PDA

Zobacz pełną wersję : Skandaliczne zachowanie "moderatora" Lukemaster



Kubak
02-09-08, 21:16
Witam!
Jak kazdy wie Lukemaster to czlowiek bez samokrytyki, ktory wstawia zdjecia po to aby je chwalic, nie musze chyba przypominac jak napisal do mnie "jebnij sie" i oczywiscie zadnego oddzewu administracji/modow na jego chamskie zachowanie nie bylo.
Ja tymczasem glosno sprzeciwiam sie przyznawaniu stanowiska MODERATORA takim ludzia jak arus1991... dostal bana na jedno konto, zalozy drugie i dostal moda... smiech na sali... pamietacie zapewne , jak wyzywal komus matke czy cos w tym stylu, tym czasem Lukemaster - czlowiek, ktory mysl, ze jest wspanialy , w odwecie za to , ze SMIALEM wyglaszac srednio pozytywne zdanie na temat jego sylwetki przynzal mi 2 punkty ostrzezenia, za nazwanie owego Arusia, "chamkiem".
Licze na NATYCHMIASTOWA interwencje kogos o wiekszym potencjale umyslowym i mam nadzieje, ze takowym potencjalem dysponuja administratorzy.

marcinczwa
02-09-08, 21:20
czekam na dalsze opinie
jutro po południ na spokojnie przeanalizuje sytuacje

deskjet
02-09-08, 21:30
Popieram kolege Kubaka, przynajmniej jesli chodzi o osobe lukemastera. Kiedys lukemaster jako mod zalozył pewien temat. Tenze temat spotkał sie z krytyką kilku osób, wiec lukemaster postanowił pozbyc sie niewygodnych forumowiczów banując ich. W zwiazku z tą sytuacją 5 lutego tego roku o godzinie 21;30 napisałem do admina o loginie "tomek." i moderatora"tom" taka oto prywatną wiadomosc:

"WITAJ: chodzi o ten temat
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=8396 (http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=8396)
i zachowanie admina lukemaster. jestem w szoku, ze ledwo co napisalem wtedy posta (moj owczesny login axion) a juz wylecialem. Dotyczy to rowniez kilku innych osób, ktorzy zabrali głos w tym temacie. Za tego jednego posta od razu otrzymalem bana i to na zawsze ! Przeciez nie zasluzylem, nie otrzymalem ani jednego ostrzezenia-a podobno są 3 ! Lukemaster-napisal uzasadnil ze za spam -bez przesady...Do tego doszlo, ze gdy lukemaster jest zalogowany to ja od razu wylogowuje sie w obawie ze za cokolwiek otrzymam usuniecie konta. Wole nie ryzykować. Chyba nie taka jest rola admina, by traktowac forum jako wlasny folwark i krzywdzic uzytkowników. Moze niech nas wszystkich zbanuje to wtedy poczuje sie lepiej-tylko pytanie: kto wówczas bedzie pisal na forum i czy ta funkcja nadal bedzie go rajcowała. Domyslam sie, ze nie spotkają go zadne konsekwencje i to jest przykre...moze chociaz jakas rozmowa z nim? tylko prosze bez ujawniania mu mojego loginu. Ja chce tylko pisać na forum !!!!! "
http://e-kulturystyka.info/images/ca_evo2/statusicon/user_online.gif

Po tej intwerwencji i dokladnym rozpatrzeniu sprawy przed adminów lukemaster został zdegradowany. Lecz widze, ze dzis zostal przez kogos przywrócony do łask i wszystko zaczyna sie od nowa.........

lukemaster
02-09-08, 21:31
sprawa wyglądałą inaczej wtedy ejscze nie byłem modem i mysle ze słowo jebnij sie było jak najbardziej prawidłowe co do twoich głupich komentarzy to ty myślisz ze wiesz wszystko najlepiej dostałęs ostrzezenie słowne od rynia ze teksty w stylu "umyj sie"nic nie wnosisz na forum tylko cały czas szukasz zaczepki i widze to po postach kierowanych nie tylko do mnie a do innych uzytkowników takze nie dośc ze piszesz do moderatora ze jest zwykłym chamkiem napsiałes to tak jakbyś miał pretensje do administartora ze zrobił go modem...i jescze go obrazasz do tego spamujesz w tym dziale nic do niego nie wnosząc dlatego dostałęs 2 punkty osta i jest to jaknajbardziej słuszne bo ile mozna czytac te twoje głupie teksty wykaz sie napisz cos ciekawego co zainteresuje innych a nie tylko mądzysz sie i cwaniakujesz...

lukemaster
02-09-08, 21:35
po2 administartor dał mis zanse bo cche sie wykazać w dziale nowinki a to co było prawie rok temu to wiesz...jest inna sprawa liczy sie co jest teraz odkąd jestem modem i będe robił wszystko zeby forum sie rozwijało a tacy kolesie jak kubak któzy nie mają zielonego pojęcia o kulturystyce sprawiają ze spada poziom tego forum....

