PDA

Zobacz pełną wersję : biceps



margolciak
27-08-08, 22:39
ile razy w tygodniu cwiczyc biceps przy treningu na mase a ile przy treningu na rzezbe ?

Kubak
27-08-08, 22:45
Przy treningu na rzezbe 2 razy, na mase wszyscy radza raz... ale ja cwicze bic w pon i w pt i jest ok, a tez mase robie.

Domador
27-08-08, 22:54
Ja biceps ćwiczę 4 razy w tygodniu i jest git po co sie ograniczać ;)
A i nie zapomnij dbać o stawy bo za dużo razy machać sztangą lub hantlem to nie zdrowo dla twoich stawów

margolciak
27-08-08, 23:03
no ja tez wlasnie robie 2 razy w tygodniu..
a jak robisz 4 razy to biceps zdazy sie zregenerowac ?

tm7
27-08-08, 23:25
na masę raz w tygodniu

Marcinek
28-08-08, 01:33
Ja biceps ćwiczę 4 razy w tygodniu i jest git po co sie ograniczać ;)
A i nie zapomnij dbać o stawy bo za dużo razy machać sztangą lub hantlem to nie zdrowo dla twoich stawów

Ty chyba umyslowo jestes ograniczony, organizm potrzebuje czasu do regeneracji, a Ty go katujesz.. niby dorosly czlowiek, a takie rzeczy..

zeby bez offtopa bylo w poscie

masa 1raz w tyg rzezba 2 ;]

VegetaSSJ3
28-08-08, 09:49
4 x w tyg bica robic no no wysmienity pomysl i jeszcze mowisz ze jest git to ile masz w tej swojej lapce jak tak walisz tego bicka

Reflex__88
28-08-08, 10:02
on nie ćwiczy nic innego prócz bica(łopata) i klatki (pompki) :D i jeszcze mu stawy wysiadaja od tych pompek... :D w sumie mam kumpla co ładuje po 100 pompek prawie codziennie wieczorem i całkiem nieźle wygląda, bez żadnej diety, odzywek i suplementów, ale nie pisze takich pierdół jak Domador i nie płacze bo mu stawy strzelają...

ślepy
28-08-08, 11:57
Ja biceps ćwiczę 4 razy w tygodniu i jest git po co sie ograniczać ;)


powodzenia.

Mały_Mateo
28-08-08, 12:19
robiac biceps 4 razy w tyg. spalisz miecho

chyba ze robisz rzezbe i to bardzo lajtowe treningi to spoko mzoes robic i nawet 5 dni w tyg.

robiąc mase wystarczy raz pozadnego treningu;]

Domador
29-08-08, 00:24
przy robieniu pompek ,podciąganiu się i machaniem 2 kg hantlem nadwyrężę łapę ? :D
Weźcie mnie nie rozśmieszajcie jakbym miał hantle 10 kg to bym robił 2 razy w tygodniu, a z 2 kg to macha sie po 100 razy i nic sie nie czuje ;]

Z krzesła spadłem jak wasze wypowiedzi przeczytałem :D

I trochę szacunku ;]

Domador
29-08-08, 00:37
Co do bicepsa na początku lipca 36 cm teraz 38 cm

I weźcie mi nie mówcie, że się nie da ;)

Pozdro

VegetaSSJ3
29-08-08, 14:02
przy robieniu pompek ,podciąganiu się i machaniem 2 kg hantlem nadwyrężę łapę ? :D
Weźcie mnie nie rozśmieszajcie jakbym miał hantle 10 kg to bym robił 2 razy w tygodniu, a z 2 kg to macha sie po 100 razy i nic sie nie czuje ;]

Z krzesła spadłem jak wasze wypowiedzi przeczytałem :D

I trochę szacunku ;]
Koles wez ty sie lepiej nie osmieszaj mowisz ze cw biceps 4 x w tyg a teraz piszesz ze robisz pompki i machasz 2 kg co to ma byc za trening pewnie masz z 15 lat i bredzisz jakies gupoty!!!!

