PDA

Zobacz pełną wersję : Piłka vs siłownia



Bruklin37
13-08-08, 15:21
witam.
mam maly problem, gram w pilke, a chcialbym zaczac troche przybierac na masie, troche sie rozrastac. problem jest taki, ze gram w pilke, i jakos nie potrafie tego zostawic...
a wydaje mi sie, ze jedno wyklucza drugie, poniewaz, duza aktywnosc fizyczna, w postaci biegania, a to uniemozliwia budowe masy.
i mam pytanie, w jaki sposob to pogodzic:)

ślepy
13-08-08, 15:53
no napewno gra w pilke w pewnym stopniu ogranicza budowanie masy, ale wszystko da sie zrobic. Trening silowy 3x w tygodniu no i co najwazniejsze dobrze zbilansowana dieta + 500-1000 kcal. Musisz wyliczyc sobie wlasne zapotrzebowanie i do tego dodac jeszcze tak jak pisalem wyzej 500-1000 kcal tak aby uzupełnic to co spalisz podczas wysiłku/

47
13-08-08, 18:56
kurwa mac jebane lato gram w bal jak popierdolony i mi prawie nic nie rosnie kurwa mac! czy ta jebana kulturystyka to tylkos port dla jebanych bananwcow co maja kase na te jebane gainery i inne hujstwa i wyjebanom diete?
to jest kurwa pojebane zeby wpierdalac jak swinia
potem sytuacja ze musisz wytrzymac kilka dni bez jedzenia i co?
wielkoludzi placzom i sily nie maja bo diety nie maja taka kurwa prawda

graj dalej w noge bedziesz wytrzymaly i ogolnie wysportowany pierdol super budowe

ślepy
13-08-08, 18:59
niechcesz nie cwicz, proste

Reflex__88
13-08-08, 19:04
wcale nie trzeba wydawać kaski duzo ale wtedy efekty mniejsze będą, proste... a ty poszedł bys gdzieś zarobić zmiast grać w piłke i że ten co ma na odżywki to "jebany banan" ... a jak wolisz grac w piłem to twoja sprawa... każdy jest kowalem własnego losu... :)

47
13-08-08, 19:10
napewno lepiej grac w bal niz kurwa pocwiczyc godzine dziennie wpierdalac do syta i jakies odzywki i odpoczywac caly dzien
ale mnie to wkurwia bo wg. mnie powinno byc ze im wiekszy trening tym wieksze miesnie

ślepy
13-08-08, 19:16
no widze ze niemasz pojecia. Jedno niewyklucza drugiego. Sam osobiscie cwicze i tez czasami pogram w piłke, i jakos niezauwazam jakis spadkow. Wogole jesli mialbym sie takimi rzeczami przejmowac jak ty to bym chyba wogole z domu niewychodził.
A co do posilkow to kto ci kaze jesc do syta i opychac sie jak swinia ? Poczytaj co to dieta, regularne posilki co 2-3h. Pamietaj podstawa to dieta, trening to tylko bodziec.

Reflex__88
13-08-08, 19:16
1 woli grać w pile a inny woli odpoczywać... :) jak podrośniesz to może dotrze do ciebie kilka ważnych aspektów rzeczywistości i zrozumiesz że nie zawsze jest tak jakbyśmy sobie tego życzyli... :) weź sie może za jakieś sztuki walki albo coś a nie za siłke...

Bruklin37
13-08-08, 19:38
no dobra, dieta to podstawa, a jezeli bede mial diete, + te 1000 kacal, i moj tydzien by wygladal tak:
obecnie bede mial taka sytuacje ze silownie mam pon, wt, sr, czw.
i mam pytanie, czy jak bym zaczal uprawiac joging. czyli biegal sobie z rana okolo 30 minut, pozniej szkolla, po szkole silownia, i juz do konca dnia spokoj.
oczywiscie wsyztsko z dieta, do tego by doszedl trening w piatek, i mecz sobota/niedziela.
to moge sie spodziewac przyrostow masy, ale nie az takich, gdybym nie uprawial pilki.
mam racje?

47
13-08-08, 20:12
wlasnie w tym rzecz ze jednoczesnie jak cwiczylem sztuki walki to tez strasznie sie meczylem i mi miesnie nie rosly ale przynajmniej sa bardziej wytrzymale i silniejsze wtedy

Reflex__88
13-08-08, 20:28
i o to mi chodzi... w sztukach walki im więcej ćwiczysz tym lepszy jesteś... :)

Bismak
13-08-08, 20:43
Ja gram w piłkę i ćwiczę i mi to nie przeszkadza :)

Reflex__88
13-08-08, 20:45
no i prawidłowo:), dobrze się trochę poruszać ale nie trzeba być odrazu klocem 150 kg... :P