Kubak
02-09-08, 21:36
Oczywiscie, moj komentarz byl glupi, bo nie napisalem, ze jestes super i w ogole tylko , ze jest dobrze, ale moglo by byc lepiej... dziecinne bardzo.
Co do reszty to napisalem to "umyj sie" jak najbardziej podstawnie bo tamten temat byl w zlym dziale, a do tego zupelnie niepotrzebny. Na glupuie pytania glupia odpowiedz. Co do arusa1991 to zostal zbanowany za wyzywanie innych uzytkownikow, nastepnie zalozyl nowe konto i zostal modem co jest zupelnym skandalem jak dla mnie i niedorzecznoscia i bede powtarzal, ze jest zwyklym chamkiem bo jest i na taka opinie zapracowal sobie WLASNYMI wypowiedziami... ale widze, swoj do swego ciagnie.

marcinczwa
02-09-08, 21:37
do wyjasnienie sprawy zawieszam chwilowo status moderatora dla lukemaster (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=2829)

deskjet
02-09-08, 21:38
sprawa wyglądałą inaczej wtedy ejscze nie byłem modem i mysle ze słowo jebnij sie było jak najbardziej prawidłowe co do twoich głupich komentarzy to ty myślisz ze wiesz wszystko najlepiej dostałęs ostrzezenie słowne od rynia ze teksty w stylu "umyj sie"nic nie wnosisz na forum tylko cały czas szukasz zaczepki i widze to po postach kierowanych nie tylko do mnie a do innych uzytkowników takze nie dośc ze piszesz do moderatora ze jest zwykłym chamkiem napsiałes to tak jakbyś miał pretensje do administartora ze zrobił go modem...i jescze go obrazasz do tego spamujesz w tym dziale nic do niego nie wnosząc dlatego dostałęs 2 punkty osta i jest to jaknajbardziej słuszne bo ile mozna czytac te twoje głupie teksty wykaz sie napisz cos ciekawego co zainteresuje innych a nie tylko mądzysz sie i cwaniakujesz...



O lukemaster chyba poczułeś, ze usuwa Ci sie grunt pod nogami i w koncu napisałeś posta bez wulgaryzmów. Doceniam to bo wiem, ze cięzko Ci to przyszło.....
Wnosze o degradację lukemastera i jego powrót na szeregowe stanowisko uzytkownika forum. Wiem, ze tu są takze inne osoby, których dzialalnosc lukemastera zmusiła do zmiany loginu tak jak mnie.

Kubak
02-09-08, 21:46
Marcin prosze wiec, o zdjecie ze mnie ostrzezen, jako, ze dostalem go od lukemaster.

marcinczwa
02-09-08, 21:48
Marcin prosze wiec, o zdjecie ze mnie ostrzezen, jako, ze dostalem go od lukemaster.

jutro bede podejmował decyzje w takich sprawach. Nie chce nic robić pochopnie. Musicie mnie zrozumieć. Tyle

Kubak
02-09-08, 21:49
Jako admin moze wypowiesz sie w sprawie przyznania moda dla tego arusa calego co wczesniej bana dostal za wyzwiska ? To jest chyba najwazniejsza sprawa.

deskjet
02-09-08, 21:52
Jako admin moze wypowiesz sie w sprawie przyznania moda dla tego arusa calego co wczesniej bana dostal za wyzwiska ? To jest chyba najwazniejsza sprawa.


Kubak, czytaj uważnie:



jutro bede podejmował decyzje w takich sprawach. Nie chce nic robić pochopnie. Musicie mnie zrozumieć. Tyle


wytrzymaj do jutra

marcinczwa
02-09-08, 21:53
Ta sprawą również zajmę się jutro. Sorry ale dzisiaj już nie dam rady.

