PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytan co na drugi cykl.....



Wilk05
20-08-08, 22:24
Witam.
W połowie Września chciałbym zacząć mój drugi cykl na kreatynie ,tym razem chce wydać troche więcej pieniędzy ok -/+ 400 zł...
Mam kilka pomysłów na suple ale nie moge sie zdecydować prosze o podanie co bedzie dla mnie lepsze (jeżeli ktoś ma jakiś inny produkt to też prosze o napisanie )
Gainer : Mass XXl lub Mutant Mass
Białko : Ostrowia WPC-80
Kreatyna ; Vitalmaxa (zielona ) lub jakaś inna np z Treca
Glutamina ; Sam nie wiem jak....
Tauryna : To chyba naj mniej ważna cześć zesatwu wiec kupie bojętnie jaką...
Zastanawiam sie jednak czy nie lepeij zamiast kupować białka i gainera kupic jakąś odżywke typu Hard Mass gdzie jest 45 % białka i 43 % carbo
i do tego np żeby wiecej węgli jakieś carbo ?

Punisher
21-08-08, 11:07
Jak wyglądał twój pierwszy cykl?
Jak wygląda twoja dieta?
Zestaw podstawowy, gainer/białko +mono no i dodatki tauryna,glutamina.
Skoro masujesz, to może zamiast kupowania gainera i białka kup więcej gainera, a w porcjach w gainerze dostarczysz białko (jeżeli zastosujesz odpowiednią podaż gainera).
No ale nie wiadomo, bo nie napisałeś nic o swojej diecie.
Bulki są drogie, aczkolwiek proporcje są super.
Napisz ile zamierzasz kupić białka i gainera.

Wilk05
23-08-08, 13:09
Pierwszy cykl Gain Bolic 6000 , Vitalmax zielona , Tauryna i Glutamina z TRECa. Efekty było zadowalające mnie , niestety nie zabezpieczyłem sie pożądnie po cyklu glutaminą i spadki też były spore.... Co do diety to takiej ścisłej nie mam ale staram sie jest często i dużo , ponieważ pracuje w KFC często jem polędwiczki i filety z kurczaka no oczywiście sporo tłuszczów bo tam wszystko smarzy sie na tłuszczu... Przy moim odrzywianiu raczej brakuje mi białka dlatego miałem zamiar dostarczać do organizmu ok 30-50 gram z odrzywek...

Punisher
23-08-08, 14:25
No to cyklik podobny do pierwszego tzn:
mono+gainer+białko
mono 500g
białka kup z 2kg
gainera - min 5kg
Po prostu po skończonym cyklu dalej szamaj białko/gainera(dokup), bo jak to odejmiesz, to w diecie masz dziury, a organizm po cyklu będzie potrzebował dużo składników odżywczych, więc skończenie suplementacji nie jest najlepszym problemem.

Wilk05
23-08-08, 17:42
A glutamina i Tauryna też kupować czy to tylko wywalona kasa ?

Dietoman
23-08-08, 19:01
Zależy czego oczekujesz po glutaminie i taurynie

Wilk05
23-08-08, 22:40
A czego można oczekiwać po takich suplementach ???? Tauryna podobno wspomaga regeneracji i pobudza natomiast glutamina jest najważniejszym w budowie mięśni aminokwasem złożonym ( działanie antykataboliczne ) .

Punisher
23-08-08, 23:53
Nie są one niezbędne, ale są mile widziane. (dla niektórych to podstawa, dla niektórych dodatek do cyklu)

Wilk05
24-08-08, 12:24
Wiem że sa tylko dodatkiem ale czy bedzie jakaś różnica w efekcie końcowym jeżeli je bede brał lub nie bede ?

Reflex__88
24-08-08, 12:29
glutamina jest dobra pono na regeneracje, więc jak masz ciężki treening to by się przydała, ale zamiast niej proponował bym jakieś dobre amino... aje jeśli masz standardowy trening na mase taki jak poleca większość ludzi na forum początkującym to myśle że dobra dieta i wypoczynek wystarczy... :)

Wilk05
24-08-08, 21:24
Dobra noto prosze o konkretne nazwy supli które mi polecacie .
Gainer : Mass XXl ( słyszałem o nim wiele dobrego wiec wypróbuje na sobie )
Kreatyna ?
Aminokwasy ?
Białko ?
Glutamina ?
Tauryna ?
( Czy kupie Glutamina i Tauryne zależy od tego ile wydam na białko , amino , krete )
Prosił bym o podanie jak powinienem dawkować białko ?

Reflex__88
25-08-08, 11:27
ja zamiast Gainera i białka kupił bym sobie bulka Olimp Profii Whey Mass jest bardzo dobry, ale to zalezy jak się odżywiac i jak chcesz to dawkować... bo własciwie najchętniej to bym kupił Profii i białko jakieś dobre... Aminokwasy ja szamie Animal NITRO i moge bez wahania polecić...

Wilk05
27-08-08, 12:56
Zastanawiam sie czy nie kupić Mutant Mass jeżeli brał bym go 2 razy dziennie po 100 gram to w bilansie dziennym było by 40 gram białka wiec chyba nie musiał bym kupować osobno białka...??? Czy przy takich ilościach węglowodanów nie zaleje mnie tłuszcz ? I ostatnie pytanie co bedzie w ostatecznym rezultacie lepszym rozwiązaniem brać wiecej gainera czy mniej gainera + białko ?

dejwid997
29-08-08, 11:43
Na 2 cykl
najlepiej by ci bylo
Cell pump+Mono.
+ ewentualnie uzupelniacze Gainer/bialko/omega