PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc dla Średnio Nowego!!! :)



outlawzpl
23-08-08, 00:37
Witam, mam 18 lat, 183cm/71kg. Od 2 lat okazjonalnie robię pompeczki, triceps i brzuc,h jak mam chwilę czasui trochę rzeżby jest.
Teraz jednak chciałbym zacząc coś na poważnie i kupiłem MAGNUM 8000 (wiem, że Mass lepszy ale Magnum miałem od ręki)
i planuje (warunkach domowych):

Pon.
-biceps,
-kaptury/ramiona,
-brzuch,
Wt.
-triceps
-uda
-łydki
Śr.
-duużo pompek:)
Czw. - powtórka z pon
-biceps,
-kaptury/ramiona,
-brzuch,
Pt. - powtórka z Wt
-triceps
-uda
-łydki
Sob.
-duużo pompek #2 :)

WIEM wiem, nie ma pleców, ale póki co nie mam do tego warunków, ostro rusze z posiłkami+gainer i wycisk, doradzcie i powiedzcie czy plan treningowy jest chociaż troche sensowny, ew. co gdzie można dodac, z góry dziekuje i pzdr.

Adasko
23-08-08, 00:39
Jakimi przyrządami dysponujesz?

outlawzpl
23-08-08, 00:43
Na razie macham hantlami 2x5kg ale szykuję sztangę i jestem kreatywny jeśli chodzi o otoczenie:)

TazeR
23-08-08, 11:10
Proponowałbym kupić jeszcze jakas laweczke jezeli masz kase to lepsza ze skosem + a najlepiej i - a jezeli nie masz zbyt duzo kasy to kup najzwyklejsza zeby duzo miejsca nie zajmowała :D

Rafauu
24-08-08, 13:48
przy twojej wadze mozna dostarczyc wszystko co potrzeba w diecie... szkoda zoladka...

outlawzpl
26-08-08, 11:23
Nie lubie słowa dieta, jem po prostu tyle ile moge i jeszcze troche ale efekty są poniżej oczekiwań dlatego suple.

TazeR
26-08-08, 13:35
Jeżeli nie lubisz to pora żebyś polubił i nie jedz tyle ile mozesz tylko zrób sobie porządną diete! :)

Poczytaj parę podwieszonych tematow to zobaczysz jaka dieta jest ważna.

VegetaSSJ3
26-08-08, 15:49
Tazer dobrze ci radzi jesli bedziesz jadl tylko co popadnie to na marne te twoje pompeczki nie zbudujesz dobrego miesa bez diety
Co do sprzetu skombinuj lawke i sztange i bedzie w miare git

TazeR
26-08-08, 16:58
Vegeta :D Chyba mnie zle zrozumiales ^^ W swojej wypowiedzi miałem zamiar przekazać fakt outlawzpl ze bez diety nic nie zbuduje wiec dlaczego taki tekst do mnie...? I o jakich pompeczkach mowisz...?

VegetaSSJ3
26-08-08, 17:44
Post nie tyczyl sie do Ciebie Tazer tylko autora tematu

TazeR
26-08-08, 20:22
AAaaaa :D Oj przepraszam bardzo :D to przez to ze slonce mi walilo w monitor i malo widzialem xD Przeczytałem "Tazer dobrze Ci radze" xD sorka ;)