Kubak
02-09-08, 21:56
Ah tak ok, sorry za niecierpliwos, po prostu zbulwersowany troche jestem :)

tm7
02-09-08, 22:03
nie popadaj w histerie , będzie dobrze

Kubak
02-09-08, 22:29
Nikogo nie chce wykopac, po prostu chce logicznej odpowiedzi na moje pytania.

lukemaster
02-09-08, 22:31
kubak prosiłęm cie ebys nie spamował w moim dziale a ty dalej potem dostałęs osta od rynia następnie nazywasz arusa chamkiem i dalej spamujesz i uwazasz ze ostzrezenie było przyznane ci niesłusznie..?

Kubak
02-09-08, 22:37
Oczywiscie , ze tak, moje slowa w obu przypadkach byly uzasadnione. Tylko szukales pretekstu aby dac mi ostrzezenie i ostatecznie go znalazles. Przykre i dziecinne , ale jednak... szkoda tylko, ze te pare dni byles moderatorem i zdarzyles juz troche sobie "porzadzic".

Rynju
02-09-08, 22:42
no w moim dostal slusznie, i takiego slownego z to ze cos ktos napisal a on nic tylko na to "umyj sie" to nie bylo na miejscu.
Co do Twojego tematu to chyba za wlepienie osta nikt nie powinien tracic stanowiska. Przeciez modowi tez mozna wlepic osta ;) Mod musi miec zimna krew i ne wdawac sie w dyskusje. W koncu nie zbanowales go a tylko ostrzegles, a ze zrobil sie szum tez powinenes dostac jako mod osta i po sprawie :P

lukemaster
02-09-08, 22:45
dzięki ryniu za wsparcie;) włąsnie uwazam ze jakbym tego osta nie dał to spam i tym podobne zachowania by sie powtarzały w wykonaniu kubaka..

Kubak
02-09-08, 23:02
Ryniu problem tkwi w tym, ze moderator to nie swieta krowa i tez powinien uwazac na to co robi... moderatorem nie powinien zostawac pierwszy lepszy ktos, kto napisze posta w dziale niepopularnym , przez co sie wykazuje...
Moderator to w moim przekonaniu powinien byc ktos spokojny , DOJRZALY i stanowczy, a nie porwyczy, dziecinny i narcyzowaty...

lg team
02-09-08, 23:43
panowie krotko

posluch sie zdobywa a nie o niego walczy

jak gosc nie potrafi ogarnac tematu i ludzi tzn ze nie nadaje sie do tego

bezustannie beda klotnie, wyzwiska, bany, zale itp...

dlatego uwazam ze beznadziejnym pomyslem jest dawanie moda kazdemu kto sie zglosi - bezsens totalny

na ta funkcje sie zasluguje praca nad dzialem czy forum a nie zglaszam sie i dostaje a pozniej takie czy inne tematy sie pojawiaja...

nie oceniam goscia ktorego dotyczy ten topic bo mnie to on ani jego dzialanie nie interesuja tylko wyrazam opinie n/t zasad nadawanie moda i ogolnie sytuacji

Punisher
03-09-08, 14:59
Pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie.

Po pierwsze lukemaster, dziwne dla mnie jest to, że rozdajesz SOGi każdemu, który cię chwali lub stoi po twojej stronie.
Po drugie, to dostałeś moda tylko dlatego, by rozbudować dział NOWINKI (byś mógł zmieniać posty i robić tam porządek, z jako takim nastawieniem, że będziesz wklejał jakieś nowinki itp, dlatego status moda jest potrzebny, bo zawsze trzeba coś zmienić) Tymczasem nie wiem, dlaczego w moim dziale nadużyłeś władzy. Bo obraził twojego kolegę?

Co do arus1991'a to wg mnie pokazał teraz klasę. Może i zbyt wychuchowo reagował na poprzednim koncie, jednak teraz zmienił się i to zauważyłem. Chce pomóc rozbudować dział, zobaczymy. Ale chodzi mi o to, że w tym temacie (http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?p=140897#post140897) zachował stoicki spokój. Widać, że zasługuje na to stanowisko.

Co do KUBAK'a to zasłużyłeś sobie. Wymieniasz lukemaster'owi, a sam nie jesteś lepszy.

Wszystko co napisałem to moja subiektywna ocena, która może być w pewnym stopniu obiektywna, ponieważ nie jestem bezpośrednio powiązany z dana sprawą.

