PDA

Zobacz pełn± wersję : hmb...kreatybna...xpand(14lat)



grand
29-08-08, 17:39
Mam 14 lat.Chciałbym zacz±ć stosować kreatyne,hmb lub xpand.Ewentualnie co¶ innego.Mam już jakis staz w ćwiczeniu.Tylko pytanie czy kreatyna,hmb lub xand nie zaszkodzi mi w jaki¶ sposób???pytałem kilku sprzedawców i powiedzieli ze kreatynę można normalnie brac.co do reszty nie pytałem;]tak więc co mi radzicie??

dominator875
29-08-08, 17:44
masz 14 lat wiec odpusc sobie krete itp.
wez sie za trening z lekkimi ciezarami caloobwodowy i 3maj diet i bedzie git
na kreatyne czas przyjdzie

¶lepy
29-08-08, 18:33
przy tym wieku to nawet na siłke za wczesnie, nie mówi±c juz o suplach.

terrorsiejem
29-08-08, 19:08
czyli sprzedawcy w twoim mie¶cie to idioci :)
Nie morzesz tak o sobie brac kreatyny :P hmb xpanda też. niestety taka brutalna prawda.
A jak weĽmiesz to bedziesz miał niesprawn± p±pke (to tak dla przestrogi chyba nie chcesz byc bezpłodny hehe)

grand
29-08-08, 19:36
a gainera lub jak±s dobr± odrzywkę wysoko białbkow±????to chyba moge;]

slim shady
29-08-08, 19:41
jak sie uprzesz to mozesz nie powinienes od tego umrzec, uwazaj na kregosłup podczas cwiczen

terrorsiejem
29-08-08, 19:44
możesz ale jest ci to nie potrzebne stracisz pieni±dze.

Adasko
29-08-08, 19:57
Jak zobaczyłem tytuł to się przeraziłem...,że siłka to w ogole dla mnie głupota,ja bym poczekał na twoim miejscu do tych 16lat z ciężarami a do tego czasu w domu sobie brzuszki robił,pompki,jaki¶ sport do tego.Jak już trenujesz i musisz to robić bo tak sobie powiedziałe¶:)to dieta dobra, po co sobie niszczyć organizm w tak młodym wieku i do tego zaczynasz od xpand'a uuu no to życzę powodzenia:]Lada moment będziesz miał wielki booom hormonów i wtedy dobre przyrosty bez niczego.Za odżywki łap w okresie stagnacji za kilka lat,tak przewiduje bo na poczatku to ładnie wchodzi bez niczego.
Pozdrawiam

RockyBalboa
29-08-08, 20:12
co do silki to, niech cwiczy.. tez jestem w jego wieku i cwicze ale z malymi obciozeniami i z duzym przywiozaniem na same wykonanie cwiczen. co do supli tez chcialem zaczac ale jeszcze te 2 lata poczekam.

grand
29-08-08, 20:27
zdecydowałem że kupie sobie jakiego¶ gainerka i odrzywkę białkow±;]jak± polecacie na do¶ć szybki efekt(tzn żeby było widać jakie¶ rezultaty)a co do innych suplizdecydowałem że poczekam jeszcze trochę z kreatyn± i xpandem;]ale troch nie znaczy to 2-3 lata tylko jaki¶ rok,pół.co do tych ćwiczeń to ja nie ćwicze z jakimi¶ mega ciężarami...narazie się zajmuję budow± masy a nie sił±;]na siłe przyjdzie jeszcze czas;]wiem że w tym wieku nie powinienem nosić tak dużych ciężarów(kręgosłup itp)

grand
29-08-08, 20:34
a i tak dla jasno¶ci ja juz trochę ćwiczyłem maj±c 13 lat;]