PDA

Zobacz pełną wersję : Dwa cykle



jaca29
23-08-08, 07:50
WITAM PLANUJE OD WRZEŚNIA RUSZYĆ NA SIŁKE PO PÓŁROCZNEJ PRZERWIE ZAKUPIŁEM JUŻ MUTANTA 6,8KG I KRETKE MONO Z OLIMPU. PLANUJE CYKL NA KRETCE MIESIĄC POTEM PRZERWA MIESIĄC I W TYM CZASIE BIAŁKO Z ULTIMATE PROSTAR+CARBO+AMINOKWASY .
PO PRZERWIE NASTEPNY CYKL W KTÓRYM BEDZIE:
witaminy olimp po sniadaniu (1+1 kaps) , creatyna (creashot) przed i po treningu (przed treningiem porcja , po treningu porcja) , carbo (jakies 50g) i aminokwasy (6tab) po treningu , bialko(elite whey protein z dymatize) do uzupelnienia diety (30 gram na porcje ilosc porcji zalezna od braku w diecie) w tym jedna porcja jakies 30 minut po treningu(ten cykl od MOCNY BLOG rozpisany :)
czy może to tak wyglądać? czy wystarczy miesiąc przerwy po cyklu z kretka? proszę o opinie
staż dwa lata wzrost 180, waga 84, biceps 39, klatka 109, obwód pasa 92

Rynju
23-08-08, 08:08
ja bym nie bral krety od razu po przerwie od treningow. I takie male pytanie czemu odzywki :
BIAŁKO Z ULTIMATE PROSTAR+CARBO+AMINOKWASY
Beda tylko w czasie przerwy? Przydaloby sie je brac w czasie dawkowania kreatyny

jaca29
23-08-08, 13:06
w czasie przerwy od kretki też chciałem coś brac więc miałoby to tak właśnie wyglądać a po miesiącu już właśnie ten drugi cykl z creashotem+białko+aminokwasy+carbo+witaminy
a kretkę kiedy radzisz zacząc brać?
+
proszę o fachowa porade???
+
dalej brak odpowiedzi, czy to takie trudne pytanie???!!!

Reflex__88
27-08-08, 08:26
malo tu jest fachowców pewnie w tej dziedzinie, jak byś zapytał o porde amatorów z doświadczeniem w tym zakresie to byś może szybciej uzyskał odpowiedź... ;) pozdro

Punisher
27-08-08, 13:01
Lepiej po przerwie się roztrenować trochę. Kwestia indywidualna. Istnieje takie coś jak ''pamięć mięśniowa'', która polega na tym, że mięśnie przypominają sobie jaką pracę wykonywały. Jeżeli trafi cię zastój to zastosuj kreatynę.
Przerwa między cyklami kreatynowymi powinna wynosić conajmniej tyle, ile trwał na niej cykl.

jaca29
27-08-08, 13:50
wszystko jasne o to mi chodziło dzięki