PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna jak z dawkowaniem?



juraski
01-09-08, 14:01
Witam ćwicze już na siłowni prawie rok z przerwami dosć dużymi. Pierwszy raz zaczynam cykl kreatynowy. Kupiłem kreatyne TREC. ALe w dawkowaniu pisze o 3 fazach nasycenia, podtrzymania i odpoczynku. Pierwsza faza to 1-2dzień po 30 kapsułek, 3dzień 25kapsułek. 4 dzień 20 kapsułek i mam pytanie czy to nie jest za dużo"? Nigdy nie brałem odżywek. I jak najlepiej brać przed posiłkiem? Z rana? Przed treningiem? Jak z dniami treningowymi i nietreningowymi? jakie dawki polecacie z własnego doświadczenia bo ile osób pytałem tak każdy miał inną teorie...

terrorsiejem
01-09-08, 14:11
na opakowaniech piszą bzdury (może to nie były bzdury kilka lat temu ale teraz są)
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=12811
(w ilu tematach bedziesz zadawał to pytanie panie jurasik ? :) )

juraski
01-09-08, 14:21
sorki, ale chciałałem dziś zacząć dawkowanie dlatego 2 tematy:) sorki za tamten w dziale dla zielonych tu mozemy o tym pogadać. A no i mam dietke, siedziałem kiedyś na forum chyba active body czy coś takiego ale nie mogę znaleźć więc wszedłem do was. Dietka jest ale chciałem wkomponować kreatynke i zobaczyć samemu czy faktycznie jak działa.

juraski
01-09-08, 14:49
sorki że pisze pod swojąwypowiedzą ale w tamtym temacie napisałeś 5g rano na czczo i 5g po treningu. Podałem jaką mam kreatyne i chyba chodzi że 5g-to 5 kapsułek tak wywnioskowałem z jej wagi