PDA

Zobacz pełną wersję : Ocenka kilku supli z Treca



Kuba121
20-09-06, 22:56
Myslalem o Fat Transporterze i CLA z na zrzucenie nadmiaru tluszczu z brzucha, Neuro speed na koncentracje i dla ogolnej poprawy samopoczucia, zastanawiam sie tez nad Nitrobolonem. Chcialbym tez cos na wspomaganie sily, ale raczej bez zwiekszania masy- moze Hard Mass. Wszystkie produkty z Treca. CZy mial ktos z nimi do czynienia i czy daja jakies efekty??
Ps. Uzylem opcji szukaj, ale nic nie znalazlem:(

u.waw.pl
21-09-06, 09:39
Jednocześnie nie zrobisz masy i rzeźby. Zdecyduj się na coś, wtedy mozna coś poradzić.

Kuba121
21-09-06, 14:03
Nie cwicze kulturystyki tylko sporty walki, wiec nie potrzebuje na pewno masy. Jezeli juz to cos na rzezbe, zeby zrzucic resztki sadelka z brzucha i cos co szybciej by mi pomoglo zdobywac sile i wytrzymalosc przy typowych dla sportow walki cwiczeniach tzn. pompki podciaganie itp.A co do mojej obecnej diety to raczej nie mam zadnej specjalnej- jem to co mi w domu zrobia. Treningow mam okolo 10 h tygodniowo- na kazdym robie duzo brzuszkow a jakos nie moge sie pozbyc sadelka tu i tam:(
Pozdrawiam!!!

u.waw.pl
21-09-06, 15:22
Od robienia brzuszków nie stracisz tłuszczu na brzuchu. Tłuszczu nie mozna spalić miejscowo tylko z całego ciała. Spróbuj treningu HIIT.

Jose
21-09-06, 21:46
Tłuszczu nie mozna spalić miejscowo tylko z całego ciałaalesa spalacze ktore sie wciera w dane miejsca...

u.waw.pl
21-09-06, 23:23
I dają zadowalający efekt ?

Jose
22-09-06, 09:55
tego to do konca nie wiem bo popularne to one nie sa , ale wlasciciel sklepu u ktorego je widzialem mowil ze mozna odczuc dzialanie ale wiadomo jak to jest ;)

u.waw.pl
22-09-06, 13:17
To napiszę Ci co ja wiem... Nadają się wyłącznie do wyrzucenia na śmieci.

wklein
22-09-06, 19:10
Jeżeli chodzi o reduktory Trecka to lepszy jest Thermo Fat burner czy nowy Clenbutrox bo również pobudzaja i polepszaja siły witalne. NeuroSpeed sam brałem jak ponocach pisałem pracę mgr i byłem bardzo zadowolony.

u.waw.pl
22-09-06, 22:40
Wszystko zależy od ceny, mocne suple są najdroższe.