PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka Putan odnosnie treningu?



GnoM-G2
26-08-08, 20:51
Witam!Mam putanie co jest lepszym rozwiazaniem treningu w domu trening obiegowy czy trening np 5 serii pompek 5 drazka itd.

VegetaSSJ3
26-08-08, 21:05
No takim treningiem do do wielkiej muskulatury nie dojdziesz nie lepiej zapisac sie na silownie lub jak masz cos kasy to zainwestowac w hantelki i laweczke?? lub nawet sobie cos zrobic samemu??

GnoM-G2
26-08-08, 21:22
Nie zalerzy mi na tym rzeby byc poterzny tylko rzeby wypracowac ladna sylwetke.Wyniki przerwa 2 miesiace 170cm wzrost 17 lat 66,1kg 33,5 cm w lapie klata 94 udo 55. 102.5kg x 2 na lawce po 2 miesiacach trenigu w domu.

.Smile
26-08-08, 21:32
Jak chcesz trening na rzeźbę to dobrze by było gdybyś każdą partię mięśni ćwiczył dwa razy w tygodniu, np.
pon: klata, bic/tric
wtorek: barki, bic/tric
sroda: plecy,nogi
czwartek: odpoczynek
pon: klata, bic/tric
etc.

Z resztą, sam sobie przeczytaj:



Trening na rzeźbę-tutaj zalecana jest większa liczba treningów(nawet do 6 tygodniowo)-każdą grupę mięśniową trenujemy nawet 2 razy w tygodniu. Treningi krótkie, bardzo intensywne(przerwy pomiędzy seriami zmniejszamy do 60-30 sekund) z dużą różnorodnością ćwiczeń(dodajemy więcej ćwiczeń izolowanych, jak np. rozpiętki w leżeniu, krzyżowanie linek wyciągów, ćwiczenia na maszynach treningowych).Można stosować superserie, serie łączone, serie potrójne, gigantserie(powyżej 3 ćwiczeń na tę samą grupę wykonywanych w minimalnych odstępach)-oczywiście w miarę zaawansowania ćwiczącego. Na większe grupy mięśniowe wykonujemy 12-9 serii, na mniejsze10-7 serii-ilość powtórzeń nie mniejsza niż 10-12.Dobre połączenie to wykonanie po treningu siłowym treningu aerobowego(30-45 minut). Oczywiście jest to tylko bardzo ogólny zapis, a od tych zasad są odstępstwa, ponieważ każdy organizm reaguje inaczej na te same bodźce. I tak w rzeczywistości, każdy powinien wypracować sobie osobisty program-adekwatny do indywidualnych predyspozycji organizmu, a zapis ogólny powinien służyć, jako podstawa do dalszych prób wypracowania tego programu.


Brzuch ćwiczysz codziennie.

Najlepiej zapisz się na siłownie, chyba że masz coś u siebie, spróbuj napisać jakiś plan treningowy i nam go pokaż do oceny.

GnoM-G2
26-08-08, 21:38
ma sens taki trening co drugi dzien rzezba,sila a co drugi biegi worek rozciaganie. Nie mam diety.

.Smile
26-08-08, 21:43
Dział dieta, piętro niżej, poproś niech ktoś ci ułoży na schudnięcie.

Na brzuch, koniecznie rób ćwiczenie "a6w", jest w tym dziale w podwieszonych, dodatkwo możesz skorzystac z youtuba, tam jest fajnie pokazane.

nie wiem czy dobrze zrozuimałem, ale nie łącz treningów, albo robisz na siłe, albo na rzeźbie zdecyduj się.

terrorsiejem
26-08-08, 21:50
Nie zalerzy mi na tym rzeby byc poterzny tylko rzeby wypracowac ladna sylwetke.Wyniki przerwa 2 miesiace 170cm wzrost 17 lat 66,1kg 33,5 cm w lapie klata 94 udo 55. 102.5kg x 2 na lawce po 2 miesiacach trenigu w domu.

wypracowanie ładnej sylwetki wymaga takiego samego zaangażowania co budowa masy mięśniowej także i do tego i do tego potrzeba takiego samego sprzetu i pąpkami,podciąganiem przysiadami tego nie zrobisz.