HerQleSZMC
03-09-08, 16:49
Lukemaster - nie dawaj ostrzeżeń w innych działach niż swój, nie denerwuj sie jak ktoś krytykuje twoje zdjęcia a w szczególności nie odgrywaj sie za to na kims, każdy ma swoje zdanie i każdemu podoba sie co innego, i nie wal textów w stylu ,,hahahah ty masz w łapie najwyżej 30cm" bo wątpie zeby frajdą dla kogoś było sciemnianie ze ma 40 w łapie kiedy tak naprawde ma łapke 25cm. a nawet jak dla kogoś jest to frajda to najlepiej sie wogóle nie wypowiadaj. Kiedyś miałem konto o innej nazwie. Zbanowałeś mnie za to ze skrytykowalem twój temat. Byłeś wtedy chyba moderatorem Auto moto czy jak tam sie to nazywa ten dział o samochodach. Zrobiłeś temat o tym zeby opisywać swoje przygody...tj uliczne walki jakie stoczylismy. Kilka osób stwierdziło ze tenmat jest do bani. Zamiast ich odrazu banować, w tym mnie, to mogłeś po prostu usunąć posty i po kłopocie a nie odrazu sypać banami. Mam nadzieje ze wrzucisz na loooz, przestaniesz sypać ostrzeżeniami za krytykowanie ciebie i twoich kolegów i wkońcu będzie wszystko gites. a jeśli dalej uparcie twierdzisz ze mam łapke 30cm to zapraszam: http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=12072. PozdrO luke

Kubak- wiem ze szukasz sprawiedliwosci i ze masz duzo racji w tym co powiedziałeś. Ale musisz też pamietać ze jeśli ktoś mówi coś głupiego do ciebie to niestety nie opłaca sie mu sie odgryzać głupimi hasełkami w stylu ,,umyj sie". Wiem ze niektórzy mają mocne nerwy...inni słabe. Ale wiesz:D spokojnie z tymi hasłami.:D Jeśli ktoś do Ciebie napisze coś durnego to zgłoś to modowi albo adminowi i będzie po sprawie bo jak sam mu zechcesz dowalić to znowu dostaniesz za darmo osty. PozdRO Kubak

Józiu
03-09-08, 16:52
Co do lukemastera mam podobne zdanie co punisher. Jesli cos mu sie nie spodoba (krytykowanie wstawionych przez niego zdjec) to od razu wstawialby ostrzeżenia, a taki moderator nie powinien byc.

A co do arus1991 to uwazam jest bardzo podobnym typem do lukemastera. Bardzo zlosliwy i wraz z lukemsterem popieraja sie nawzajem, nawet jesli nie maja racji...glupota! Troszke zbyt szybko sie obaj deerwuja. Lecz ze wzgledu na to ze arus1991 zna sie na strongmanach to pozostawilbym go moderatorem (przynajmniej na okres próbny)

Pozdro:)

lukemaster
03-09-08, 17:01
zapewne po części jest to tez moja wina ale chciałbym podkreślić ze to co napsiałem było przed tym jak dostałęm moda...a wiadomo pełniąc takie stanowisko nie moge sie wykłucać itd i nic do nikogo obrażliwego nie psiałęm a co do tego osta racja nie był w moim dziale ale myślałem ze moge dodać ostzrezenie w nie swoim dziale..?jezeli nie to sory a ubiegałęm sie o moda nie dlatego zeby dowalić ci ostzrezenie (nieśłusznie) czy tma kogoś banowac tylko stwierdziłęm ze mam duzo fajnych gazet między innymi prenumerata muscular development i mógłbym coś tam ciekawego popisać bo zauwazyłęmz e w tym dziale można powiedziec ze za bardzo nic sie nie dzieje...a to czy bede gho mais powrotem czy nei to zdecyduje marcin pozdrawiam

Kubak
03-09-08, 17:06
Herkules- moj tekst "umyj sie" byl do jakiegos tam zielonego, co w hydeparku napisal temat w stylu "Ide na silownie, dajcie JAKIES porady"... po prostu glupi temat, glupia odpowiedz. Co do lukemastera to jest modem w moim przekonaniu tylko po to aby poczuc troche wladzy i sobie porozdawac ostrzezenia...

HerQleSZMC
03-09-08, 17:15
Szczerze to popieram twoje myslenie. Ale miejmy nadzieje ze teraz Lukemaster pokaże klase i sie zmieni?

