PDA

Zobacz pełną wersję : MuscleTech Shredded Stack prosze o opinie



Adasko
22-08-08, 14:41
Witam
Czy ktoś brał jakieś produkty z Shredded Stack'a jeśli tak to jakie efekty?
Myśle teraz nad tym zestawem+białko.moim celem jest jeszcze lepsza definicja.
W skład wchodzą:
Hydroxycut Hardcore 120 tab.

Leukic 90 tab.

Hydrazide 14 tab.

Pozdrawiam i czekam na opinie

Symu
22-08-08, 15:28
leucyne bedzie ryniu wyprobowywal, spalacz nawet ok a hydrazide to diuretyk wiec raczej jak sie nie szykujesz na zawody nie widze sensu.

Adasko
22-08-08, 15:42
Tak myślałem nad zestawem podobnym do tego,może coś sobie sam skleje bez diuretyka bo faktycznie jest zbędny w tym momencie.Chodzi mi o dorzeźbienie,dalsza poprawa definicji.Może jakieś pomysły.
Pozdrawiam

Symu
22-08-08, 18:03
chodzi ci o redukcje czy już taka typowa rzezbe (resztki fatu)?? Co brales wczesniej??

Adasko
22-08-08, 18:11
Chodzi mi o typową rzezbę.Aktualnie koncze cykl:
Cell pump duża+mała puszka
massacra jedna puszka
HMB suplementacja od początku czerwca nie mam zamiaru przerywać
Dymaburn 100tabs
Animal Pak własnie koncze puche
Matrix 5.0 2,5kg białka
do tego jeszcze omega 3
Tyle mniej więcej poszło przez ostatnie 1,5-2miechy

Teraz jade na hmb jak mówiłem nie chce przerywać,do tego 1-2 razy dziennie mass xxl zalezy jakie braki w danym dniu.Wiem ,że mass xxl nie przy rzezbie ale czekam na białko a mam na stanie całe wiaderko mass'a więc jem go do czasu aż nie przyjdzie białko.

Po tym cyklu mi przyszło z 2-3kg,chce to teraz dorzezbić.Dlatego ten zestaw mnie zainteresował.

Rynju
22-08-08, 22:02
hmm... Shredded stack jest dobry. Mozesz sprobowac. Choc ja bym wycinke wody podskornej zrobil fajna ;)

Symu
23-08-08, 11:38
No tak ale to jest efekt na kilka dni trcohe szkoda kasy, choć nie wiem jak u nas ale w USA jest gratis ten hydrazide.

Zarzuciłbym jakieś BCAA i do tego spalaczyk może coś na johimbinie tight, lipo 6 lub wlasnie ten hydroxycut choc wielu opinii o nim nie slyszalem .

Jeszcze chwalony jest AMP z ergopharmu a patrzac po wlacicielu raczej gowna nie robi. :D