PDA

Zobacz pełną wersję : jak brac



bullet
22-08-08, 13:00
zakupilem taki oto zestawik i zastanawiam sie czy brac go tak jak jest na ulotce czy moze jakos inaczej;
nutrex lipo 6x
ON gold standard
nutrabolics growth factor
inkospor credka mono
animal pak

aruss1991
23-08-08, 12:25
bierz wiecej niz jest napisane na ulotkach, przynajmniej tak mi radzil pracownik hurtownii odzywek w Bielsku-Białej [gosciu sobie wyglada:)], tyle, ze on radzil mi, zebym brał dwa razy wiecej niz jest napisane na ulotkach, ale niewiadomo czy taka ilosc nie zaszkodzi danemu organizmowi, czy bedzie sie wszystko przyswajać, dla mnie to bylo za bardzo hardcore`owa rada, poza tym nie wyrobilbym z kasą jakbym chcial taka kuracje duzej robic, dlatego ja sobie biore przewaznie o 1/3 wiecej niz jest napisane i przyrosty są dobre, mi to jak najbardziej pasuje;) Rośnij, pozdrawiam;)

ciaastek91
23-08-08, 12:52
aruss1991, jak masz tak doradzac, to lepiej nic nie pisz :|

aruss1991
23-08-08, 14:43
przekrocz najpierw 35 w bicepsie ciaastek91, a pozniej mnie krytykuj.. ch*j z tym, ze masz tyle postów, jak sam ze sobą nic dobrze nie potrafisz zrobic..

Symu
23-08-08, 15:01
az mi sie przypomnialo z innego forum "ile ty masz w bicepsie ze taki mondry jestes??" :D

bullet chcesz to wrzucic na 1 cykl wszystko czy raczej rozpisac miedzy mase i redukcje???

ślepy
23-08-08, 15:14
Symu to chyba bylo troche inaczej

,,ile ty na klate ciśniesz ze taki mondry jestes?"

ciaastek91
23-08-08, 15:30
po pierwsze to skad wiesz ile mam w bicepsie?
po drugie rozmiar mojego bicepsa nie ma nic wspolnego z twoja niewiedza.

aruss1991
23-08-08, 15:43
ja uwazam ze odpowiedzialem na pytanie, bullet pytal sie, czy ma brac tyle ile jest napisane na opakowaniu, ja z wlasnego doswiadczenia i nie tylko, wiem, ze lepiej jest brac wiecej, wiec tak napisalem, a dokladnie mi sie nie chcialo sprawdzac, bo jak juz jestem na tym forum to na chwilke, a sądze, ze tyle masz w bicepsie, po Twojej znikomej wadze, chyba ze napierdalasz tylko biceps, a w udzie masz 50, a w barkach jestes weższy niz w biodrach.. co z tego, ze masz jakas wiedze teoretyczna na temat odzywek, jak nie umiesz tego w praktyce wykorzystac.. poza tym w przeciwienstwie do Ciebie napisalem cos na temat. Jak jestes taki mądry to czemu mu tego nie rozpiszesz??

Symu
23-08-08, 15:45
ślepy ja widziałem ta wersje. Czekam na odpowiedz autora tematu i potem mozna odpowiadac.

ciaastek91
23-08-08, 15:48
nie rozpisze mu bo nic o nim nie wiem. nie znam celu cyklu, ani diety i co za tym idzie brakow w niej.
ty bys pewnie kazdemu polecil tak samo, zeby bral wiecej niz na opakowaniu. swietna metoda.
to co mam w profilu jest dawno nie aktualne. z reszta.. nie bede sie tobie tlumaczyl.

