PDA

Zobacz pełną wersję : rzezba na bicepsie



Nicoll
30-08-08, 11:28
Witam. Chciała bym prosić o porade. Bardzo podoba mi się rzezba u kobiety na ramieniu/bicepsie, którą również chciała bym sobie wypracować. Ogólnie jestem szczupłą osobą. Wiem, że sa reguły jeżeli chodzi o ćwiczenia, których dokładnie nie znam. Zatem bardzo was prosze o rozpisanie treningu na tą część ciała. Opisanie najbardziej skutecznych ćwiczeń oraz ich częstotliwośći jeżeli chodzi o ilość powtórzeń oraz odstępy czasowne jeżeli chodzi o dni. Dodam, że mam dwa hantle po 2kg. Tylko zaznaczam, że nie chodzi mi o stworzenie duzego mięsistego bicepsa :) tylko ładnej KOBIECEJ rzezby :) Z góry wielkie dzięki

VegetaSSJ3
30-08-08, 12:00
Witaj jesli chcesz osiagnac wyrazisty i wyrzezbiony biceps bedziesz musiala cw 2 x w tyg biceps ale i nie tylko biceps bedziesz musiala tez cw miesnie naramienne i triceps zeby wszystko ladnie wygladalo
podam ci przykladowy trening
Polacz trening miesni naramiennych z bicepsem i tricepsem i ten trening wykonuj 2 razy w tyg
barki, tricepsy, bicepsy
Serie pojedyńcze:
Wyciskanie hantelek na barki z klatki 3 serie
Wyciskanie sztangielek na barki zza karku 3 serie
Podciąganie hatelek wzdłuż tułowia 3 serie
Superseria:
- uginania ramion stojąc z hantelkami- 5 serii 12 pow
- wyciskanie francuskie leżąc - 5serii 12 pow
Superseria:
- uginanie ramion naprzemienne - 5 serii po 8 powt.,
- pompki w podporze tyłem - 5 serii po 8 powt.,
Superseria:
- uginania ramion w pozycji izolowanej (w opadzie tułowia) - 5 serii po 8 powt.,
- wyciskanie francuskie jednorącz - 5serii po 15 powt.
i taki trening stosuj 2 razy w tyg
Jesli nie wiesz kotregos cw pytaj
Co do przerw miedzy seriami to tak ok 60 do 90 sek
A przerwy miedzy treningami to zrób tak
np :
poniedzialek barki biceps i triceps
Czwartek barki biceps tricep
w takie dni cw te partie co ci podalem

Reflex__88
30-08-08, 16:48
dobry trening, mi też się się podobają ładnie uformowane, kobiece ramiona, ale nie sądzisz że trochę za ciężki jak dla drobnej kobiety nie uprawiającej sportu??

Tukan
30-08-08, 17:27
nie jest za ciężki bo hantle nie są za ciężkie (2kg) xD

VegetaSSJ3
31-08-08, 15:01
Wlaśnie dlatego taki trening ulozylem bo hantle sa lekkie i dlatego tez wiecej cw dalem

Mały_Mateo
31-08-08, 15:08
pomysłowo VEGETA ;]

Reflex__88
31-08-08, 15:22
być może, ja tam się nie znam na treningu dla kobiet, pewnie sa słabsze i silniejsze, zdawałko mi się że 2 kg dla kobiety to dużo na bicka... :D

Tukan
01-09-08, 16:56
Zależy jaka kobieta. Jakby Aneta Florczyk to trochę za mało xDD

VegetaSSJ3
06-09-08, 16:06
Tak dla Anety to by byl zbyt maly ciezar ale cw wiecej napewno nie wlancza bo nie ma sensu