PDA

Zobacz pełną wersję : help



kokosik
13-08-08, 16:56
Witam na wstepie powiem ze mam 17 lat. Trenuje juz 2 lata wyciskam 100kg na klate mam 38cm obwodu w bicepsie ale jestem bardzo wysoki 191 i chudzitki 84 kg rok temu pod wplywem znajomych zjadlem 100 metki i 5 strzalow omadrenu to byll glupie bo wtedy nie umialem jeszcze nawet tak srednio jak teraz cwiczyc mam nastepujace pytania :
1 Czy po wszystkich sterdydach spada to co przyszlo ?? chcialbym zrobic sobie jakis cykl ale niechcem zeby wszystko mialo mi spasc bo to bez sensu
2 Bardziej zalezy mi na tym pytaniu Pale papierosy i codziennie pale trawke czy to bardzo zle czy tylko troche zle a moze wogole nie wpylwa ujemnie na moje rezultaty na silowni ??
Dzieki za pomoc!!

ślepy
13-08-08, 16:59
po pierwsze - jestes za mlody
po drugie - sterydy nie sa sposobem na niedożywienie,

vold
13-08-08, 17:08
Jesteś za młody, zacznij jeśc i odstaw fajki bo nie idą w parze z kulturystyką , o trawce i innych ........, się nie wypowiadam to forum kulturystyczne a nie drobnych narkomanków!

lg team
13-08-08, 17:33
podpis pod twoim nickiem jest adekwatny do poziomu jaki prezentujesz

bez urazy

odpusc temat

kokosik
13-08-08, 17:53
yhhh... po pierwsze nie jestem kulturysta tylko nie jest mi obojetne jak wygladam i chcem nad tym popracowac.
Jestem

kokosik
13-08-08, 17:56
yhhh... po pierwsze nie jestem kulturysta tylko nie jest mi obojetne jak wygladam i chcem nad tym popracowac.
Jestem jeszcze bardzo mlody i trawka mi w glowie ale to znaczy ze niema sensu cwiczyc ?? Sila powoli mi rosnie ale z masa jest do dup... czyli albo zucic nalogi albo daj sobie spokoj z silownia?

lg team
13-08-08, 18:12
pisalem odpusc temat w sensie odpusc saa

ciaastek91
13-08-08, 18:57
sila idzie, a masa nie.
prosta rozkminka - nie masz diety.

Reflex__88
13-08-08, 19:11
wykorzystaj gastro i jedz ile sie da :D (żart) zacznij sie lepiej odżywiać, fajki zmniejszają apetyt, gastrofaza krótko trwa... a tak wogóle mi si wydaje że ganja osłabia strasznie, nie ma sie takiej ochoty na trening... za bardzo człowiek rozluźniony jest... :) najpierw prezestań jarac i zacznij jeść a potem zacznij mysleć o koksach... :)

PanAntek
13-08-08, 21:36
Dokładnie palenie maryśki nie idzie w parze z siłownią... na poczatku masz powera a po okołu 15m brak siły na dokonczenie treningu. odstaw te gówno a o sterydach zapomnij.

vold
13-08-08, 23:37
Ja powiem tak!, myśle że jestem bardzo wyrozumiały na tym forum a zwłaszcza że jestem tu moderatorem ale też może jestem starej daty ze względu na mój wiek, ale moje zdanie jest takie że albo jakieś narkotki albo siłownia !!!!!, ja nie rozgraniczam narkotyków bo nie znam sie na nich , nigdy nie brałem i nie będe brał , dla mnie tacy ludzie mają autorytet na poziomie ZEROOOO!!!!!

deskjet
14-08-08, 09:47
ja nie rozgraniczam narkotyków bo nie znam sie na nich , nigdy nie brałem i nie będe brał , dla mnie tacy ludzie mają autorytet na poziomie ZEROOOO!!!!!

A ja do tej kategorii dołączę także ludzi biorących sterydy. Oni również mają autorytet na poziomie zerowym. Próbują sie dowartosciowac i zagłuszyć kompleksy jakie mają na punkcie swojego wyglądu. Dodatkowo oceniam ich jako leniów i nierobów, którym nie chce sie poswiecić nieco wiecej siły i potu na ćwiczenia.

ciaastek91
14-08-08, 10:07
haha, pewnie, koksy to lenie, robia strzaly w dupe a miesnie same rosna!

vold
14-08-08, 10:09
Wspomaganie to raczej inna bajka, nawet jak byś nie wiem ile potów wylał i jak długo trenował nie przekroczysz naturalnie obwodów, każdy organizm ma pewne granice i bez dopingu ich nie przekroczysz , może to tragiczne ale prawdziwe.

PanAntek
14-08-08, 11:55
dokładnie voldemort dobrze mówisz. ale Ty chociaż widze masz wiek 29lat a nie to co te łebki po 17 lat :((( już mnie ściska banujcie takich odrazu

deskjet
14-08-08, 12:21
nawet jak byś nie wiem ile potów wylał i jak długo trenował nie przekroczysz naturalnie obwodów, każdy organizm ma pewne granice i bez dopingu ich nie przekroczysz , może to tragiczne ale prawdziwe.


Co nie zmienia faktu, ze masz komplekxy na punkcie swojego ciała, ale oczywiscie to Twoja sprawa i nic mi do tego


P.S. masz racje to wieeeeeeeeeeeelka tragedia....