Kubak
03-09-08, 17:18
Do czego ja zmierzam... lukemaster za wylgaryzmy w moim kierunku nie byl karany w zadnych sposob... jednak ja, po napisaniu "chamek" z jasnych przyczyn do arus1991 natychmiastowo zostaje ukarany przez Lukemastera oczywiscie... nadgorliwosc? nie... chec hmm "zemsty"...

lukemaster
03-09-08, 17:24
widzisz kubak mylisz sie jak cchecie to nie msuze mieć tego moda widzisz nie zalezy mi na tym chciałęm tylko popiasać w dziale nowinki a jak punischer napisał zeby sie zając tym dzialęm potrzebnyy jest mod bo mozna podwiesić tematu poprostu zrobić pożądek jezeli będziesz szcżęsliwszy to nie musze mieć tego moda

tm7
03-09-08, 17:35
ludzie będą szczęśliwsi jak nie będzie ciągłych kłótni i wyzwisk na forum

Kubak
03-09-08, 17:52
No oczywiscie, robisz to wszystko dla innych i dla dzialu nowinki... szczegolnie gdy dajesz ostrzezenia w nie swoim dziale... Punisher by sobie ze mna poradzi :) To byla zwykla chec dania mi ostrzezenia...

lukemaster
03-09-08, 18:32
boli cie to dalej?to trzeba było nie pisać takich bzdur to bys nie dostał moze to cie nauczy zeby nie spamować na forum

deskjet
03-09-08, 18:34
miejmy nadzieje ze teraz Lukemaster pokaże klase i sie zmieni?


Już miał swoją szansę, znowu zostal modem i ponownie sa na niego skargi czego dowodem jest założenie tego tematu. Ileż można tolerować ?



jezeli będziesz szcżęsliwszy to nie musze mieć tego moda

Ja bede z pewnoscią szczesliwy Arus przynajmiej przeprosił i wyraził skruchę, za co ma moj szacunek i ogromnego plusa. Ty natomiast idziesz w zaparte prezentując bute, arogancję i uosabiając wszystko co złe i niereformowalne.

lukemaster
03-09-08, 19:05
chłopaku jak dostałem moda to nic nikomu neiz robiłęm złęgo zrozum to co tam keidy napisałem to było kiedyś zobacz sobie od kiedy miałęm moda i czy ejst jakiś post w którym kogogs uraziłęm...po 2 to marcin oceni czy to ostrzezenie było przyznane słusznie czy nie a nie ty! ja działałem według regulaminu i tylko ty sie kierowałem

Kubak
03-09-08, 20:00
Na zadnym powaznym forum , niezaleznie od tematyki, ludzie tacy jak Ty nie powinni byc moderatorami... Co do Arusia to rozumiem, ze moze blad swoj zrozumial, ale sam fakt, ze moderatorem zostal ktos uwczesnie zbanowany za chamstwo jest czynnikiem obnizajacym range e-kulturystyki... (choc patrzac na to wszystko teraz, to arus1991 moderatorem pozostac powinien, tylko, zeby swej wladzy na inne dzialy nie pokazywal, tak jak to robia niektorzy :)) .

marcinczwa
03-09-08, 20:13
Decyzja podjęte. Jest ona nie odwołalna.

lukemaster (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=2829), niestety nie będziesz miał moderatora. Przeczytałem kilka Twoich postów. Czy nie znasz innych słów niż przekleństwa? Kłócić też się potrafisz, o wyzywaniu nawet nie wspomnę.
Jeżeli naprawdę zależy Ci na dziale Nowinki to możesz go rozwijać bez moda...

arus1991 (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=2435), Twoj status moderatora zostaje. Fakt, że miałeś inne konto który zostało zbanowane, ale teraz jest już ok. Sam przyznałeś się do błędu, co jest wielkim plusem. Będziemy mieli Cię na oku przez jakiś czas.

