PDA

Zobacz pełną wersję : Megaserie z progresja ciezaru na klate



leszczoo
29-08-08, 20:10
Co uwazacie o tz. megaseriach? Ja ostatnio wystartowalem z megaseriami na klatke, ocencie czy cos z tego bedzie:

Robie cztery ćwiczenia po cztery serie z progresja ciezaru i regresja powtorzen;

Cztery cwiczenia lacze w mega serie tj. odpoczynek robie tylko po czwartym cwiczeniu w pojedynczej megaserii (odpoczynek jest przeznaczony tylko na zwiekszenie ciezaru w kazdym cwiczeniu) a to cwiczenia ktore robie:

wyciskanie sztangi poziomo szerokim uchwytem (12 10 8 6)powtórzen
motylek (12 10 8 6) powtorzen
francuzkie na maszynie (12 10 8 6)powtorzen
rozpietki na lawce glowa w dól (12 10 8 6) powtorzen

Bedzie cos z tego???

VegetaSSJ3
29-08-08, 21:53
Ale po co?? nie lepiej zrobic zwykly trening a pozadny ??
nie widze w tym sensu ale jesli sie upierasz to proponuje zrobic ale super serie laczone z plecami jesli bedziesz zainteresowany to napisz to podam ci przyklad

leszczoo
29-08-08, 22:12
Prosze bardzo bede wdzieczny ale co do tego co pisalem wczesniej to przeciez sam sobie tego nie wymyslilem troche o tym czytalem i jest to jedna z bardziej efektywnych technik, no ale tak jak w kazdej dziedzinie wszystko (lub prawie wszystko) idzie do przodu i sa coraz bardziej efektywne metody jesli mozesz to podziel sie swoimi; a tak wogole to uwazasz ze to nie jest pozadny trening? Cwicze 5 razy w tygodniu i dla tego robie klatke osobno.

VegetaSSJ3
30-08-08, 09:13
Fakt postepy roznorodnosci odkrywanie treningow ida do przodu
i nie mowie ze nie jest to dobry trening zawsze mozesz sprubowac ale powiedz czemu chcesz zrobic take megaserie na klate chcesz ja poprawic ??

sławo
30-08-08, 10:24
jesli trenujesz już sporo czasu i masz zastoje w klatce \
to można by było łapnąć się na taki trening na krótki okres\
ale jeśli nie ćwiczysz za długo a wnosze że tak jest
to odpuść sobie taki trening

a połączenie klata plecy to również dla zaawansowanych raczej

leszczoo
30-08-08, 10:45
Nie no juz troche cwicze - ponad rok, i staram sie cwiczyc jedna lub dwie partie miesni na jednym treningu, tj. np.:

poniedzialek - plecy i nogi
wtorek - biceps, triceps i przedramie
czwartek - barki i brzuch
piatek - klata
niedziela - kardio, ogolnie wydolnosciowe ćwiczenia.

Zalezy mi na szybkim przybraniu masy miesniowej poprzez cwiczenia i odzywki, jesli macie jakis dobry trening dajacy ostro w kosc to prosze o pomoc no i co ile zmieniac cwiczenia ja slyszalem ze co 8 tygodni.

A tak poza tym co uwazacie o odzywkach universal`a z seri animal ( stack 2,nitro itp.) i weider`a (np. mega mass 4000), warto?

sławo
30-08-08, 13:12
no widzisz ćwiczysz już ponad rok
ale z twojego zestawienia widać sporo haosu
czyli to jednak plan nie dla ciebie

jest tyle sprawdzonych planów masowych na tym forum
tylko wybrać

ślepy
30-08-08, 13:13
jaki masz staz ?

leszczoo
30-08-08, 14:28
Nom staz taki jak wyzej czyli ponad rok