PDA

Zobacz pełną wersję : Trening dla mało aktywnego



Arctic
28-08-08, 17:01
Mam 17 lat wzrost 180cm i waże 80kg. Postanowiłem się zmienić i wziąść się za siebie olewałem zawsze ćwiczenia i byłem słaby z Wf <zero mięśni>. Postanowiłem wziąść się za ćwiczenia więc ściągnełem sobie gryf łamany i trochę obciążenia no ale jestem zagubiony czytam plany treningowe i jestem zielony nie rozumiem ćwiczeń które one podają jak się je wykonuję. Napisałem więc tutaj bo może ktoś będzie miał dobre serce i poda mi pomocną dłoń w tym świecie ćwiczeń bo jestem zgubiony. Będę ćwiczył w domu więc jakieś we własnym zakresie coś jeszcze zorganizuje sobie. Ale ktoś musi mi powiedzieć jak ćwiczyć żeby do czegoś dojść. Bo zależy mi żeby troszkę nabrać mięśni i być silniejszym. To wszytko co mam do powiedzenia.

.Smile
28-08-08, 17:04
koniecznie zajrzyj :

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

szkoda że nie masz ławeczki, gryfu i hantelek bo mógłbyś trenować praktycznie wszystko.

Arctic
28-08-08, 17:30
A gryf łamany się nie liczy ? ławeczkę sam mogę wykonać lub sobie kupić hantelki będą napewno tylko jakiś indywidualny cykl ćwiczeń

.Smile
28-08-08, 17:41
gryfem łamanym nie możesz np wyciskać na klatę, ale co tam - jak będziesz mial hantelki to będziesz mógł wyciskać sztangielkami, więc gryf i tak jest zbędny. Czyli zalezy ci na treningu na siłe ta ; q ?

Arctic
28-08-08, 17:43
Chyba mnie rozumiesz chcę być silniejszy i żeby jak gdzieś pojadę np nad może nie wstydził się swojej sylwetki :)
Bo mam zapał i chcę ćwiczyć ale jak ile i co to już nie wiem

Kubak
28-08-08, 18:37
Niezbedne sa :

Hantle
Gryf Prosty
Gryf Lamany
Drazek
Lawka

Zeby sobie tak porzadnie pocwiczyc :)

Arctic
28-08-08, 19:49
Mam hantle gryf łamany drążek ale jeszcze za slaby jestem na drazek ale potrzebuje jakiegoś planu ćwiczeń