PDA

Zobacz pełną wersję : Pomóżcie grubaskowi :)



Twardy
13-08-08, 16:54
Siema,
od razu jadę z konkretami
mam 21 lat, 174 cm wzrostu i ważę ok. 107 kg
uważam to za kalectwo
jak chodziłem do liceum to ćwiczyłem, lecz obecne studia od dwóch lat skutecznie utrzymują mnie w pozycji siedzącej. Jednak dwa najcięższe lata mam już za sobą i znajdę teraz trochę czasu na "back in action" tylko nie wiem jak ułożyć dietę dla takiego typa jak ja. Dodam, że nie należę do opychających się szajsem oflunuf. Po prostu nie miałem często czasu na przygotowywanie posiłków, a nawet jak miałem czas to nie miałem nic w lodówce, albo w portfelu. Prosiłbym o pomoc. Planuję od października ruszyć na siłownie i zacząć biegać, może dodatkowo A6W... Jeżeli do diety miałbym dorzucić jakąś spalarę smalcu to co polecacie, ? (piszę, o suplach do diety tutaj, nie chce zaśmiecać dwóch tematów, a najbardziej zależy mi na diecie); mam już Venoma, nadaje się?
Zależy mi na szybkim, ale i trwałym efekcie- bycie zagrożonym miażdżycą, cukrzycą i zawałami mobilizuje :)

sz.barti
17-08-08, 16:22
Witam, ja polecam Clenburexin z firmy Trec przy takiej wadze łykaj nawet 6 dziennie i do tego L-karnityne rowniez z Treca przed planowanym wysilkiem w/g instrukcji na opakowaniu. Robilem na tym rzezbe i powiem ze efekty byly niezle. Polecam bieganie na biezni w klubie, oczywiscie jesli masz mozliwosc, dlatego ze przy tej wadze znacznie odciazysz kolana. Po za tym bieganie na biezni jak dla mnie bylo latwiejsze niz normalnie biegac na zewnatrz. Koniecznie rano jedz platki owsiane z jogurtem naturalnym, to da ci uczucie sytosci na pare godzin. Sam lubie przekaski wiec pilem kefiry naturalne polecam o kazdej porze dnia kiedy tylko masz ochote cos "podjesc". Nie objadaj sie na noc. Pij duzo duzo wody ona wypelni twoj brzuch i nie bedziesz czul sie glodny. To co napislem sprawdzilem na sobie, i wiem ze dziala reszta zalezy od ciebie. Powodznia.

12uxerbq34
17-08-08, 17:01
Jesli spelnisz podstawowe zalecenia czyli :
1. Dieta
2. Trening silowy + aerobowy
3. Suplementacja
To efekty beda zadowalajace. Od razu informuje cie ze jesli chcesz nagle schudnac 20kg w miesiac to po pierwsze jest to trudne a po drugie niezdrowe . Zacznij sie prawidlowo odzywiac , <dzial dieta> , uloz sobie trening < dzial trening> a w dniach wolnch od silowni biegaj , plywaj jezdzij na rowerku. Uwierz mi ze jak na sam poczatek zastosujesz te wskazowki , twoj organizm dostanie kopa i zacznie spalac tkanke tluszczowa, lecz musisz pamietaj aby ilosc zjadanych kalorii nie przewyzszala tych ktore jestes w stanie spalic , wrecz przeciwnie musi byc bilans ujemny.
Podsumowujac: zdrowa dieta + trening , sumplementacja pozniej , lecz jesli jestes az tak zdesperowany polecam termogeniki + odzywki bialkowe .:)