PDA

Zobacz pełną wersję : moj trening do oceny



Holek93
19-08-08, 03:32
poniedzialek
klatka
4 serie po 8 powtorzen lawka pozioma
4 serie po 8 powtorzen lawka skosna w dol
4 serie po 8 powtorzen lawka skosna w gore
4 serie po 8 powtorzen na wasko
4 serie po 8 powtorzen rozpietki na lawce poziomej hantlami
4 serie po 8 powtorzen rozciagniecie klaty odwaznikiem 15kg
wtorek
biceps
4 serie po 8 powtorzen to podstawowe czwiczenie uginanie reki z podporem reki na tricepsie
4 serie po 8 powtorzen czwiczenie na kulke
4 serie siodemek sztanga z odwaznikami
4 serie po 8 powtorzen rozciagania bicepsu
sroda
barki
4 serie po 8 powtorzen wyciskania nad glowe sztangi z odwaznikami na lawce skosnej
4 serie po 8 powtorzen wyciskania na siedzaca za glowe tez sztnga z odwaznikami
4 serie po 8 powtorzen niewiem jak to czwiczenie sie nazywa, mowili mi ze na kulistosc barkow na siedzaca hantlami
4 serie po 8 powtorzen podnoszenia hantlow przed siebie na stojaco
4 serie po 8 powtorzen pochylonym w dol do przodu hantlami w bok mowili mi ze to na tyl barkow
czwartkek
plecy i triceps
plecy
4 serie po 8 powtorzen na drazku przed siebie
4 serie po 8 powtorzen na drazku za siebie
triceps
na maszynie tez niewiem jak to sie nazywa
bierze sie na stojaca na moim atlasie i ciagnie sie taki drazek w dol zeby wyprostowac rece w dol tak jak by do kolan i pozniej to wraca w gore ale opuszczam tylko do klatki i spowrotem w dol tez 4 serie po 8 powtorzen
4 serie dopoki nie poczuje boli opuszczaniu sie na stolkach w dol i podnoszenie sie do gory tak jak by pompki tylko ze klata do gory
i 4 serie po 8 powtorzen na dobicie hantlami na siedzaca ze prostujemy reke do gory i uginamy w lokciu i spowrotem prostujemy
piatek
nogi
4 serie po 8 powtorzen przysiady z sztanga na barkach
4 serie po 8 powtorzen podnoszeniu sie do gory na stojaca na lydki z sztanga i dloniach
i na atlasie prostowanie nog przed siebie na siedzaca tez 4 serie po 8 powtorzen.
moj staz 8 miesiacy nie pelne
wiek 15 lat
wzrost 174
biceps 35

ślepy
19-08-08, 11:50
co to jest ?

Wez wyjdz, poczytaj i ułoz nowy trening.

3ndriu
19-08-08, 15:10
Odsyłam Cię tu:
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=3577
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=176
Na podstawie tego może coś ułożysz sensownego ...

tm7
19-08-08, 16:39
sam go okładałeś ?? wybierz sobie jakiś z podwieszonych, bo pewnie chcesz ćwiczyć na mase :)

omnix01
19-08-08, 17:26
poniedzialek/wtorek/sroda/czwartek/piatek chcesz zapierdalac jak dziki osiol? a kiedy czas na regeneracje miesni? :|

Holek93
19-08-08, 18:17
wlasnie nie chce na mase bo mamy mam i sie troche smieja ze jestem troche przy gruby ale ostatnio duzo schudlem bo chodzilem na boks.
nie raz czwiczylem cale dwa tygodnie bez przerwy i czulem sie dobrze

ślepy
19-08-08, 18:24
70 kg. Rzeczywiscie ostra masa.

Holek93
19-08-08, 18:25
a i moze zna ktos jakis trenig zeby czwiczyc osobno wszystkie partie miesni codziennie i zeby nie byl na mase i nie byl typowo na figure taki zeby szlo i sila i figura :)

ślepy
19-08-08, 18:35
po pierwsze - nie cwicz codziennie bo sie niezregenerujesz
po drugie - podstawa to dieta

Cielu7
19-08-08, 18:37
a masz z czego robić rzeźbe ??? bo wiesz z tłuszczu jej nie zrobisz na poczatek trzeba zdobyc mase miesniowa dopiero potem sie modelujesz wiec trening 3x w tygodniu na mase do tego mozesz dodac areoby jak masz fat

Holek93
19-08-08, 18:51
co do diety to nie mam zabardzo glowy bo w domu finansowo sie nie przelewa i wiecie je sie co mama ugotuje i co jest do zjedzenia.
a powinno sie jesc duzo nabialu wiec jem duzo serkow pije codziennie surowe jajko i tam jak mama zrobi nie raz rybe to jem duzo i takich tam.
a mase miesniowa to myslalem ze robi sie z tluszczu bo duzo go nie mam juz ale jescze troche zostalo.
czwicze juz z 8 miesiecy ale jestem zielony jesli chodzi o te sprawy :(

omnix01
19-08-08, 21:21
jak kolega wyzej napisal dodaj do treningu aeroby, co pomoze w jakims stopniu do spalenia tego "tluszczyku", z ktorego taki smiech tam ktos ma..
5dni silki to stanowczo za duzo, daj odpoczac miesniom, w wolne dni pojdz se na basen, rower lub pobiegac i bedzie gitara ;]

Holek93
19-08-08, 22:50
no tylko z trzema dniami w tygodniu to nie wyrobie robic kazdej partii miesni osobno bo wolalbym robic wiecej czwiczen na partie miesni zeby byly lepsze efekty.
mogl by mi ktos podrzucic link do jakiegos gotowego treningu

tm7
19-08-08, 22:50
nie pij surowego jajka !! jedz gotowane na twardo np

Holek93
19-08-08, 23:34
czemu mam nie pic takie ma wiecej bialka niz gotowane bo podczas gotowania niszcza sie tam jakies wlasciwosci

tm7
19-08-08, 23:47
surower jajka:
salmonella
awidyna
mniejsza przyswajalność białka
większe obciążenie dla organizmu
to jest cytat z innego tematu

Holek93
20-08-08, 01:00
aha bo slyszalem zeby jesc surowe jajka to od dzisiaj przestane.
dalej niewiem co z tym treningiem :( jak go ulozyc