PDA

Zobacz pełną wersję : Ostry trening nóg !!!



Rush
21-08-08, 23:39
Witam,

Chce jak najszybciej spalić zbędny tłuszcz z nóg.

Od dłuszego czasu trenuje na siłowni ale jakoś nigdy nie trenowałem nóg, uważałem że codzieny rower i czasem jakaś pilka nożna wystarczy.

Mój problem polega na tym że jestem osobą dość chudą a mam grube nogi,tzn troche otuszczone,głównie chodzi mi o uda(i w sporej częsci pośladki). Np. gdy siadam na krześle i uda całą(nawet niekoniecznie całą) swoją masą dotykaja krzesła noga sie troche "rozplaszcza", jak galareta ku*wa !

Z tego co wiem to trening na rzeżbe w tym wypadku będzie najlepszy
i tu moja wielka prośba,czy mógłby mi ktoś mi pomóc go ułożyć ??

Po ile powtórzeń wykonywać ?? i w jakich seriach ?? Dodam że mam w domu atlas wiec moge na nim ćwiczyć uda.

I ile razy w tygodniu ?? 2x ? może 3 ?

Józiu
22-08-08, 16:12
Ja bym radził przede wszystkim biegać (np. pograc w gałę) i pływać!
A jesli chcesz cwiczyc na silce nogi to proponuje robić "żabki" z obciązeniem i przysiady ze sztangą. 4 serie po 15 powt powinno wystarczyc raz w tygodniu. Biegaj 2 razy w tyg i raz w tygodniu plywaj.

Pozdro:)

Rafauu
22-08-08, 16:15
od plywania robia sie super lydy xD plywam 9 lat i mam lepsze lydki od ziomka ktory 8 lat na silce cwiczy ;d

Reflex__88
22-08-08, 16:26
to pewnie dlatego że rok dłużej pływasz niż on ćwiczy... :D

grzesiek7124
22-08-08, 16:34
od plywania robia sie super lydy xD plywam 9 lat i mam lepsze lydki od ziomka ktory 8 lat na silce cwiczy ;d
Myślę, że to jednak sprawa genetyki.

TazeR
22-08-08, 16:58
Też tak myśle:D Albo ten co cwiczy 8 lat na silce moza zaczal lydki robic w tym roku.... xD <joke> ;p

Rush
22-08-08, 17:04
Na basen chodze ale tylko 2/3 razy w miesiącu(najbliższy ponad 10km)
W piłke grywam ale jestem bramkażem :P

Własnie pasowało by zacząc biegać :] Ale nogi moge dużo trenować na siłce,tylko przydałby sie jakiś konkretny plan :]

4 serie na rżezbe to nie zamało ??