aruss1991
23-08-08, 16:01
no to zapytaj o te rzeczy, a nie komentujesz to co ja napisalem, Twoje komentarze nic do tematu nie wniosły i zebys wiedzial, ze bym tak robil, bo tak mi radzil gosciu (jak jest tu ktos z Bielska, to chodzi o pana Kota), który kilka lat sprzedaje odzywki, wiadomo, ze nie mowie tu o jakis przesadzonych dawkach, bo sa jakies granice przyswajalnosci i reszta by sie sralo, ale wg mnie to jest dobra metoda i ja tego sie bede trzymal. Uaktualnij sobie wiec profil, bo jak widac myli uzytkownikow..

ciaastek91
23-08-08, 16:11
no napewno myli tych uzytkownikow, ktorzy oceniaja wiedze osoby, po tym ile ma w lapie i ile cisnie na klate. nie chce mi sie tam nic uzupleniac, bo co 2 tygodnie bym musial zmieniac dane.
a co do sprzedawcow w sklepach.. czesto sa to jacyc wielcy kolesie, ludzie przychodza, patrza, ze kafar, wiec napewno im dobrze poradzi. szkoda, ze nie wiedza, ze wiekszosc z nich ma w dupie klienta, chce mu sprzedac towar za jaka najwieksza kwote. sam bylem swiadkiem, jak malolat przyszedl do sklepu, pyta sie co dla poczatkujacego, koles mu podaje nitrobolon 2, mlody kupil i zadowolony wyszedl.
inna sytuacja, u mnie na silowni sa tez sprzedawane odzywki, kolo mowi, ze chce jakas kreatyne niepompujaca woda, pani z recepcji mu zarzucila zielone mono z vitala.
sorry za off top ;]

aruss1991
23-08-08, 16:19
moze i masz racje, ale jesli chodzi o mnie to ja nigdy sie na tym nie przejechalem, wg mnie czasami trzeba walnac sobie czegos wiecej, zeby bardziej koplo. Np biore teraz N.O. Explode i jak nie wezme dwa razy wiecej niz jest napisane, to praktycznie nie odczuwam różnicy.. Ale juz kij z tym.. Dajmy sie wypowiedzieć uzytkownikom, ktorzy maja wiedze, czas i chcą pomoc bulletowi. Pozdro

Punisher
23-08-08, 16:36
aruss1991, skoro czerpiesz wiedzę od "pracownika hurtowni" to naprawdę musisz się znać. Nie wiem kim on jest, czy ochroniarzem tam, czy kim. Po co w takim razie sam zakładasz temat i się pytasz o dawkowanie? Jak byś miał troche rozumu, to byś wiedział, że to co na opakowaniu jest napisane nie zawsze musi się zgadzać. Inne dawkowanie dla 100kg i dla 60kg też inne, staż też trzeba brać pod uwagę i doświadczenie. Jeżeli porównujesz swój organizm do jakiegoś sprzedawcy odżywek mającego za sobą cykle na SAA który radzi Ci jak dawkować dany suplement to powodzenia. Oni są przyzwyczajeni do dużej mocy SAA i dla nich kreatynka to jest lightowe gówno, podstawa.

Reflex__88
23-08-08, 19:29
pono większość czasu na siłowni spędziłeś "na sucho" jak to sam stwierdziłeś w swoim temacie a wpierdalasz dawki większe niż sa zalecane i z tego co piszesz w tym poście wynika już że masz jednak jakąś wiedze praktyczna na temat odżywek i suplementów... gubhisz się w zeznaniach, zresztą i tak udowodniłeś że wiedzy na temat suplementacji nie posiadasz więc prosze żebyś nie wprowadzał w błąd innych użytkowników... nie powtarzaj głupot po kimś...

