PDA

Zobacz pełną wersję : Co potem?? Zależy mi na konkretnych odp. Sogi do rozdania;)



aruss1991
23-08-08, 10:37
Witam. Niedawno pisałem o moim (w sumie można powiedziec) pierwszym poważnym cyklu. Składa sie z odzywek: N.O. Xplode, Creatine Prolab 300g, CM3, Ultra Whey Pro i Monster Mass. Planuje zakończyć ten cykl w polowie wrzesnia. Wiem, ze moze to jeszcze nie czas myslec o następnym cyklu, bo nieskończyłem tego, ale juz jestem ciekawy co byście mi doradzili, jakie odzywki kupic na następny, który zacząłbym do miesiaca po zakonczeniu tego. Cwicze juz ok poltora roku, ale tak na powaznie, gdzie naprawde przykladam sie do treningów to moze z 8 miesięcy. Moje obwody przed tym cyklem wynosily: bicek- 39,3 cm, klatka-112 cm, pas- 83 cm, udo 61. Waga- 81 kg, wzrost 180-1. Cel to większa masa i sila. Aha i gainery raczej odpadają, są średnio dla mnie dobre. Moj budzet oscyluje w granicach 250 zł. Wierze w wasze doswiadczenie i mam nadzieje, ze polecicie mi cos konkretnego. Za ciekawe rady, czy rozpiski SOGi:) Pozdrawiam

aruss1991
23-08-08, 11:54
Ślepy dajesz na plecy:) hehe. Pzdr

aruss1991
23-08-08, 14:40
widze, ze na tym forum chyba są same łamagi, jak nikt mi nie potrafi odpowiedzieć..

ślepy
23-08-08, 15:17
łamaga to ty jestes skoro nawet nie potrafisz sobie cyklu ulozyc.


A co do pytania to mozesz potem wziąc jakies stacki/

aruss1991
23-08-08, 15:49
moze i jestem, bo zapewne w przeciwienstwie do Ciebie wiekszosc czasu jaki spedzilem na silowni wiazal sie z tym, ze cwiczylem na sucho, dlatego jesli chodzi o odzywki radze sie takich pozeraczy odzyw jak Ty, a ze nikt tu nie chce, albo nie umie odpowiedziec, to mnie to frustruje i troche sie zdenerowałem. Myslalem, ze forum jest po to, zeby sobie pomagac, a jak nikomu sie nie chce odp, to co mam napisac? Po główce mam Was poglaskac?

aruss1991
23-08-08, 15:53
jakis tam cykl bym sobie ulozyl, przyznaje, ze moze nienajlepszy, dlatego myslaem, ze najpierw poprpsze o porady kogos bardziej doswiadzonego..

Symu
23-08-08, 16:23
Napisales post dopiero dzisiaj, wyobraz sobie ze ludzie nie siedza tu caly czas ale maja takze inne zajecia i odpisuja takze na inne posty, a takie teksty :

"widze, ze na tym forum chyba są same łamagi, jak nikt mi nie potrafi odpowiedzieć.."

raczej nie pomoga ci w uzyskaniu pomocy.

Punisher
23-08-08, 16:26
Jest niedziela, piszesz posta stosunkowo rano o 11 a pare minut później jeszcze wyzywasz nas, że nikt Tobie nie odpowiedział.

Reflex__88
23-08-08, 19:17
jest sobota Punisher... :P aruss1991 (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=2530) ja bym się na twoim miejscu rozpłakał... :D a w stosowaniu odżywek nie widzę nic złego jeśli się to robi umiejętnie... :) może bym ci coś napisał sensownego ale nie chce mi się czytać pierwszego posta bo przykuły moją uwagę kolejne trochę szybciej... :)

aruss1991
23-08-08, 23:03
wkurzalem sie, bo widzialem, ze mojego posta wszyscy olewali, na jakies inne znacznie pozniej napisane bylo po kilka odpowiedzi,a na moj dalej nic, poza tym czasami siedzialo ponad 10 uzytkownikow i przegladalo ten dzial i nie byli to sami sezonowcy, czy inne pionki, tylko ludzie, którzy mieli jakas wiedze. Przepraszam, ze Was obrazilem, ale wkurzalo mnie to, ze po 4 godz nic mi nie odp, a widzialem, ze na inne posty bylo po kilka odp, jak juz wczesniej wspomnialem, w niektórych juz po kilkunastu minutach cos bylo. Ślepego nawet zachęcałem do wypowiedzi (wczesniej mi pomagal), bo widzialem, ze siedzi na odzywkach i suplach.. W sumie juz mi tak nie zalezy.. A na przyszlosc bede bardziej cierpliwy. Pozdrawiam

Punisher
23-08-08, 23:52
Niedziela czy sobota, bez różnicy. Przede wszystkim wakacje.