PDA

Zobacz pełną wersję : Bieganie



ThomasOnes
19-08-08, 23:51
Czy aż taka wielka różnica jest przy tym spalaniu tłuszczyku rankiem a pod wieczór, gdzieś po 19-stej ??


Biegam 3x w tygodniu(myślę ze jak zacznę prace to 2x)
Na początku biegłem 2 km, dziś potrafię przebiegnąć 8 km i będę potem walczył o wyższe km. Biegam non stop bez przerwy.
Czy mój trening jest dobry?? Biegam już ponad 3 miesiąc i jakoś narazie nie widzę bym schudł,natomiast nogi mam lekko umieśnione .

12uxerbq34
20-08-08, 09:53
Z rana organizm po treningu aerobowym spala tkancze tluszczowa przez dalsza czesc dnia < to jest ta istotna roznica>
nie skupiaj uwagi na przebytej odleglosci podczas biegania tylko na tym aby nie biegac krocej niz 30-40 min .
Samo bieganie nie jest cudowne , przy redukcji wazna role ogrywa dieta - jak jest z nia u Ciebie >?

miauczyk007
20-08-08, 10:17
Ja mam diete na mase i trening tez na mase; tymczasem musze biegac i ostro trenowac brzuch by spalic tluszcz; Mam pytanie czy w takim systemie mam szanse nabrac masy? Tzn masy miesniowej bo tluszcz przeciez spalam biegajac; Czy biegajac nie spalam przy okazji masy miesniowej?

12uxerbq34
20-08-08, 10:43
jezeli biegasz 30-40 min srednim tempem to uderzasz w redukcje tkanki tluszczowej . Pamietaj aby trening aerobowy nie byl zbyt intensywny jesli tak jest wtedy organizm czerpie energie z wlokien miesniowych < bialko> .
Tak wiec nie ma przeciwskazan do nabierania masy i jednoczesnym trenigu aero , jednego dnia rob silke drugiego aero i na silce brzuszki .

miauczyk007
20-08-08, 10:49
spoko tak wlasnie robie;

ThomasOnes
20-08-08, 13:47
nio dobrze,a ile razy w tygodniu mam biegac??.Mam jakieś przerwy robić podczas biegania?? Te nie mniej 30-40 min to ok jak sie nie myle przebiegnąc 6 km w moim przypadku. Dieta?? tuż własie problem,napychałem się świnstwa nie potrzebnie w stylu hamburgerów i mam dośc spory tłuszczyk. Cwicze a6w teraz, ale z dieta nie bardzo bo nie che znów przytyc na brzuchu,a zabardzo nie wiem co jeść by na brzuchu nie tyć.

12uxerbq34
20-08-08, 14:11
no bez diety nie spodziewaj jest zbytnio zadowalajacych efektow. na kilometry nie patrz , chodzi o stale tempo biegu i odpowiednie tetno.Na tym polegaja aeroby ze nie robisz przerw w nich. A ilosc biegania , dobrze jest biegac na zmiane z dniem treningowym :)

ThomasOnes
20-08-08, 15:07
nio oka, Dzięki i ''soczek'' masz ^^