PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka Kreatyna jest dobra?



Alex89
16-08-08, 20:55
Witam po 8 tygodniowej przerwie z Kreatyna (ostatnio Nitrobolon 2 ..malo effektu) chce znowu cos nowego sprobowac! Przed Nitrobolonem mialem 2 cykle Kreatynowe plus Gainer. Mam 178 cm wzrostu i waze 73 Kilo! Chce wybudowac mase!! Przes te 8 tygodnie bralem HMB i X5 bialko od Olimpa!

Myslalem o tych:
- Cell Pumpa
- Anabolic O.D. (MAP)
-Kreatyna Seri Dominator (OLIMP)

Dzieki pozdrawiam!

Punisher
16-08-08, 21:22
Jakie miałeś cykle kreatynowe? Jakie formy kreatyny stosowałeś?
Jak wygląda twoja dieta?

Alex89
17-08-08, 11:39
Bralem Mono (Olimpa) pierwsze dwa razy razem z Gainerem. 6 tygodniowe cykle to byly z 6 tyg. przerwa! tak samo z Nitrobolonem! Dieta mam wysoko bialkowa i weglowodana! Jem duzo joghurtow, makaron, ryz, jajka, piersi z Kurczaka, platki owsiane itd.! Pytam sie o te Krety bo kupilem sobie ostatnio jak napisalem Nitrobolona i bylem naprawde nie zadowolony 0 effektu...

Punisher
17-08-08, 13:36
Kup mono jeszcze raz (Olimp,Vitalmax zielona) albo może być creapure z Olimpa lub Universala. Do tego gainer i lecisz.

Michal09sw
17-08-08, 13:47
ja teraz tez myslalem nad kretyna i zdecydowaem sie universal storm i shock terapy ale dopiero zobaczymy efekty a czemu nie miałeś efektow po Nitrobolonie???JA tam fajnie poczułem i na pewno wiecej niz po kreatynie :)

Alex89
17-08-08, 14:45
Sam niewiem bralem nawet dwie marki po pierwszym tygodniu ale napumpowanie tak jak bylo w katalogu pokazane nie wystompilo! znaczy sie minimalnie pompowaly sie miesnie tak jak bym nic nie bral!

A jaki Gainer mam sobie kupic PUNISHER, i ile tego mam kupic myslalem o gainbolic ale niewiem........a zamiast Mono moge sobie kupic tego CellPumpa czy to by byly wyrzucone pienadze?

Punisher
17-08-08, 15:08
Zobacz w zbiorze tematów temat Gainer'y w pigułce oraz liste polecanych supli.
To powinno Tobie pomóc. Kup 5-10kg.

CP jest spoko.

Alex89
17-08-08, 19:11
Dzieki!!!! Pozdrowiena

ślepy
17-08-08, 19:15
CP jest spoko ale nieoplaca sie teraz tego kupowac. Jest zbyt drogi w porownaniu do np. duzo lepszego Storma ktorego mozna wychaczyc juz za 89 zł.