PDA

Zobacz pełną wersję : jak ujedrnic piersi ??



rysio
15-08-08, 19:47
szukam jakis cwiczen na ujedrnienie piersi :D
i tez na spalenie tluszczu z nog jakies cwiczonka

ciaastek91
15-08-08, 19:52
rysio, a jaki stanik nosisz do tych piersi?

12uxerbq34
15-08-08, 20:10
Posta zamiescil Rysio czy Rysia ?? :D Pytania dosyc dziwne :P
Na cycki nic innego jak trening klatki piersiowej
a na nozki bieganie , rozciaganie :D

rysio
15-08-08, 20:23
lol :P moja kolezanka potrzebuje :P ale mi potrzebne konkretne cwiczenia jak je ujedrnic jak wykonywac itp :D

ciaastek91
15-08-08, 20:27
najlepsze sa masaze. np ja niektorym kolezankom masuje i zawsze sa jedrne ;o

12uxerbq34
15-08-08, 20:34
Lizanie , masowanie , ssanie sutkow , pladrowanie raczka , potrzasanie , cmokanie , uderzanie jeden o drugiego ,,, mozna wymieniac w nieskonczonosc :)

Kilu
15-08-08, 20:57
Lizanie , masowanie , ssanie sutkow , pladrowanie raczka , potrząsanie , cmokanie , uderzanie jeden o drugiego ,,, mozna wymieniac w nieskonczonosc :)

A wszystko to na siłce ;P

PanAntek
15-08-08, 21:05
Lizanie , masowanie , ssanie sutkow , pladrowanie raczka , potrzasanie , cmokanie , uderzanie jeden o drugiego ,,, mozna wymieniac w nieskonczonosc :)
haha hahahaa dajcie mu rady a nie jakieś głupoty dzieciaki wypisujecie -.-

S!d!
15-08-08, 22:18
Jesli chodzi o jedrne piersi to ponoc powinno pod prysznicem robic osemki wokol piersi zimna woda .

12uxerbq34
15-08-08, 22:48
Antek ile ty masz lat ze dzieciakiem mnie nazywasz :>
To sa rady zyciowe :D a praktyczne podalem w pierwszym poscie :D
Na zenskie piersi dobre sa takze kremy , maseczki itp ujedrniajace ;)

Kubak
15-08-08, 23:41
Dokladnie, lapie sie sutka leciutko zebami i energicznie porusza jezykiem :D
Sprawdz, to dziaa :P
A tak na serio to glupie pytanie, wiadomo jakie beda komentarze :PP

007
16-08-08, 00:43
lol :P moja kolezanka potrzebuje :P ale mi potrzebne konkretne cwiczenia jak je ujedrnic jak wykonywac itp :D

Dawaj jej foto to się coś pomyśli :D

PanAntek
16-08-08, 10:18
Dawaj jej foto to się coś pomyśli :D
normalnie zboki -.- to nie forum erotyczne żeby wam laska cycki pokazywała xD

Kubak
16-08-08, 11:12
Swietny pomysl 007, dolaczam sie i daje soga :D

Rynju
16-08-08, 11:25
jesli chcesz pomoc kolezance wejdz z nia pod prysznic i polewaj na zmiane jej biust zimna i ciepla woda, jesli chcecie sie wspomoc aptecznymi srodkami to kup jej krem ujedrniajacy i powoli masuj. To naprawde pomaga by mialy jedrnosc i dobre ukrwienie.
Moja mala rada, znajac wspaniale ujedrniajace wlasniwosci spermy zamiast samego kremu mozesz na przemiennie stosowac z wmasowywaniem nasienia.

Nice zartowalem tu w niczym

DiscoKing
16-08-08, 13:48
Na ujędrnienie piersi powinna robić trening na rzeźbę czyli mały ciężar dużo powtórzeń. niech wyciska sztange na płasko 4 serie 15,15,15,13 potem 4 razy skos w góre 15,15,13,13 jeszcze do tego rozpiętki też 4 razy 15. 2 razy w tyg i powinny być efekty.

