PDA

Zobacz pełną wersję : Ostrowia,a laktoza.



edi69
25-08-08, 15:45
Witam.
Wracam po latach do treningów.Trochę wypadłem z obiegu jesli chodzi o nowości w odżywkach.
Ostrowia kusi ceną,ale jak to się ma do laktozy w niej?? Wiadomo,tolerancja laktozy z wiekiem spada(skutek wiadomy-kibel)zatem proszę o opinie nieco starszych tz.po 30 ,bo nie wiem czy zawracać sobie nią głowę,czy coś konkretnego zakupić.

MhL
25-08-08, 15:56
Cena do jakosci jest zadawolajaca. Znajda sie i przeciwnicy. Rozrabiaj z woda nie z mlekiem - miejszy problem z zoladkiem. Polecam waniliowy smak.

aruss1991
26-08-08, 10:33
witam, z tego co wiem to Ostrowia szału nie robi, ale jest w porządku, w miare fajna cena. Przychyle sie do wypowiedzi poprzednika nie rozrabiaj z mlekiem, ale z wodą też to srednio siedzi. Ja mam problem z mlekiem tzn moj organizm nie przyswaja kazeiny, bialka które w mleku stanowi prawie 80%, po wypiciu szklanki po kilkunastu min siedze na kiblu z bolem brzucha. Próbowalem z róznymi rzeczami rozrabiac białko, czy gainera, zeby unikac mleka, ale najlepiej siedzi mi to z nektarkiem bananowym:) Pycha:) Nawet lepsze niż z mlekiem, hehe. Pozdro

Punisher
26-08-08, 13:29
Jest tam trochę laktozy... więc jak się obawiasz to lepiej kup coś innego.

edi69
26-08-08, 15:37
dzięki koledzy.Z mlekiem nie mam problemów,kiedyś to żarło sie i mleko granulowane jak nie było nic innego,ale zawsze warto sie upewnić.
Spróbuję,ale to za jakiś czas,jak zwiększę kal. w diecie.Teraz na samej diecie będzie niezły kop po latach,już to przerabiałem.pozdro.