PDA

Zobacz pełną wersję : Pas neopremowy



bullet
20-08-08, 13:53
spotkałem sie z tym, ze niektore osoby pragnące zrzucic troche zbednego tluszczyku zakladaja do biegania pas neopremowy. Jak myslicie czy to cos daje. kazdy z nich tlumaczy to faktm lepszego wypacania sie (wg nich tkanki tluszczowej).
czy aby na pewno jest to prawda, czy moze MIT?

12uxerbq34
20-08-08, 14:04
ja osoboscie tez uzywalem tego pasu . Nie jest to lek cud aczkolwek z dieta , odpowiednim treningiem i sumplementacja efekty byly zadowalajace :)

Liero
20-08-08, 14:07
Pas neoprenowy jest zrobiony z takiego materialu, ktory nie przepuszcza ciepla(?) w ten sposob w miejscu zalozenia temperatura rosnie w srodku i cialo sie szybciej poci, jest to jakby mini sauna ;p, umnie tez wszyscy chwala ten pas, i sam niedlugo takowy kupuje.

Pozdrawiam.

bullet
20-08-08, 14:07
pytanie tylko czy to nie bylo autosugestia, tzn zgubiles to i owo dzieki treningowi i diecie.
pocenie to gubienie wody a nie tluszczu.

12uxerbq34
20-08-08, 14:25
nie poniewaz po miesiecznej kuracji obwody spadly. pamietaj ze im wiecej metod zastosujesz tym efekt bedzie lepszy :) ja polaczylem i przydalo sie .
Tak jak Liero napisal , pas dziala jako mini sauna a kazdy wie ze sauna ma dobry wplyw na redukcje :)

bullet
20-08-08, 14:27
jeszcze raz napisze to samo. redukcje WODY a nie FATu.

12uxerbq34
20-08-08, 15:48
omg a ja odpowiadam ze ZGUBILEM FAT !! Po cyklu badalem sie na urzadzeniu na pomiar fatu :)
Umiem czytac pytania i na nie odpowiadac :)

bullet
20-08-08, 15:55
zobacze sam , kupie sobie ten pas, w sumi enie kosztuje duzo a jesli efekt bedzie to bedzie git.
o to m wlansi echodzilo. opinie konkretne.
thx

skateboard
20-08-08, 18:05
Posiadam, i z nim cwicze a dokladniej to biegam, brzuszki i czasami na karate. Tak jak ktos juz napisal skura stala sie bardziej jedrna a miesnie sa caly czas rozgrzane (cieple) wiec mozemy zrobic troszke dluzsze przerwy itp.