PDA

Zobacz pełną wersję : Spadek siły po 3 tyg. przerwy



Piotr_81
12-08-08, 12:50
Witam.
Zaczynałem od programu treningowego który robiłem 3mies (1mies 1x8, 2mies 2x8, 3mies 1x5 i 1x8) - program weidera.
Zrobiłem tydzień przerwy i zacząłem jechać następny program weidera, zrobiłem go 2tyg. a potem wyjazd na wakacje, jakaś robota i tak wyszło że 3,5tyg. byłem bez ćwiczeń.
Wczoraj gdy zacząłem ćwiczyć przeraziłem się moim spadkiem siły. Osiągów nie mam nawet w najmniejszym stopniu zadowalających jak dla was http://www.animalpak.pl/forum/images/smiles/icon_wink.gif (65kg wagi, ektomorfik) ale np. przy ćwiczeniach z obciążeniem 19kg musiałem zmniejszyć do 15kg. Rozpiętki z 4kg do 2kg, wyciskanie stojąc z 15kg do 9kg!!!
Jeśli nie dokonałbym tych zmian nie dokończyłbym nawet jednej serii.
Czy to normalny spadek i szybko się zregeneruje? Czy będę ćwiczył siłę od początku...
Pozdrawiam.

Reflex__88
12-08-08, 13:00
to normalny spadek ale powinien sie szybko zregenerować... pamiętaj że najgorsze to przerwać trening, dłużej niż tydzień to juz lipa... ja jak na tydzień przerwe to mi sie zakwasy potem robia dość mocne...

ślepy
12-08-08, 14:12
niema sie czym martwic. Szybko wrocisz do normalnych cięzarow

12uxerbq34
12-08-08, 15:19
dokladnie koledzy wyzej dobrze radza :) na pewno nie trzymales diety przez to wolne . jesli praca byla ciezka to mogles spalic troche miesnia . Pare treningow i wszystko powinno wrocic do normy , dobrze sie odzywiaj wysypiaj sie i bedzie ok :)
I nie martw sie o ciezar, rob takim jakim jestes w stanie zrobic prawidlowo treningi
Cierpliwosci :)

Arek17
12-08-08, 22:48
ja po ponad 4 miesięcznej przerwie wracam i ćwiczę już drugi tydzień i wszysto mi wraca:) i wymiary i siła :):)
więc się nie przejmuj mięśnie pamiętają :D

Punisher
12-08-08, 22:53
Nie pij tyle:p
Po prostu poćwicz mniejszymi ciężarami z tydzień, dwa, a mięśnie przypomną sobie po co są (pamięc mięśniowa).