Tukan
29-08-08, 15:58
mi sie zdaje że to jest taki szyfr...
4 razy w tygodniu po 2kg
Wali kapucyna 4xpo2 razy i sprawa jasna.
Co do pompek to pewnie chodzi o pompowanie koła rowerowego za pomocą ust.

tasiek7392
29-08-08, 17:03
4 razy w tygodniu:)Za to że tak napisałeś powinieneś dostać bana bo albo robisz sobie jaja z nas albo naprawde kompletny z Ciebie idiota

Domador
29-08-08, 17:25
Wasza inteligencja mnie przeraża xD

Poczytajcie sobie moje posty , nie mam siłowni najbliższa 15 km od domu , ćwiczę na siłce w szkole , oczywiście w roku szkolnym , a co do mojego wieku mam 18 lat ;]

VegetaSSJ3
Gorzej niż dno, 0 szacunku i tolerancji dla drugiego człowieka ;)

VegetaSSJ3
29-08-08, 19:23
Jeszcze jeden taki post i ban!!! Domador

.Smile
29-08-08, 22:29
4 razy w tygodniu? To chyba na rzeźbe nie na masę. Człowieku mięsień potrzebuje czasu na regenerację, przy tak dużej intensywności ćwiczeń nie ma na to czasu. Przy takim treningu to łapa ci się skurczyła chyba z 38 do 36 cm.
Mówisz że ćwiczysz tylko w roku szkolnym, a mówisz że w przeciągu lipca ci łapa "urosła", się gubisz człowieku. Nie pisz tak walniętych postów jak nie wiesz o czym piszesz, tylko typa w błąd wprowadzasz.

I nie mów o szanowaniu innych ludzi bo sam ich obrażasz.

Margolciak: Przy treningu na masę raz na tydzień, na rzeźbę 2 razy w tygodniu.

Domador
29-08-08, 22:47
4 razy w tygodniu? To chyba na rzeźbe nie na masę. Człowieku mięsień potrzebuje czasu na regenerację, przy tak dużej intensywności ćwiczeń nie ma na to czasu. Przy takim treningu to łapa ci się skurczyła chyba z 38 do 36 cm.
Mówisz że ćwiczysz tylko w roku szkolnym, a mówisz że w przeciągu lipca ci łapa "urosła", się gubisz człowieku. Nie pisz tak walniętych postów jak nie wiesz o czym piszesz, tylko typa w błąd wprowadzasz.

I nie mów o szanowaniu innych ludzi bo sam ich obrażasz.

Margolciak: Przy treningu na masę raz na tydzień, na rzeźbę 2 razy w tygodniu.

Nie widziałeś , wiec skończ z domysłami znawco ;)

VegetaSSJ3
Popłakałeś się ? Ulżyło Ci? Myślisz , że mi łaskę robisz że dajesz ostrzeżenie, a zachowujesz sie jak szczeniak :) a i pamiętaj ja tu mogę zawsze wracać i cię gnoić ;)
Ale do twojego poziomu nie zejdę bo bym musiał być głupcem ;)

Trza się przeniesc na lepsze forum bo tu za duzo amatorów takich jak VegetaSSJ3 i innych co nabili sobie bezsensownie posta.

.Smile
29-08-08, 22:50
na każdym innym forum też Ciebie wyśmieją ;d
chyba że swoje założysz www.treningwgdomadora.fora.pl (http://www.treningwgdomadora.forum.pl)
o0

Domador
29-08-08, 22:55
na każdym innym forum też Ciebie wyśmieją ;d
chyba że swoje założysz www.treningwgdomadora.fora.pl (http://www.treningwgdomadora.forum.pl)
o0

Dziecko neo lub tak zwany Troll :)
Z takimi postami do mnie ?
Zazdroszczę inteligencji i pomysłu :D
Teraz już wiem kto pisze takie daremne komentarze na onecie :D

.Smile
29-08-08, 22:59
ja też wiem kto, ludzie którzy robią 4 treningi w tygodniu na biceps. A z ta łapą to chyba jakies nieporozumienie, 36 na luźnej łapie a 38 na napiętej, tak chyba mierzyłeś.
i kto tu jest neo, to nie ja stawiam na koncu każdego zdania walniętą emote