PDA

Zobacz pełną wersję : Czy taki kompel jest dobry na mase:)



Mattt
22-09-06, 15:25
Witam

wraz z ochłodzeniem i przychodzi czas na bicie masy więc, za miesiąc mam zamiar kupić sobie mały kompecik, no ale chce się spytać was czy taki będzie dobry :razz:

A więm mam zamiar powiększyć swoją mase mięśniową( mam tu na myśli czyste mięsnie) więc chce sobie kupić: Kreatyne, HMB, ZMA, Tribulusa no i jeszcze witanimki i dekstroze:)

dodam że już mam dibencozoide w domu bo przyda się coś na apetyt:)

myśle też nad gainerem jakims, ale nie wiem czy ma to sens, bo mam zamiar ostro przyłożyć się do diety:)

damiano
22-09-06, 15:32
dodam że już mam dibencozoide w domu bo przyda się coś na apetyt:)
bralem i tak szczeze nic mi to nie dalo,kolegom z silki tez,niewiem moze tobie cos da ale ja juz tego nie kupie.

u.waw.pl
22-09-06, 22:43
Jaki staż ? Waga, wzrost, co brałeś do tej pory, jak z odżywianiem i czy masz teraz duże przyrosty.

Mattt
23-09-06, 13:53
wiek 19 lat; staż 3 lata; wzrost 182;waga 70; Brałem już prędzej dwa razy kreatyne :mrgreen: przyrosty miałem bo jak na początku byłem okropnie chudy 25cm w bicepsie a teraz mam 34 cm lecz pragne mieć więcej :mrgreen: tylko że teraz ciężko mi zdobyć nawet 1/2 cm obawiam się się że mam stagnacje i to długotrwałą :cry: z dietą u mnie nie za dobrze ale teraz mam zamiar ostro się przyłóżyć:)

zresztą jak chcesz to możesz zobaczyć mnie w galery foto pod tytułem : Oto ja co powiecie??

u.waw.pl
23-09-06, 14:46
Przyczyną Twojej stagnacji jest prawdopodobnie zły trening i złe odżywianie. Wklej plan, którym ćwiczysz. Do uzupełnienia diety może być gainer, póki co innych supli nie kupuj.

tomek.
23-09-06, 15:02
dział odzywki to ci o tym napisze

Kreatyna może zostać, a jak jest wiecej kasy to kup jakiś stack kreatynopwy napewno nie pożałujesz
HMB nie kupuj bo sie poprostu nie opłaca, i tak fat pójdzie na cyklu masowym wiec hmb nie warto
ZMA też możesz olać, lepeij uczyc sie na czyiś błedach niż swoich, szkoda kasy
Tribulus za młody jesteś a i tak nie poczujesz tych ziołek

jak kasa zostanie to gainera mozesz kupić
jeżeli masz problemu z jedzeniem dużych posiłków to zawsze można sobei ulżyć zastąpić jeden posiłek gainerem