PDA

Zobacz pełną wersję : kiedy trening???



robsson
21-08-08, 17:37
Witam wszystkich,jestem nowy na tym forum.Zaczynam ostry trenning masowy.Będzie dieta a po paru miesiącach będą odżywki.Tylko jest problem - bo ciągle pracuje na drugą zmiane(w domu jestem do godziny 15 a potem praca) i mam pytanie do Was kiedy trenować żeby były najlepsze efekty?
pozdro

lukaszpolesie
21-08-08, 17:40
jak na mase chcesz to najlepiej co drugi dzień trening,koło 1godz do półtorej,a o której zaczniesz tren już od Ciebie zależy.
Zresztą poszukaj w podwieszonych to sie dowiesz,na tym forum jest dużo info tylko trzeba poszukać.

TazeR
21-08-08, 17:41
Chodzi Ci o godzine? Jeżeli tak to znam ludzi ktorzy trenowali o 07:00 ;] Ale nie wiem czy to ma znaczenie o ktorej godzinie sie trenuje wystarczy chyba dobry posilek 1.5h przed treningiem i jazda ;p

ślepy
21-08-08, 18:14
godzina raczej niema znaczenia. Kiedys gdzies czytalem ze koles zaczynal trening ok. 1 w nocy bo podobno wtedy mu sie lepiej cwiczyło.

tm7
21-08-08, 18:30
z rana się dobrze ćwiczy, ma się jeszcze dużo siły i chęci :)

Reflex__88
21-08-08, 18:37
kiedyś gdzieś czytałem że najlepiej ćwiczyć pomiędzy 12:00-17:00 ale niewiem czemu tak :D kiedys mi było najlepiej ćwiczyć popołudniu a teraz nie ma więszego znaczenia, byle by mi sie zbytnio spać nie chciało i żebym nie był głodny... :)

ślepy
21-08-08, 18:39
z rana się dobrze ćwiczy, ma się jeszcze dużo siły i chęci :)

no niewiem jak inni ale ja z rana to nie daje rady. Cwiczylem tak kiedys pare razy ale juz dalem sobie z tym spokoj bo wszystko lecialo mi z rąk.

tm7
21-08-08, 18:44
jak się ma dużo czasu wolnego to można kombinować kiedy ćwiczyć, ale przeważnie jest tak że ma się pracę albo szkołę i się ćwiczy kiedy jest czas

12uxerbq34
21-08-08, 20:20
w porach porannych ok godz 9.00+ w organizmie czlowieka podobno jest najwyzszy poziom testosteronu , dlatego trening moze byc b. efektywny ;) Wazne aby odpowiednio zjesc przed treningiem zeby miec w ogole jakas energie :)
Ja osobiscie wole wczesnym popoludniem ,mam juz pare posilkow za soba , czuje wiekszy przyplyw sily :)