PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze O Pomoc.



matt1990
03-09-08, 14:48
Witam!
Mam mały problem. Chodze na Siłownie 3 razy w tyg, i 2 razy na sztuki walki. I treningi na Siłwoni i Sztuk walki mam w te same dni czyli w pon i Srody.
CHciałbym ułozyc diete zeby pasowała mi do moich treningów. moja propozycja. prosze o uzupelnienie i poprawienie błedów.

8:00
Płatki owsiane z mlekiem+ serek wiejski. białko 30g ostrovia
11:30
2 kromki ciemnego chleba z masłem naturalnym, serem zółtym i poledwica z kurczaka
13:25
1 kromka chleba ciemnego z masłem naturalnym serem zółtym i poledwica z kurczaka+ banan
15-16
Ryz+ piers z kurczaka + surówka.
17-siłownia. i po siłowni 30g białka ostrovia+ banan
19-trening
21:20-tunczyk
22-23- przed snem białko 30 g ostrovia

Co byscie zmienili? piszcie wszelkie uwagi
z góry dziek

Rynju
03-09-08, 21:41
Witam!
Mam mały problem. Chodze na Siłownie 3 razy w tyg, i 2 razy na sztuki walki. I treningi na Siłwoni i Sztuk walki mam w te same dni czyli w pon i Srody.
CHciałbym ułozyc diete zeby pasowała mi do moich treningów. moja propozycja. prosze o uzupelnienie i poprawienie błedów.

8:00
Płatki owsiane z mlekiem+ serek wiejski. białko 30g ostrovia <-- za duzo bialka wyjdzie a za malo weglowodanow zlozonnych, dodaj tu cos pozywnego!
11:30
2 kromki ciemnego chleba z masłem naturalnym, serem zółtym i poledwica z kurczaka <--- 2 grube te kromki daj ;) tu mozesz doadc odzywke ze sniadania
13:25
1 kromka chleba ciemnego z masłem naturalnym serem zółtym i poledwica z kurczaka+ banan<-- wiecej wegli ! 1 kromka chleba to nie posilek ;)
15-16
Ryz+ piers z kurczaka + surówka.
17-siłownia. i po siłowni 30g białka ostrovia+ banan <--- musisz w czasie tego treningu pic jakies carbo i troche bialka bo watpire bys mial sily na bananie po silowni! nie mozesz tak ustawic by cwiczyc w dni bez treningu?? ;)
19-trening
21:20-tunczyk
22-23- przed snem białko 30 g ostrovia

Co byscie zmienili? piszcie wszelkie uwagi
z góry dziek


Prosze bardzo

Wiki
03-09-08, 22:09
Diete Ci juz ryniu poprawił:P. Ale jezeli chodzi o treningi w ten sam dzien to klapa totalna.

Lepiej zrob na przemian, treningow MA nie przełożysz bo pewnie chodzisz do jakiegos klubu. To zmien silownie np.

Poniedzialek ma, wtorek silka, sroda ma, czwartek silka, piatek wolne i sobota silka

matt1990
04-09-08, 16:05
nie dam rady przestawic siłki chyba ze w srode bo mam na 13 do szkoły to bym mógł rano cwiczyc a wieczorem SW. We wtorek i czwartek koncze szkołe po 16 a wieczór mam zajety. Dzieki Ryniu Sog leci:)