Rynju
16-08-08, 14:34
piersi to prawie sam tluszcz! Cwiczac spali ggo. bedzie miala male ale jedrne :P

ciaastek91
16-08-08, 15:02
lol a co maja wspolnego piersi z miesniami piersiowymi?

rysio
19-08-08, 19:49
hmmmm powiem krotko chcialem rady kogos kto sie zna a dostalem popierdolone odpowiedzi zboków ktorzy piersi na oczy nie widzieli...

to ja na to ze pierdole to forum :/

ciaastek91
19-08-08, 20:37
to jest forum kulturystyczne, a nie ujedrniajace.

rysio
19-08-08, 20:51
to jest forum kulturystyczne, a nie ujedrniajace.



nastepny kurwa cwaniak kulturystyka to mi sie zdaje zwszystko z cwiczeniami co nie ??

007
19-08-08, 20:52
hmmmm powiem krotko chcialem rady kogos kto sie zna a dostalem popierdolone odpowiedzi zboków ktorzy piersi na oczy nie widzieli...

to ja na to ze pierdole to forum :/

No co ty ? Piersi trzeba obejrzeć przed wystawieniem diagnozy szarlatana :D

007
19-08-08, 20:56
nastepny kurwa cwaniak kulturystyka to mi sie zdaje zwszystko z cwiczeniami co nie ??

Nie koniecznie ponieważ w kuchni i na masażach spędza się więcej czasu niż na treningach :D

ciaastek91
19-08-08, 23:56
nastepny kurwa cwaniak kulturystyka to mi sie zdaje zwszystko z cwiczeniami co nie ??

to zle ci sie zdaje i nie bluzgaj.

Sargon
20-08-08, 00:57
Cisza dzieciaki!!! Niech wkleja zdjęcia a my się zastanowimy ;)

Reflex__88
20-08-08, 01:37
każda kobieta ma inne piersi... miałem kiedys zestaw ćwiczeń na kompie na brzuch, pośladki i piersi... poszukaj na necie jak "pierdolisz to forum..." kuzynka mi ostatnio cos mowiła na ten temat ale tak jak mówia koledzy... piersi trzeba zobaczyć i ocenic...

Blackphoenix
20-08-08, 01:48
Trening mięśni klatki piersiowej dla kobiet:

Wiele kobiet boryka się z problemem słabo rozwiniętych mięśni klatki piersiowej. Często ma to bardzo ujemny wpływ na kształt sylwetki. Zaniedbanie tej części ciała podczas ćwiczeń powoduje ogólne zatracenie proporcji. Chyba zgodzicie się ze mną, że każda kobieta życzy sobie mieć ładne i kształtne piersi.

Jednak istnieje pewna przeszkoda psychologiczna, która mówi, że jeśli kobieta ćwiczy mięśnie klatki piersiowej to powoduje zanik "piersi" na rzecz mięśni . Jest to teoria wyjątkowo błędna, ponieważ istnieją ćwiczenia, które wręcz maja zbawienny wpływ na kobiece piersi. Ważne jest to, że należ pamiętać o tym, że kobieta ma inna budowę ciała i nie powinna wykonywać tych samych ćwiczeń, co jej męski odpowiednik. Dlatego chcę tu opisać parę bardzo dobrych ćwiczeń, które na pewno przyczynią się do poprawienia waszego wyglądu i pomogą w prosty sposób ukształtować wasze piersi tak jak sobie to życzycie.

1. Najlepsze ćwiczenie moim zdaniem na mięśnie piersiowe są zwyczajne pompki

Pompki na rozwój środkowej części klatki piersiowej:

-Przyjmujemy pozycje podobna jak w pompkach klasycznych z wyjątkiem, ze stosujemy wąski rozstaw rąk. Najlepiej kiedy odległość miedzy dłońmi jest nie większa niż 5cm.
-Mając złączone stopy i łokcie przylegające do ciała wykonujemy pełne ruchy tak żeby kręgosłup był cały czas wyprostowany a ruch trwał ok. 2 sek. Sekunda na opuszczenie i sekunda na ponowne wzniesienie. Należy zwracać uwagę, żeby łokcie cały czas trzymać blisko ciała i żeby ruch wykonywać tak, żeby klatka dotknęła lekko podłoża.
-Oddychamy: wdech przy zejściu a wydech przy prostowaniu rąk.
-Wykonujemy w ten sposób 3 serie po 10,12,14 powtórzeń

Wyciskanie hantli w pozycji leżącej:

