PDA

Zobacz pełną wersję : Masa



mateusz422
12-08-08, 22:43
Witam,

Jestem tutaj nowy :). A przechodząc do rzeczy chciałbym skorzystać z waszej pomocy. No więc chodzę na siłkę z jakieś 5 miechów to już w miarę. Brałem przez jakiś czas Gain Bolic 6000 i coś tam kreatynki. Lecz chciałbym się dokładniej dowiedzieć czy to jest dobra mieszaninka czy raczej nie, dlatego pisze do was =). Mam 17 lat.

Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy to jest dobra para Gain Bolic i Kreatynka. Dokładnie chodzi mi nie o rzeźby tylko o masę (ręce, uda).

Punisher
12-08-08, 22:51
Witaj mateusz422.
Poczytaj artykuły na sam początek z tego tematu. (http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=12127)

mateusz422
12-08-08, 22:56
Ok spoko poczytam.

ślepy
13-08-08, 09:29
cwiczysz dopiero 5 miechow i juz jakies kreatyny brales ? Za szybko zacząles, no ale to twoj wybor.

A poza tym to pytanie jest calkowice bezsensu. GB to gainer. Wiesz wogole do czego sluzy gainer ?

mateusz422
13-08-08, 14:19
Jakbyś nie wiedział to służy do picia (poprzez mieszaninę wody z Gainerem). Po co takie pytania zadajesz? A co do kreatynki to wziąłem parę razy i nie biorę już jej bo zależy mi na masie a nie na rzeźbie.

ślepy
13-08-08, 14:29
Jakbyś nie wiedział to służy do picia (poprzez mieszaninę wody z Gainerem).

dziekuje ze mnie oswieciles. No ale w moim pytaniu nie o to chodzilo. Gainer to uzupelnienie diety, spozywasz go kiedy np. niemasz czasu aby zjesc posilek. Wiec twoje pytanie czy mozesz go brac razem z kreatyna jest glupie dlatego ze rownie dobrze moglbys sie zapytac. ,,czy moge brac kreatyne razem z ryzem i cycem z kuraka''



A co do kreatynki to wziąłem parę razy i nie biorę już jej bo zależy mi na masie a nie na rzeźbie.

widze ze masz duze pojecie. :lol: