PDA

Zobacz pełną wersję : bieżnia a trening na mase



.Smile
24-08-08, 17:07
65 kg, 183 cm.

Czy mogę korzystać z bieżni korzystając z treningu na masę? Jedno się kłóci z drugim, bo na bieżni tylko spalam tłuszcz, jednak zależy mi na wyrobieniu kondycji. Dzisiaj robiłem nogi i pomyślałem sobie że "sobie pobiegam" i tak się wciągnąłem że ok 20-30 min biegałem.

Reflex__88
24-08-08, 17:14
jasne że możesz... :) niektórzy z tym się nie zgodzą, niektórzy stosują aeroby zaraz po treningu siłowym inni znów stosują aeroby jako rozgrzewkę a więc zdania sa podzielone... :) zalezy ci na tłuszczu czy mięśniach?? jesli chcesz kondycje mie dobrą to jasne że powinieneś ja jakoś wyrobić... na siłce przy treningu na mase raczej jej nie wyrobisz a jesli szybko przybędziesz na masie to wręcz przeciwnie, kondycja spada... ale to tylko moje skromne zdanie i pewnie wiele osób z forum sie zemną nie zgodzi... :P

.Smile
24-08-08, 17:23
Mi narazie zależy na tłuszczu, bo mięśni chyba na skórze samej nie zbuduje nie ;p?

jeżeli mam już biegać, to przed treningiem nóg, po treningu czy w ogóle w dzień w którym nóg nie ćwiczę?

Reflex__88
24-08-08, 17:28
to trzeba było odrazu pisać że chcesz miec mase, nie zaleznnie czy to będzie masa mięśniowa czy poprostu tłuszcz... przywal synthrol i też będziesz miał mase... :) pozdro

.Smile
24-08-08, 17:33
na wspomagacze to mnie niestety nie stać ;p ledwo co na karnet kasę uzbierałem.

Reflex__88
24-08-08, 17:40
ćwicz, jedz i śpij... wiem, że tak czasemciężko ale żeby mase zbudowac to tak trzeba robic... na początku ci wystarczy... :) ja jak bym biegał bezpośrednio przed treningiem nóg to nie miał bym energii dostatecznie dużo żeby pożądny trening zrobic... po treningu to by było dobre dla rozluźnienia mięśni i chyba taka opcja jest najlepsza... po treningu nóg pobiegac albo na rowerze pojeździc... :)

hans87
24-08-08, 18:28
smile: cos o sobie.... waga i staz?

.Smile
24-08-08, 18:51
waga 65 kg, 183 cm.
Staż jakieś 4 miesiące.


mogę biegać też kiedy nie ćwiczę nóg na siłowni ?

hans87
24-08-08, 19:31
hmmm zrzucac to ty nie masz z czego. dieta na mase + trening na mase... a co do kondych to najlepsze sa interwały poczytaj o tym troche. Ale nie mozesz biegac czesto bo nigdy nie zbudujesz sobie masy miesniowej jak bedziesz za dlugo czesto biegac. najlepiej 2 razy w tyg w dni nietreningowe. pozdro

.Smile
24-08-08, 20:09
no właśnie wiem żę nie mam czego zrzucać i dlatego się pytam. Trening i dietę na masę mam. Biegi interwałowe właśnie chce stosować,

dobra to tyle, dzięki za odpowiedź.

aha jeszcze jedno, czekolada do diety na masę może być ;q ?

Domador
24-08-08, 20:40
Mi narazie zależy na tłuszczu, bo mięśni chyba na skórze samej nie zbuduje nie ;p?

jeżeli mam już biegać, to przed treningiem nóg, po treningu czy w ogóle w dzień w którym nóg nie ćwiczę?


słuchaj go to będziesz tak wyglądać

http://pl.youtube.com/watch?v=w25zQktsZCQ


Jak ktoś potrafi ćwiczyć i dbać o diete, to na żadnych suplementach i tego syfu naturalnie może zrobi mięśnie ;) a jak masz to gdzieś i chcesz mięśnie w niespełna rok to faszeruj się tym


Edit:

Witaminy można spożywać naturalnie, a nie sztucznie w prochach :)

.Smile
24-08-08, 20:50
wiem, ja nawet gdybym miał kase to bym tego nie kupił. Siłownia to dla mnie zabicie czasu i oderwanie się od rzeczywistości i chce tam siedzieć jak najdłużej.

Reflex__88
25-08-08, 11:42
Domador (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=9449) nie wymądrzaj się, chuja wiesz a nawięcej szczekasz... koles się pyta o bieganie a ty z synthrolem wyjezdżasz... ja sobie żartowałem w tym moim poście... :)