PDA

Zobacz pełną wersję : MAss xxL i kreatyna?prosze o pomoc



nietykalny17
16-08-08, 17:52
mam do was pytanie zakupilem mass xxl i wszedzie psize ze szybsze efekty beda widoczne jezeli wraz z massem bede bral kreatyne?wiec teraz pytanie jak mam to polaczyc ..chodzi mi o dawkowanie dwoch odzywek jednoczesnie..prosze o pomoc:)jestem nowy;p

PanAntek
16-08-08, 17:53
Miedzy Gainerem a Kreatyną odstep godzina czasu.

Np: rano gainer , 30m przed treningiem kreatyna i po treningu , 1h po treningu gainer to jest tylko przykład

nietykalny17
16-08-08, 17:59
a nei lepiej np.1h przed massa ,30 min przed kreatyne i po odrazu kreatyne i pol godziny pozniej massa..sam juz nie wiem ale dzieki

lukaszpolesie
16-08-08, 18:34
najlepiej to wstajesz bierzesz naczczo kratyne, gainer 1 godz przed trenem,później bezpośrednio po treningu kratyna i godzina po treningu gainer.

a w dni nie treningowe jak sam chcesz jedni mówią że nie można łączyć razem gainera i kreatyny a inni że tak ja w dni nie treningowe dodaje do gainera kratyne...każdy robi jak chce:)

Punisher
16-08-08, 20:14
Po pierwsze nietykalny17 musisz wiedzieć, że na każdym produkcie, nawet to nie musi być odżywka i suplement, tylko obojętnie co, czy zupka viniary itp, to na opakowaniu zawsze piszą bzdety. To co jest napisane, a jak jest naprawde to inna sprawa.
Poczytaj zbiór tematów to się dowiesz o gainerach, o kreatynie. Jest tego tam sporo.
Jak przeczytasz i się zdecydujesz na coś konkretnego to powiedz. Nie uważasz, że lepiej byłoby wiedzieć co nieco o odżywce zanim się ją kupi, zje?

edi69
17-08-08, 19:33
Dokładnie.Poczytaj najpierw,nie patrz co piszą-pózniej kupuj.Jaśli dopiero zaczynasz,to kreatyna Ci nie potrzebna.Dobra micha i gainger.pozdrawiam