PDA

Zobacz pełną wersję : Co dalej ??



HONDA_
13-08-08, 09:29
Witam. Mam troszkę może dziwny problem, ale liczę na Waszą pomoc. Mam ok 193 cm wzrostu, ważę 85 kg. Ćwiczę ok 7 miesięcy z przerwami. Trenuję siatkówkę...i no właśnie. Nie chcę przytyć zbyt dużo. Najlepiej tak max do 90 kg. Ale zależy mi na idealnej masie mięsniowej. Więc jaki trening zacząć ?? Na siłe, czy masę. Chciałbym tylko podpomować trochę mięśnie. Dodam, że rzadnych odżywek nie brałem. Nawet gainera.

hans87
13-08-08, 09:41
patrząc na twoj wzrost i wage to nie jest zle przyznam... rób mase i dodaj aeroby po treningu siłowym 30 min. pozdro

HONDA_
13-08-08, 09:44
No chciałbym ważyć tak max 90 kg. Tylko boję się, że mogę mieć problemy z kolanami ( całe czas się skacze itp.) dlatego chciałbym nabrać troche masy jeszcze, ale nie musi być szybko. Powoli, a czystej masy mięsniowej. Przydadzą się tutaj jakieś odżywki ??

hans87
13-08-08, 16:57
powiedz mi te 85 kg to jest przewaga fatu czy miesni? a tak ogolnie to nie bierz krety mono bo napompujesz sie wodą (a ty nie chcesz sie spasc)i wtedy nie bedziesz sie za dobrze czul. cwicz na mase, pamietaj o aerobach i mozesz zainwestowac w odzywkę białkową. pozdro

HONDA_
13-08-08, 17:01
Nie nie fatu nie mam ;) Masa mięśniowa ;) A odżywkę białkową jaką polecasz ?? P.S masz już soga ;)

hans87
13-08-08, 17:20
Olimp 100% natural Whey Protein... sam taka mam i jestem zadowolony. inni radzili by Ci ostrovia ale z tego co wiem to ostrovia co scieki i nie ma sensu sie truc tym tanim shitem. pozdro

HONDA_
13-08-08, 19:28
Ok ;) wielkie wielkie dzięki :)

ojrety
13-08-08, 23:43
olimp w mojej ocenie nie należy do dobrych firm. Kup sobie aminokwasy rozgałęzione BCAA z innej firmy, chociażby z TRECa

Reflex__88
14-08-08, 10:33
ojrety twoja opinia na temat olimpu zabrzmiała jak byś o nim na necie czytał... jaką firme bys polecił?? a tak wogóle to ja bym proponował więcej amino wrzucac nie samo BCAA

ojrety
14-08-08, 14:12
Olimp stosowałem przez jakieś 3 lata. Kusząca była myśl, że za zbierane kody kreskowe wraz z hologramem dostawało się gratis odżywki.
kreatyna mono w ogóle na mnie działała, no może pierwszy tydzień, poza tym miałem glutaminę i białko serwatkowe. a najadłem sie tych odzywek z olimpu masę. olimp to firma która dawniej była alternatywą dla Fitmaxa, który był jeszcze gorszy, więc może tylu ludzi się decydowało na olimp. teraz fitmax wprowadzil na rynek nowe produkty, nie wiem jak działają, nie stosowałem.
Lepiej już działały odżywki z hi-teca czy treca.
Ale przebojem są ostatnio produkty kaizena, tylko cena spora dosyć.
Mimo wszystko sądzę, że jak ktoś sobie wmówi, że ma dobrą odżywkę to i efekty będą zadowalające. Aha a tauryna z olimpu była dobra, kiedys zjadłem 4 mega capsy na raz, co spowodowało, ze w głowie zaczęło mi się kręcić i nici z solidnego treningu:)

12uxerbq34
14-08-08, 14:37
Olimp nie jest zla firma . Nie raz stosowalem produkty i nie jestem zawiedziony. Fakt nie ma piorunujacych efektow ale skutecznosc czuc . Trzeba trzymac sie diety przede wszystkim bo same odzywki to nie wszystko . Ponadto Olimp ma dobrych dystrybutorow np. Bialko Olimpowskie sprowadzane jest z Nowej Zelandii :)