PDA

Zobacz pełną wersję : Małe pytanie. .



bobmarley
31-08-08, 19:22
Witam
Jestem nowy na forum więc napiszę coś o sobie. Mam 17 lat , mieszkam w małym miasteczku bez dostępu do siłowni , moja waga to 85 kg przy wzroscie 179 . Nie wiem jak zacząć przygodę z kulturystyką . Domyślam się że najpierw powinienem spalić tłuszcz który mnie zalał ale nie wiem jak się do tego zabrać. Muszę ułożyć sobie jakaś dietę redukcyjną czy obejdzie się bez tego ? Mam jeszcze zamiar zacząć abs2 .

bld
31-08-08, 19:27
Skoro chcesz schudnac to uloz sobie diete redukcyjna i koniecznie dorzuc jakies aeroby. Reszte poczytaj w podwieszonych tematach.

Reflex__88
31-08-08, 19:41
nie musisz spalić tłuszczu żeby budowac mięśnie... :) poczytaj o diecie i treningu jeśli nie masz dostępu do siłki za bardzo to musisz sam sprzęt zebrać, na początek ławeczka, gryf długi i obciążenie, to podstawa, potem hantle, jakis wyciąg możesz skonstruować ....

bobmarley
31-08-08, 21:33
Mam gryf łamany i ciężarki , ławeczkę i gryf prosty , hantle sobie dokupię .
Jak nie spalę tego tłuszczu to moja wagą nie spadnie i dalej będe zalany tłuszczem , przecież nie da sie zamienić tkanki tłuszczowej na mięśniową .

slim shady
31-08-08, 22:11
podczas treningu zawsze cos sie spala, musisz ułozyc diete redukcyjna, nie jedz nic po 18, nie jedz słodyczy,nie pij słodkich napojow,pij tylko wode ewentualnie zielona herbate, mozesz pomyslec o l-karnitynie, musisz zaczac duzo sie ruszac, cwicz codziennie jakies pompki przysiady brzuszki i jakies cwiczenia na brzuch

bobmarley
01-09-08, 00:53
kupiłem sobie thermo fat burner tylko nie wiem czy to jest dobre ? ?

terrorsiejem
01-09-08, 12:39
to nie jest dobre narazie. Puki co jedz naturalnie obetnij kalorie w diecie (-300-500 kcal) i jedziesz aeroby itp. Jak nie bedzie dawało efektów i bedziesz miałdalej fat to dopiero wez tego termogenika. Chociaż lepsza (bo zdrowsza) jest zielona herbata.

bobmarley
02-09-08, 14:54
Dlaczego nie jest to dobre? Jak będę jeździł na deskorolce 4 razy w tygodniu po godzinie i biegał 3 razy w tygodniu po pół godziny , to wystarczy ? Największy problem mam z ułożeniem diety.