. W ten sposób przynajmiej sobie nie zaszkodzisz.