PDA

Zobacz pełną wersję : Mutant Mass + VPX NO SHOTGUN + Creatin



bonwbon
18-08-08, 01:43
Mam Mutant Mass , zamówilem NO Shotgun i chce to połączyć z Creatin Monohydrate Phytochem.

Jak to dawkować aby było skuteczne lub wasze inne propozycje połączenia z innymi produktami kreatyny , chodzi mi o trwały przyrost masy.

Moja waga to. 78 kg, wzrost 183 cm.

Z góry dziękuje za wasze wypowiedzi i pozdrawiam,

Mariusz

ślepy
18-08-08, 11:46
DT

kreatyna rano na czczo
Shotgun przed treningiem
kreatyna po treningu


DNT

kreatyna rano na czczo



Gainer wg. brakow w diecie.

czuwajista
18-08-08, 11:56
J/w ...

Reflex__88
18-08-08, 16:28
W opisach aukcji na allegro piszą żeby mutanta jeść rano tylko po ponad 200g, co o tym sądzicie??

ślepy
18-08-08, 17:00
jesz tyle ile ci pasuje

bonwbon
19-08-08, 00:40
Ja biore 5 miarek mutanta i czuje jak mi cialo rosnie raz dziennie. Dzisiaj nawet znajomy z silowni do ktorej chodze ponad miesiac zapytal czy podsypuje towarem ze tak ladnie puchne hihi.

Zastanawiam sie czy wlaczyc na kolacje dodatkowe bialko / proteine co myslicie i ewentualne sugesje jakie sa najlepsze bialka ??? bo koledzy polecaja mi matrix o smaku ciastko z kremem.

ps. mutant ma wstretny smak bardzo slodki ( jak pije zbiera mnie na ... ) , rozpuszam go w 300 ml wody

Reflex__88
19-08-08, 17:07
nie dziw sie skoro ładujesz 1/3 dziennego zapotrzebowania węglowodanów w 1 porcji... :D a po tym mutancie nie przybywa ci poprostu tkanki tłuszczowej czasem??

Punisher
19-08-08, 18:49
Ja biore 5 miarek mutanta i czuje jak mi cialo rosnie raz dziennie.
Haha, powiedz coś więcej o tym uczuciu.

bonwbon
19-08-08, 20:57
nie dziw sie skoro ładujesz 1/3 dziennego zapotrzebowania węglowodanów w 1 porcji... :D a po tym mutancie nie przybywa ci poprostu tkanki tłuszczowej czasem??

wagowo przybralem 4 kg w miesiac ale nie wygladam abym byl tlusty, super puchne jak cwicze
A dzisiaj dokupilem sobie jezszcze to: MRM Metabolic Whey - 2270g podobno bardzo dobre białko

Rynju
19-08-08, 21:04
no jakbym walnal tyle wegli tot ez bym sie czul jak puchne.. i staje sie taki ociezaly i stoi mi to wszystko i sie odbija tym smakiem gainera :P

bonwbon
21-08-08, 11:32
DT

kreatyna rano na czczo
Shotgun przed treningiem
kreatyna po treningu


DNT

kreatyna rano na czczo



Gainer wg. brakow w diecie.


Do tego chce dołączyć FIZOGEN MASS CYCLE jak to razem zgrać żeby dobrze się przyswoiło w organizmie ???