PDA

Zobacz pełną wersję : OPINIE, OCENY - Sprzęt do siłowni



marbo-sport_pl
03-09-08, 20:56
Wydaje mi się, że fajnie byłoby stworzyć wątek, w którym użytkownicy forum opisywaliby sprzęt do siłowni, który zakupili i na którym ćwiczą.

Najlepiej, gdyby do recenzji udało się dodać zdjęcia, jak sprzęt w wygląda w rzeczywistości, podać jego nazwę, cenę oraz wypunktować plusy i minusy.

Jeśli ktoś chce pomóc innym wskazać dobry sprzęt, piszcie :)

Kubak
03-09-08, 21:02
Ja od siebie :
Kupilem laweczke pod sztange firmy Spokey za 199zl.
Wyposarzona jest w nieruchome stojaki, stacje do cwiczenia nog.
Plusy:
-Cena
-Szybko i latwo sie sklada
-Zajmuje malo miejsca
-Sprawia wrazenie solidnej
Minusy:
-Zbyt maly rozstaw stojakow
-Czasem niestabilne siedzisko
-Slaba instrukcja
-Niedopracowany i wadliwy mechanizm do cwiczenia lydek

Po lawce wiele sie nie spodziewalem, kupilem ja na dobry poczatek, a ze jeszze pomieszczenie na wlasna silownie nie zostalo mi przydzielone to zalezalo mi na sszybkim systemie skladnia, i rzeczywiscie sklada sie laweczka w pare sekund i zajmuje malo miejsca pod sciana (jak na lawke)

Daje lawce 5+/10 .

HuGsoN
05-09-08, 17:14
Kupiłem 3 lata temu ławeczkę MASTER SPORT
W zestawie modlitewnik, wyciąg, takie coś na nogi :)
(+)
- Solidna konstrukcja
- 2 metry rozstaw stojaków
- Regulacja 90 st. siedzenia
- Spora regulacja stojaków
- Wygodna
- Malowanie proszkowe
(-)
- Cena ( 1200 zł zaplaciłem )
- Wycera się wyciąg
- Zajmuje sporo miejsca ( coś za coś )

Oceniam 8/10

Kubak
06-09-08, 12:08
Laweczka wygieta skonsa do brzuszkow http://www.allegro.pl/item432668769_lawka_regulowana_skosna_do_brzuszkow _s08.html .
Zakupilem ja jakis czas temu, nie mialem duzo kasy , a chcialem popracowac na brzuchem.

Plusy:
-szybki i bezproblemowy system skladnia
-zajmuje pod sciana bardzo malo miejsca
-cena
Minusy:
-slaba jakosc pianki , ktorej oblozone sa uchwyty
-kiepska instrukcja
-nieatrakcyjny wyglad

Ogolnie z laweczki jestem bardzo zadowolony, za male pieniadze dostalem mobilny sprzet , z ktorym jak narazie nie mam zadnych problemow. Stoi za lozkiem po zlozeniu.

Lawce daje 7+/10!

przemek_yo
06-09-08, 13:07
Ławeczka skosna do brzucha, Body style, nie pieniądze to i cudów nie ma, koło 100 zł za nia dałem, ale nawet zadowolony jestem

lukaszpolesie
07-09-08, 16:50
http://allegro.pl/item413947196_lawka_pod_sztange_modlitew_rozpietki _0435.html kupiłem tą ławke za 219 ze względu na cene i na to że nie mam za dużo miejsca...
Plusy:
cena
wygodna
łatwa w składaniu
zajmuje mało miejsca

Minusy:
słaba konstrukcja
źle dopracowane rozpiętki

007
07-09-08, 17:20
Mam stojaki z marbo i są amatorsko pospawane brak kątów prostych w podstawie ale nie wpływa to na trening raczej estetycznie kicha,blokada stóp do ławki rozleciała się po trzech miesiącach,gąbka odpadła.Ławka i jeszcze pare innych gratów dostałem w dobrym stanie.Dostawa była bardzo szybka ,bo na drugi dzień od zakupu kurier był już pod moim domem. Sprzęt oceniam na dobry i jeśli ktoś nie ma nadzwyczjnych wymagań to polecam bo było w miare tanio.

marbo-sport_pl
07-09-08, 17:32
007 --> pisz PW to naprawimy blokade do ud, masz przeciez gwarancje.
Nie wiem kiedy kupowales, od kilku miesiecy zmienilismy sposob spawania, takze teraz sprzet jest juz profi pospawany !