lukemaster
23-08-08, 21:59
pierdolisz ciastek znam kota i jakoś dla mnie ejst prze chujem raz większym od osób siedzacych tu na forum i o raz dłuzszym stazu więc koles ma pojęcie na ten temat i jak cos komuś doradza to nie po to zeby sprzedac tylko kierując sie własnym doswiadczeniem jak on ma stała pensje a nie zalezną od ilo,sci sprzedanego towaru to po chuj by miał bajerowac ludzi...jak mu to różnicy nie robi czy sprzeda 2 pojemniki krety na dzien czy jedną pozdro

ciaastek91
23-08-08, 22:23
dobra ty, wbijam w tego kota, ja podalem przyklady jakie zaoobserwowalem w moim miescie.
nie obchodzi mnie czy jest wielki czy chudy, bo to nie ma zadnego znaczenie. ludzie zrozumnicie to.
rzeczywiscie po tym co napisal aruss1991, moge stwierdzic, ze koles ma pojecie, powiedzial mu zeby bral 2x tyle co na opakowaniu, no serio cenna wskazowka.

aruss1991
23-08-08, 22:48
Punisher kiedy ja sie niby ku*wa o dawkowanie pytałem???, pytalem sie co moglibyscie mi doradzic, jako bardziej doswiadczeni. Dawkowanie zawsze ukladam sam i zle na tym nie wychodze. A nawet jakbym chcial, zeby Kot mi to rozpisal to mam na to male szanse, bo jak juz tam jestem to przewaznie ktos inny tam siedzi (jest tam chyba 4 sprzedawcow). Ostatnio sie przekonalem, ze nie zawsze mozna ufac sprzedawcą jak babka wciskala mi kit, ze do N.O. Xplode nie potrzebuje juz wiecej krety, ze tam jest bardzo duzo. Ale jesli chodzi o Kota to gosciu ma na pewno wieksze doswiadczenie od Ciebie.. Taka jest prawda, ze powazny kulturysta rzadko kiedy bawi sie w takie fora.. A pisze na tym forum, zeby swoje pomysly, czy spostrzezenia wymienic z Wami.. Nie wiem jak to sie stało, ze jestes moderatorem jak nie umiesz podstawowych informacji z mojej wypowiedzi odczytac.. Dobra, pewnie masz racje z tym cos tam kur*a 60 i 100 kg przyznaje, ale ten kolo robi juz chyba którys cykl z rzedu jak chce wpierdalac nie byle jakie odzywki, o nie byle jakiej sile i cenie.. Wiec z tym, zeby wpierdalal wiecej niz jest napisane sie nie wycofam. Poza tym mamy sie tu dzielic NASZYM doswiadczeniem, wiec tak robie. A Ty reflex_88 jestes idiotą, bo to, ze wiekszosc czasu spedzilem na silowni na sucho, nie oznacza, ze nie jadlem odzywek w ogole, pisalem w postach, ze robie dopiero pierwszy powazny cykl, bo wczesniej cwiczylem biorąc sobie np samego hard massa, hmb, czy kreatyne z bialkiem, robilem tak, bo nie spie na pieniądzach. Ty zapewne nawet ta puszka po odzywkach sie masturbujesz wiec wiesz najlepiej, no nie?? i radze czasem do slownika zaglądnąc pajacu.. i na silke tez, bo z tego Twojego zdjecia to mozna zrobic taki przyklad jak sie powinno cwiczyc, zeby tak nie wygladac..

lukemaster
23-08-08, 23:04
ciastek ty tylko sie madrzysz i mądrzysz jaką ty to wiedze masz przeje*aną ale wiesz patrząc do twojego profilu stwierdzam ze dopiero rozpocząłes swoją przygode z kulturystyką więc jak chcesz doradzac to lepiej tego nie rób... a ty powtarzasz to co ci ktoś powiedział czy gdzies wyczytałes w bravo girl... ledwo co zacząles cwiczyc a kłócisz sie z moim kumplem któy cwiczy juz 3 razy dłuzej od ciebie i zapewne ma większą wiedze niz ty za chwile zaczniesz sie z voldem kłócic ze żle cykle rozpisuje.....

aruss1991
23-08-08, 23:16
Łukasz ale ten prze chuj na pewno napierdala juz z 5 lat na silce, ma 50 w lapie i cisnie 300 kg na klate, tyle, ze nie wpisuje aktualnych danych w profilu chyba juz od początku istnienia forum, jezeli tam taka załosc dalej jest. Czekam na to uzupelnienie z niecierpliwością, moze jakies foty?.. Hehe:)

Punisher
24-08-08, 00:00
Koledzy się zebrali na forum i stworzyli ekipę do najeżdżania.

