PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki suplement wybrać ?



Klomb
11-08-08, 20:08
Jaki Suplement Wybrać ?
Mam 190 cm wzrostu i schudłem ze 105 kg na 85 kg mam więc tendencje do tycia .Ćwiczę co 2 dni Jaki suplement moglibyście mi polecić ??? .Tylko nie chce znowu przytyć http://forum.bukmacherskie.com/images/smilies/icon_biggrin.gif

007
11-08-08, 20:14
Jeśli tylko nie chcesz przytyć lub jeśli chcesz nabrać masy mięśniowej to trzymaj się zróżnicowanej diety i obliczaj swoje zapotrzebowanie. Z suplementami jeszcze się wstrzymaj ,najpierw przygotuj organizm do treningów.Przy odpowiedniej diecie spalacze będą zbędne.

TazeR
11-08-08, 20:14
Czyli po co Ci suplement, jeżeli nie chcesz przytyć? Jeżeli będziesz ćwiczył na mase i mial diete na mase to jasne, że przytyjesz ale w mięśnie jeżeli bedziesz dobrze diete stosował i trening.

Napisz w ogóle czy masz diete czy już masz jakiś trening? Czy Ty w ogóle chcesz robić mase czy rzezbe? I podaj swój staż. Jeżeli zaczynasz trenować to około pół roku radziłbym jechać bez supli.

Klomb
11-08-08, 20:16
zdecydowanie na rzeźbę masy mam (znaczy miałem mam już dosyć) ćwiczyłem wcześniej miesiąc lecz później miałem przerwę i teraz ćwiczę od 2 tygodni

007
11-08-08, 20:19
Mase to miałeś ale tłuszczową a teraz możesz budować mięśniową aby później jak już ją uzyskasz wyrzeźbić.

TazeR
11-08-08, 20:19
Ale są 2 pojęcia masy: "Masa mięśniowa", którą możesz przerobić pozniej na rzezbe i "masa tłuszczowa", którą jedynie możesz spalić i nic więcej. Pamiętaj, że tłuszczu nie zamienisz w mięśnie tylko go spalisz co najwyżej więc ja proponowałbym robić "masę mięśniową" a nie rzezbe :D

Reflex__88
12-08-08, 09:15
tak?? a ja myslałem że masa mięśniowa to poprostu mięśnie a robienie rzeźby to spalanie tłuszczu i podkreślanie przez to zarysu mięśnia... :) czyli jak to właściwie jest?? o odpowiedź prosze zaawansowanych...

12uxerbq34
12-08-08, 15:16
Robienie rzezby odnosi sie tylko do podkreslenia i wyrazistosci miesnia ktory posiadamy !! Nie mozna powiedziec ze nie spalamy tluszczu na treningu ale w pierwszej kolejnosci sa to kalorie ktore dostarczylismy organizmowi w ciagu dnia. Nagromadzony tluszcz efektownie mozna spalic poprzez dlugotrwaly trening wydolnosciowy / aerobowy :)

terrorsiejem
12-08-08, 16:30
zero suplementów jedynie białko jako uzupełnienie diety.
Możesz robic żeźbe nie mając żadnej masy to nic nie zmienia. NAjważniejsza jest dieta trening to tylko bodziec i to dietą wyznaczasz cel swoich osiągów.

ślepy
12-08-08, 20:06
Możesz robic żeźbe nie mając żadnej masy

no sory ale jak niema masy to czego niby ma sie rzezbic ? Z kosci na ości ?

terrorsiejem
12-08-08, 20:15
a słuszałeś o takim czymś jak dieta na mase+trening na redukcje ? Czy nie wolno tak ?

ślepy
12-08-08, 20:26
trening na redukcje ? :lol:

A mozesz mi powiedziec jak taki trening wygląda ?

terrorsiejem
12-08-08, 20:51
nie moge.
Poczytaj troche to sie dowiesz :)

ślepy
12-08-08, 21:05
hahha nie no koles rozwaliles mnie teraz. W tym sporcie siedzie juz pare lat. A wiedze mam z pewnoscia wieksza niz ty.

Aha no i nie rzucaj mi takimi glupimi tekstami... poczytaj to sie dowiesz.

No i teraz najwazniejsa sprawa - niema czegos takiego jak trening na redukcje.

007
12-08-08, 21:19
Redukcja na siłowni składa się z cyklu treningów

Trening na definicje mięśni to ostatni etap ,często błędnie stosowany do zbijania dużej ilości tkanki tłuszczowej.

terrorsiejem
12-08-08, 23:01
gościu brakuje mi słów poprostu :) nie wiem jak to zrobic żeby cie nie obrazic ale dlaczego k**wa łapiesz za słówka przeciez każdy wie o co chodzi :) trening na redukcje= powszechnie przyjęty trening na żeźbe czyli poprostu większa ilośc powtórzeń w seriach mająca na celu poprawienie definicji mięśni a czy dodajesz do tego aeroby czy inne huuje muje to już twoja sprawa. Nie jest to wymagane. Jak masz duzo tłuszczu redukujesz tkanke tłuszczową to po to żeby poprawic definicje mięśnia. Jak nie masz tkanki tłuszczowej i robisz żeźbe to też po to żeby poprawic definicje. Nie musisz miec bazy do żeźby żeby ją osiągnąc. A co do ciebie to może byś spróbował innej techniki treningowej a nie próbował ośmieszyc coś o czym nie masz praktycznego pojęcia. Najpierw próbuj puzniej krytykuj.

Symu
12-08-08, 23:17
rzeźba proszę pisz bo wali po oczach strasznie :P

Co do diety na mase i treningu na redukcje to wyjdzie z tego zwykła masa :)

Bo prawda jest taka że zazwyczaj zmienia się tylko diete (tj. obcina kalorie) i dodaje aeroby, a trening pozostaje ten sam.

Poza tym redukcja, a rzeźba to w moim mniemaniu bardzo odległe pojęcia.

rzeźba - schodzimy do ekstremalnie niskiego BF z maxymalna poprawa definicji.

redukcja- zrzucamy tłuszcz

12uxerbq34
12-08-08, 23:34
tacy wachowcy jak Symu powinni czesciej sie odzywac . W/w tekst jest tego swietnym przykladem.
Symu szacunek i SOG za udana Mediacje :)

ślepy
13-08-08, 09:08
trening na redukcje= powszechnie przyjęty trening na żeźbe czyli poprostu większa ilośc powtórzeń w seriach


Jesli wedlug ciebie to jest trening na rzezbe/redukcje to niemamy o czym rozmawiac.
To juz jest dawno mitem. Widze ze nie jestes na bieząco.