PDA

Zobacz pełną wersję : Witam ^^



leszczu123
21-08-08, 21:54
Mam pytanie : jaka odzywke proponowalibyscie na przybranie masy ? myslalem o VITALMAX Whey Pro Gainer 2 ale nie jestem pewny dlatego pytam sie was ^^ jestem typowym "leszczem" i dlatego chcialbym troche przybrac na wadze, mam 175cm wzrostu i waże jakies 67kg, niby nie jest tak tragicznie tylko ze ja cale zycie pije dzien w dzien duzo mleka i moje kosci sa tyle ciezkie ( czy jakos tak ), przez miesiac bralem VITALMAX Whey Pro Gainer 1 i jakies efekty widac, cwicze raz na 2 dni po jakies 40 minut, co do samego treningu to mozna go zaliczyc do epoki kamienia łupanego hehe : brzuszki, pompki, cwiczenia na drążku ( no tu już sredniowiecze :P ) itp nie dlugo zainwestuje sobie w hantelki, silownia odpada z przyczyn finansowych ;] wiem ze moge sie wam wydac nieco smieszny ale prosze o wyrozumialosc :P czekam na jakies porady

pozdrawiam

TazeR
21-08-08, 22:25
Na przybranie na masie polecilbym diete na mase ;) Zajrzyj najpierw do dzialu suplementy i odzywki tam wyczytasz ze twoj gainer 1 czy 2 jest jako "uzupelniacz diety" czyli jak nie masz czasu zjesc pelnowartosciowego posilku to wtedy szmiesz gainera ;) pozniej przejdz do dzialu dieta zobacz jak powinna wygladac na diete ile kcal dziennie i jakie produkty powinienes jesc i stworz sobie diete :) Gwarantuje przyrost masy i zaoszczedzonej kasie na gainerze ;) Pozdro.

TazeR
21-08-08, 22:33
Aaaa i zamiast tego gainera kup sobie gryf prosty 180cm pare kg ciezarkow i 2 gryfiki krotkie :D jezeli masz kase jeszcze to laweczke zwykla najtansza nawet bez skosu jezeli chcesz :D

lukaszpolesie
22-08-08, 08:45
a jak już zdecydujesz sie na gainera to mutant,mass xxl lub coś tańszego gain bolic(ma zawartość kreatyny) tanie i sprawdzone.

Kubak
22-08-08, 10:40
Lukasz, wez juz sie nie wypowiadaj... co masz do Gainera Vitalmaxa 2? Nie jest sprawdzony? Czy Ty nie brales i radzisz co innego po prostu?
Jak cos to napisz, ze to od siebie, bo ja np. stosowalem Vitalmaxa 2 i mialem bardzo dobre rezultaty w polaczeniu z dieta. No i smaki Vitalmax ma lepsze niz Biogenix i Trec (stosowalem wanilie z tych 3 firm i Vitalmax o niebo lepszy).

lukaszpolesie
22-08-08, 10:42
chodzi mi że sprawdzone przezemnie i ja polecam...

leszczu123
22-08-08, 12:03
nie za duzo wiem na temat odzywek ale z tego co slyszalem to gainer 2 zawiera kreatyne

lukaszpolesie
22-08-08, 12:48
nie które zawierają a nie które nie, a jak juz zawiera to mało.

Kubak
22-08-08, 13:15
To sa sladowe ilosci. Jednak czlowiek po treningu ma niedobor kreatyny i nawet mala ilosc moze byc pomocna ;)
Bierz Vitalmaxa 2, polecam smak waniliowy + 2 lyzeczki kakako + mleko. Bardzo dobrze smakuje.

leszczu123
22-08-08, 14:57
Wiekszosc opini jakie znalazlem jest przychylna vitalmax 2, ale podobno po vitalmaxie pojawia sie tluszczyk na brzuszku sam bralem vitalmaxa 1 i faktycznie, troche brzuch mi sie spasil ;[ poza tym, natura czesciej mnie wzywala do kibelka ( albo mi sie tak tylko wydaje )... :P

lukaszpolesie
22-08-08, 15:12
To sa sladowe ilosci. Jednak czlowiek po treningu ma niedobor kreatyny i nawet mala ilosc moze byc pomocna ;)
Bierz Vitalmaxa 2, polecam smak waniliowy + 2 lyzeczki kakako + mleko. Bardzo dobrze smakuje.

no no żeś mnie kubak skusił teraz zakupie vitalmaxa i wypróbuje :D

leszczu123
22-08-08, 16:05
i jeszcze jedno pytanie : po jakim czasie mozna zaczac brac kreatyne ?

Reflex__88
22-08-08, 16:22
możesz brać kiedy chcesz ale nie zaleca się na początku... dobrze by było żebyś poczekał aż sie nauczysz ćwiczyć, poznasz swoje ciało lepiej i przestaniesz zauważać efekty bez niej... inni forumowicze powiedzą ci że to trwa 6 miesięcy... :)

leszczu123
27-08-08, 15:41
Przyszedl czas zakupu : Vitalmax 2 czy gain bolic 6000 ( slyszalem ze tez calkiem niezly )?

aruss1991
27-08-08, 16:09
Mam pytanie : jaka odzywke proponowalibyscie na przybranie masy ? myslalem o VITALMAX Whey Pro Gainer 2 ale nie jestem pewny dlatego pytam sie was ^^ jestem typowym "leszczem" i dlatego chcialbym troche przybrac na wadze, mam 175cm wzrostu i waże jakies 67kg, niby nie jest tak tragicznie tylko ze ja cale zycie pije dzien w dzien duzo mleka i moje kosci sa tyle ciezkie ( czy jakos tak ), przez miesiac bralem VITALMAX Whey Pro Gainer 1 i jakies efekty widac, cwicze raz na 2 dni po jakies 40 minut, co do samego treningu to mozna go zaliczyc do epoki kamienia łupanego hehe : brzuszki, pompki, cwiczenia na drążku ( no tu już sredniowiecze :P ) itp nie dlugo zainwestuje sobie w hantelki, silownia odpada z przyczyn finansowych ;] wiem ze moge sie wam wydac nieco smieszny ale prosze o wyrozumialosc :P czekam na jakies porady

pozdrawiam
stary masz za to soga!! hehe;)

Kubak
27-08-08, 17:27
Leszczu, po kazdym gainerze odklada sie tluszczyk, a szczegolnie po takim , ktory ma sladowe ilosci bialka (10% np.).
Jezeli nie cwiczysz brzucha, a masz diete na mase i pijesz gainery, to zawsze sie odlozy troche.
Ja tam jem teraz bardzo duzo (3500 Kcal) i zarzywam Monster Massa (nie polecam, smak waniliowy do dupy :D) i przy 3x w tyg cwiczeniu brzucha na lawce wygietej skosnej i drazku w ogole tluszczu nie widze, wrecz przeciwnie, rzezba 6-paka z dnia na dzien lepsza :)

Reflex__88
27-08-08, 18:32
zgadzam się ... Monster Mass waniliowy do dupy, ziołem na spróbowanie bo nigdy waniliowego nie jadłem i się zawiodłem.. :P

Kubak
27-08-08, 18:46
Vitalmax ma swietny waniliowy smak, szczegolnie w polaczeniu z kakao.