PDA

Zobacz pełną wersję : Suplemencik Anglia



Roslinka
18-08-08, 18:09
Witajcie po kilku miesiecznej przerwie zauwazylem ze wiele sie tu zmienilo nie ma juz wielu ludzi z którymi sie kiedys wspolpracowalo :DD Jednak wierze ze teraz tez mozna sie spodziewac profesionalnych porad itp.

Wracajac do tematu to interesuje mnie jakas odzywka ktora mozna kupic na terenie Anglii bo wlasnie tu teraz przebywam .
Za dwa tygodnie zapisuje sie do profesionalnej silowni a przez ten czas uloze sobie diete i plan treningowy. Ostatnio mialem cykl na mase po ktorym mialem 2 tygodnie przerwy i teraz czas wrocic do pracy cwicze na spokojnie w domu i na raqzie nie przywiazuje wiekszej wagi do treningow jednak chcialem kupic jakis suplement na uzupelnienie diety zastanawiam sie nad gainerem lub jaka odzywka bialkowa mam troche zaleglego tluszczu wiec chyba lepiej bedzie wybrac jakas odzywke bialkowa jednak nie mam zielonego pojecia co mozna kupic tutaj w Anglii w miare "tanio" . Dlatego zwracam sie z tym problemem do was mysle ze mi cos doradzicie :D
Z gory dziekuje

ślepy
18-08-08, 18:14
zalezy ile masz kasy.

12uxerbq34
18-08-08, 18:21
j.w . Kup sobie bialko bo zwykle tego brakuje w diecie :) odzywke na bazie bialka serwatkowego najlepiej , ma ok 80% bialka i na sam poczatek styka :)

Symu
18-08-08, 18:24
www.paker.co.uk moj koles u nich kupuje i mowi ze jak na anglie maja b. dobre ceny.


Polecam optimum nutrition gold whey lub EAS 100% whey, ceny mysle sa w miare ok. Jak nie pasuje to mow poszukamy dalej.

Roslinka
18-08-08, 18:27
A moze znacie jakies konkretne nazwy takich supli ??
Ps.zastanawiam sie czy warto kupowac suplementy w Anglii czy moze lepiej aby mi ktos wysylal z |Polski ?? Ceny sa dosyc wysokie a co do jakosci to nie mam pojecia :(( Macie moze jakis pomysl ?

Symu
18-08-08, 18:41
"optimum nutrition gold whey lub EAS 100% whey" to sa konkretne nazwy w dziale bialeczek tam znajdziesz. Jakość bardzo dobra, suple w anglii i u nas sa w zasadzie te same poza jakimis krajowymi firmami. Czywarto wysylac z Polski to nie wiem, jest niby teraz troche taniej ale czy koszty wysylki wszystkiego nie popsuja to nie wiem.