Kubak (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=8975), ostrzeżenie cofnięte. Nie mi oceniać czy słusznie czy nie.

tm7
03-09-08, 21:08
arus1991 (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=2435) ma u mnie plusa za to że potrafił się przyznać do błędu i okazać skruchę, widać że zmienił swoje postępowanie, jeżeli będzie tak dalej to nie mam nic przeciwko temu żeby był moderatorem :)

lukemaster
03-09-08, 22:43
twoje forum twoja decyzja a w dziale nowninki będe pisał dalej

Kubak
03-09-08, 23:02
Dzieki za szybkie rozwiazanie "problemu" :)

Kubak
05-09-08, 20:38
Haha zalosny Lukemaster nie moze pogodzic sie z sluszna decyzja admina Marcina i probuje w jakis sposob mnie wkurzyc :) Srednio i czerstwo mu to wychodzi , (patrz avatar) - a mnie usmiech moj drogi z twarzy nie schodzi :)

marcinczwa
05-09-08, 20:49
tez zauważyłem ten avatar. Napisałem do niego, ma go zmienić

Kubak
07-09-08, 10:42
Lukemaster napisal :

ty debilu nie ćwicze juz od 2 lat co ty kurwa myślisz ja tam nie chodizłem an siłownie tylko ćwiczyć sztuki walki a jak miałem 7lat to zacząłem wiec chyba nie koksowałem w tym wieku tyś jest zaniedbany sam wyglądasz jeszcze gorzej i zal ci dupe ściska kurwa wieśniaku widać ze nie ams zpojęcia na ten temat a znowu sie mądrzysz a chuja wiesz szkoda ze nie mieszkasz w bielsku bo byhm ci osobiście p

Pozostawiam do wgladu Marcinowi :)

u.waw.pl
07-09-08, 11:00
Widzę, że powstał temat do kablowania na moderatorów. :P

Kubak
07-09-08, 11:26
No i ja jestem z tego dumny, bo luke to nie byl moderator, tylko pseudo moderator, co dalej juz teraz potwierdza. Oczywiscie wszystko zalezy od tego, jak slowo "moderator" definiujemy i co od takiego wymagamy.

47
07-09-08, 13:09
kubak jak byles mlodszy to rozumiem ze jak dostawales po glowie od starszych to tez leciales na skarge :) ? nie musisz na wszystkich donosic, sa na forum moderatorzy i jak beda chcieli zamknac temat czy tam kogos ukarac to to zrobia, nie trzeba ciagle kapowac

Kubak
07-09-08, 13:13
Trzeba , trzeba, bo jak narazie widze dziwne zbiegi okolicznosci , ze moderatorzy zauwazaja tylko to co chca, i karaja tylko tych , ktorych chca :) Sprawiedlowosci trzeba bronic, nawet w taki sposob.

lukemaster
07-09-08, 13:20
ale z ciebie konfident kubak hehe mamusi sie tez tak skarzysz??haha zal...

Kubak
07-09-08, 13:43
Nie, na takich jak Ty to juz tylko modlitwa pozostaje :)

lukemaster
07-09-08, 13:56
stray myślsiz ze jestes fajny jak sie poskarzysz adminowi ??a tak na prawde połowa forum z ciebie polewa to niee jest forum dla konfidentów jesteś tutaj dopiero 3 miesiace a cfaniaczysz jakbys tu siedział conajmniej rok było tu juz duzo takich i kończyli z banem więc uspokój sie bo juz nawet u.waw z ciebie polewa..

Kubak
07-09-08, 18:29
Jedyne pytanie, ktore sobie zadaje jest takie, czemu tacy jak Ty nie koncza z banem... nawet jak juz tyle smieca to forum i obrazaja innych :) Dlatego doloze wszelkich staran abys jak najszybciej na urlopik sobie poszedl :)
Wiesz gdzie mam to , ze X sie ze mnie smieje, a Y mnie wyzywa? Tam gdzie Ciebie.

Rynju
07-09-08, 18:29
stray myślsiz ze jestes fajny jak sie poskarzysz adminowi ??a tak na prawde połowa forum z ciebie polewa to niee jest forum dla konfidentów jesteś tutaj dopiero 3 miesiace a cfaniaczysz jakbys tu siedział conajmniej rok było tu juz duzo takich i kończyli z banem więc uspokój sie bo juz nawet u.waw z ciebie polewa..

u.waw musiales nisko upasc ;P

kolego Kubak prosimy przystopowac i sie nie wdawac w takie spory. Koniec tematu cos napiszecie na siebie tutaj lukemaster badz Kubak to bedzie ost. Zobaczymy jaki czy slowny, czy moze pkt, za ile pkt ;)

marcinczwa
07-09-08, 21:15
tak jest, ryniu dobrze gada

tomek.
07-09-08, 23:04
publikować rozmowe z priva nie ładnie, ale mam to w dupie bo nie moja

ostatni głos mam admin i zamykam bo któryś sie zesra jeszcze przed monitorem