PDA

Zobacz pełną wersję : co wy na to??



fanatykkkk
24-08-08, 19:45
A wiec tak od paru miechow trenujac trening na mase (w szczegolnosci chodzi o klatke) miałem dość niezadowalajce efektu wizualne klaty niz poprzednio gdy pakowalem np.po 30 powt 50kg...ok to jest jasne typowo na rzezbe i wytrzymalosc...ale rowniez zauwazylem ze pojawiala sie wielka pompa na klacie niz po treningu na mase ktory dawal wiec sily...wyczytalem ze mozna to laczyc gdzie w pon cwicze lekko klatke zas w wtorek znow trening ciezki (na mase czy sile(....to ma dac prawdopodobnie wielka pompe i zakwasy...co sadzicie????czy ma prawo wypalić?/?

PanAntek
24-08-08, 20:24
Nie. Jeżeli chcesz klatke robić 2x w tyg. to musi być przerwa proponuje w poniedziałek i piątek. i rób trening albo na mase albo na rzeźbe nie da sie zrobić tych 2 rzeczy na raz.

Marcinek
24-08-08, 20:57
chcesz efektów? sprobuj tego planu na klate

wyciskanie na lawce plaskiej 4 serii 12/10/8/6
wyciskanie na lawce skos w gore 4-5 serii 12/10/8/8/6
wyciskanie na lawce skos w dol 3 serie 12/10/8
rozpietki 4-5 serii 12/10/8/8/6

robie tak co tydzien i zawsze mam zajebiste zakwasy ;]

fanatykkkk
24-08-08, 22:41
do marcinek
jezeli chodzi o twoj plan to typowy na mase widze i taki robilem z 6miechow
ale od jutra sprobuje to co mowilem i wam napisze tez wydaje mi sie ze to ma prawo niewypalic gdyz obawiwm sie ze znow spale miecho na klacie i objetosc sie zmniejszy...ale zobaczymy

tm7
24-08-08, 22:50
nic z tego nie będzie moim zdaniem , efekty masz niezadowalające bo pewnie nie masz diety, a widzisz efekty jak zrobisz 30 powtórzeń bo klata ci się napompuje krwią, ale to jest krótkotrwały efekt :D

fanatykkkk
25-08-08, 00:18
drogi kolego wlasnie pomylka dieta jest suple sa ale cos jest nie tak....zreszta po 30 powt fakt ze pompa piekna ale rzezba sie wkrada i inna bajka sie tworzy...druga rzecz to ta pierdo lona dieta nasluchalem sie ile to nalezy bialka wegli w siebie pakowac,jakie wegle ale ja jako endomorfik juz po 2 latach cwiczen widze ze nie mam podrecznikowego organizmu nie koniecznie to co zjem mi pomaga .ten trening jaki zrobie moze sie okazać nie najgorszym....
kolejna sprawa wczoraj zrobilem tak dla smiechu 3 serje po 20 powt i rece byly jak nadmuchany balon ze nie moglem ich zgiąc a klatka z kamienia i do di=zis widze tego efekty...mysle ze za niedlugo bede pier do lił siłe zaczne masowanie w moim starym stylu....xD
no chyba ze da sie pogodzis mase z siła z klatka dwa razy w tygodniu????obawa jest by nie spalić klatki!!

tm7
25-08-08, 09:32
aha, no to fajnie, dużych przyrostów życzę

Reflex__88
25-08-08, 10:54
piszesz że pół roku ćwiczyłeś tym planem więc to normalne że ci się zaczeły pompowac mięśnie jak zmieniles ilość powturzeń... jakie zmieny wprowadzałes w swoim treningu?? też miałem ten problem z klatką, ni chuja nie mogłem jej dopompować, zawsze robilem troche mniejszym obciążeniem ale powoli powturzenia, ilość książkowa "na mase" 12-8, od niedawna zaczołem ładować większy ciężar i szybciej wykonuje powturzenia i odrazu poczułem jak klata się pompuje no i siła poszła w górę... może powinieneś pokombinować coś z szybkością wykonywania powturzeń albo skrócić przerwy, może ćwiczenia zmienić... może poprostu więcej energii włozyc w trening (bo mozna robic powturzenia do zmęczenia a mozna zrobić jeszcze 1-2 więcej...przynajmniej u mnie :))

fanatykkkk
25-08-08, 12:45
mysle ze klatke polacze z tricem
wyciskanie na klatke 22,20,20,18,
miedzy przerwami na klatke rozpietki
i na koniec wycisanie sztangielek na skosie w dół
i trening na trica

a w piatek dwa podstawowe cwiczenia na late na sile

chyba ze po prostu zrobie zabojczy trenig na klatke i :
zaczne wyci plasko z 3 serjami na pompe zyli 22,20,20 i 4 serje na sile??
wyciskanie na skos gora 12,12,10,8
rozpietki
wycis sztang na skosie w dol x3(10powt)

Reflex__88
25-08-08, 13:35
możesz spróbować, widze że juz jesteś zdecydowany... za jakiś czas napisz jaki efekt, jestem bardzo ciekawy... w kulturystyce trzeba kombinować...

fanatykkkk
25-08-08, 14:19
oka pzdr...narazie ten temat zamykamy