Punisher kiedy ja sie niby ku*wa o dawkowanie pytałem???, pytalem sie co moglibyscie mi doradzic, jako bardziej doswiadczeni. Dawkowanie zawsze ukladam sam i zle na tym nie wychodze. A nawet jakbym chcial, zeby Kot mi to rozpisal to mam na to male szanse, bo jak juz tam jestem to przewaznie ktos inny tam siedzi (jest tam chyba 4 sprzedawcow).
O dawkowanie czy coś innego, jeden pies.


Ostatnio sie przekonalem, ze nie zawsze mozna ufac sprzedawcą jak babka wciskala mi kit, ze do N.O. Xplode nie potrzebuje juz wiecej krety, ze tam jest bardzo duzo. Ale jesli chodzi o Kota to gosciu ma na pewno wieksze doswiadczenie od Ciebie.. Taka jest prawda, ze powazny kulturysta rzadko kiedy bawi sie w takie fora.. A pisze na tym forum, zeby swoje pomysly, czy spostrzezenia wymienic z Wami..
Nie wiem jak to sie stało, ze jestes moderatorem jak nie umiesz podstawowych informacji z mojej wypowiedzi odczytac..
Rozmawiamy tu o odżywkach i suplementach czy o kotach?Skoro tak sobie zasłużył na twój respekt to dlaczego się nie spytasz go o wskazówki? Jak masz jakieś wątpliwości dlaczego jestem moderatorem i chcesz negować tą kwestię to napisz do adminów, podaje Ci namiary: marcinczwa (http://www.e-kulturystyka.info/private.php?do=newpm&u=2).



Dobra, pewnie masz racje z tym cos tam kur*a 60 i 100 kg przyznaje, ale ten kolo robi juz chyba którys cykl z rzedu jak chce wpierdalac nie byle jakie odzywki, o nie byle jakiej sile i cenie.. Wiec z tym, zeby wpierdalal wiecej niz jest napisane sie nie wycofam. Poza tym mamy sie tu dzielic NASZYM doswiadczeniem, wiec tak robie. A Ty reflex_88 jestes idiotą, bo to, ze wiekszosc czasu spedzilem na silowni na sucho, nie oznacza, ze nie jadlem odzywek w ogole, pisalem w postach, ze robie dopiero pierwszy powazny cykl, bo wczesniej cwiczylem biorąc sobie np samego hard massa, hmb, czy kreatyne z bialkiem, robilem tak, bo nie spie na pieniądzach. Ty zapewne nawet ta puszka po odzywkach sie masturbujesz wiec wiesz najlepiej, no nie?? i radze czasem do slownika zaglądnąc pajacu.. i na silke tez, bo z tego Twojego zdjecia to mozna zrobic taki przyklad jak sie powinno cwiczyc, zeby tak nie wygladac..
Nie obrażamy.

Punisher
24-08-08, 00:04
Od teraz, każdy kto napisze w tym temacie posta nie na temat, dostaje ostrzeżenie.
Kończymy dyskuje, bo spadł jej poziom.

bullet
05-04-09, 00:44
dziekuje za jakze wyczerpujace odpowiedzi.
dawno tutaj nie zagladalem.
jak zobaczylem 3 strony odpowiedzi to sie ucieszyle, ale jak poczytalem to sie zalamalem.
w tym roku znowu bede lecial na lipo 6x bo bardzo mi pomogl w zeszlym roku. zrzucilem 8kg w 2 miesiace.

know1126
05-04-09, 10:47
fajna rozmowa:)