-Kładziemy się na ławce poziomej bierzemy do rąk hantla trzymając go w sposób ze talerze mamy do góry a drąg jest między kciukiem a palcem wskazującym.
-Wyciskamy hantla w prostej linii z wysokości splotu słonecznego. Pamiętając, żeby łokcie nie były szerzej niż 5cm od ramion. A ruch powinien trwać nie więcej niż 2 sek.
-Oddychamy: wdech przy opuszczaniu i wydech przy wyciskaniu.
-Wykonujemy w ten sposób 3 serie po 8,10,10 powtórzeń

Te ćwiczenia pozwolą lekko umięśnić wewnętrzną część klatki piersiowej a rozrastające się mięśnie wyprą piersi do przodu, co spowoduje, że będą wydawały się większe .

Natomiast jeśli pragniemy je bardziej uwidocznić i uwypuklić to najlepsze będą ćwiczenia na dolną część klatki piersiowej. Ich rozrost z powoduje, że piersi zostają bardziej wysunięte do góry i stają się bardziej krągłe.

2. Ćwiczenia na dolne partie mięśni piersiowych:

-Ustawiamy ławeczkę poziomą pod kątem 45 stopni głową w dół.
-Bierzemy sztangę średnią z wygiętym gryfem.
-Kładziemy się na ławeczce i trzymamy sztangę prosto do podłogi wąskim uchwytem ok. 15cm.
-Wyciskamy ciężar z wysokości splotu słonecznego do góry. Ruch musi być pełny i spokojny, żeby pobudzić więcej włókien mięśniowych.
-Oddychamy wdech przy opuszczaniu wydech przy wyciskaniu.
-Wykonujemy 3 serie po 8,10,10 powtórzeń

Rozpiętki na ławce poziomej głową do dołu

-Bierzemy hantle i kładziemy się na ławeczce poziomej ustawionej pod kątem 30 stopni głowa w dół.
-Hantle trzymamy prosto przed sobą na wysokości piersi mają proste ręce do podłogi
-Opuszczamy je na dół z rozpiętymi ramionami lekko zginając je w łokciach
-Powracamy do poprzedniej pozycji
-Ćwiczenie wykonujemy bardzo dokładnie, ponieważ nieuwaga prowadzi do wykonywania go w niewłaściwy sposób.
-Oddychamy wydech przy opuszczaniu wdech przy unoszeniu
-Wykonujemy 3 serie po 10,12.14 powtórzeń

Wykonujemy taki trening raz w tyg. Ponieważ bardzo on obciąż mięśnie wewnętrzne klatki piersiowej, co powoduje ich długą regeneracje. Mam także nadzieje, że ten trening pozwoli wam się zbliżyć do upragnionego wyglądu i formy fizycznej.

:P

RobBob93
20-08-08, 09:21
Tak apropo: duże ma? xD

Reflex__88
20-08-08, 09:33
mi sie duże są beee bo albo źle wyglądaja jak są takie obwisłe albo są twarde, tego też nie lubie... takie troszke wieksze niż do mojej dłoni są dobre... :) Blackphoenix (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=8870) dobry art ale trzeba było jednak poczekać na zdjęcie... :D

bullet
20-08-08, 14:29
krem SYNCHRO firma gernetic
na serio OK

Blackphoenix
20-08-08, 16:45
http://i.lawka.pl/graf/zdjecia/org/1074.jpg cycki do ujędrnienia :P ciekawe ile zajmie jej to :D

12uxerbq34
20-08-08, 16:55
HeHeHe Dobre :D
Jak dla mnie kuracja Nożycowo - Piłowa , Upierd*lic przy żebrach nalac troche silikonu i beda jak nowe :D

Blackphoenix
20-08-08, 18:48
takimi to by można całą wieś wykarmić :D

RobBob93
20-08-08, 22:15
Uzupełnienie diety wysokobiałkowej najtańszym kosztem xD

12uxerbq34
20-08-08, 22:16
Takimi to mozna sie owinac wokol glowy jak szalic :) i zawiazac na supel :D

Blackphoenix
20-08-08, 22:19
masakra :P ta kobieta nie może sie gwałtowanie obracać bo może kogoś znokautować :D prawy sierpowy z cyca <lol>