PDA

Zobacz pełną wersję : CrevolutioN



artur19935
14-08-08, 21:31
Witam! mam 14 miesieczny staz i na klate wziąłem 80 kg...kupilem crevolution i jem juz go od 4 dni...efekty narazie sa takie ze ma caly czas napompowane zyly..a rekordow nie probowalem jeszcz bic poniewaz zastosowalem plan ze na kazda partie poswiecam jeden dzien i mam dlugie zakwasy bo ciezkich treningach np zakwasy z poniedzialkowej klaty mam przez 4 dni...
chcialem wiedzie c co sadzicie o tej odzywce i jakich moge sie po niej spodziewac efektow..dodam ze bralem juz monohydrant kreatyny...ktory prawie nic mi nie dal...ledwie 3 kg
:/

simonides
14-08-08, 21:39
Zalezy co jest twoim celem. Ogólnie o Crevolution od Biogenixa slyszalem dobre rzeczy. To niedobrze ze zakwasy trzymaja Ci się aż 4 dni - OBOWIĄZKOWO - BCAA + Glutamina, to pomoże i zredukuje bóle przy ćwiczeniach,zakwasy (ja z glutamina wogle ich juz nie mam) i spotęguja działanie kreatyny.

Pamietaj o diecie, pozdrawiam

12uxerbq34
14-08-08, 21:42
odzywki to nie jest zloty lek , nie mysl sobie ze jak bedziesz bylo co jadl < nie trzymal diety> to one zrobia z ciebie kozaka. Odzywka/sumplement diety jak nazwa wskazuje jest tylko uzupelnieniem , tak wiec aby dzialala musisz spelnic podstawowe wymaganie , czytaj TRZYMAC DIETE .
To ile ci wejdzie zalezy od genow , diety , treningu , regeneracji i szeregu innych czynnkkow. Z tego co sie orientujeCrevolution to stack kreatynowy . na pewno jest skuteczniejszy niz zwykla kredka lecz musisz odpowiednio zadbac o cykl od strony spozywanych posilkow , makro i mikroelementow.

Reflex__88
15-08-08, 11:24
no i może trening zbyt ciężki skoro tak długo się utrzymują zakwasy... spróbuj rozciągać mięśnie, też powinno pomóc... :) a po monohydracie nie spodziewaj sie cudów... Crevolution powinien ci dac jakiś efekt tylko trzeba sie dobze odzywiać i odpoczywać... ja jak robie cykl za kredce byle jakiej to zwykle szybko zwiększam obciążenia tylko nie zapomnij o poprawnym wykonywaniu ćwiczeń... :) powodzenia

artur19935
15-08-08, 11:34
co do diety to zaczałem ja stosowac od kad biore ta odrzywke..i chyba bede dosc dlugo staral sie ja zachowac..:)bo podobno dieta to 70% kazdego sukcesu:)

12uxerbq34
15-08-08, 13:10
nie podobno tylko na pewno :D