PDA

Zobacz pełną wersję : Prohormon > ??



simonides
11-08-08, 15:52
Witam, zainteresował mnie produkt gaspari. mianowicie
Gaspari Halodrol Liquidgels™


http://allegro.pl/item416166344_gaspari_halodrol_60_caps.html

Pisze że produkt jest WOLNY od prohormonow, jednak nazwa jako taka to chyba prohormon ? co o tym sadzicie ? jeszcze dziwne jest to że polecaja tak jakby "odblok" po cyklu, oczywiscie produktem gaspari Gaspari Nutrition - Novedex XT. (http://www.***.pl/Gaspari_Nutrition_%2D_Novedex_XT-t421146.html)
Co o tym sadzicie ?
Zastanawiam sie czy nie wlaczyc tego do mojego cyklu - Xpand energized + recovery od dnia 10.

Proszę o wypowiedzi.

vlk
11-08-08, 18:06
to nie jest prohormon

ale zabawka tez nie jest.

ile masz lat? czego sie po nim spodziewasz?

Rynju
11-08-08, 19:42
za taka cene to juz bym wolal cykl na mecie zrobic. pewne i sprawdzone :D

simonides
11-08-08, 22:02
Mam 18 lat, spodziewam się że dołączony do cyklu z Xpandem pozwoli przerwać "wieczną stagnacje" w barkach.

mocnyblog
12-08-08, 00:01
dhea to ph , ale slaby i dostepny normalnie w aptece np jako biosterone dokaldnie jest do dehydroepiandrosterone

VegetaSSJ3
12-08-08, 07:50
Prohormony dra ostro bebechy wiec jesli sie zdecydujesz na ph to musisz wziasc oslonki a po cyklu radzilbym nawet odblok zalerzy czy cie zblokuje
a co do tego halodrol to chodza pogloski ze to ph jednak jesli chcesz dobry i nie mocny ph to zacznij od h-drol
duzo sie juz oczytlalem o tych ph kusza te kolorowe pudekla he he ale mowia ze niewiadomo co naprawde w srodku jest wiec ja wole tego nie brac pozdro

simonides
12-08-08, 09:45
To z tego co mowicie to nie warto się pakować w ten biznes...
Co w takim razie lepiej dolaczyc do cyklu ? Aktualnie mam/bede mial
Syntrax 5.0
Mammoth 2500
Mega vitamin pack
Bcaa 5500 600 tab
Glutamina (chyba kupie Glu Fm od Syntraxa)
Xpand Recovery
Xpand Energized

VegetaSSJ3
13-08-08, 18:13
To ci wystarczy

simonides
14-08-08, 19:57
A po tym Halodrou trzeba wziasc odblok z Clomidu ? tak z ciekwaosci.

Reflex__88
15-08-08, 11:27
o tym suplu nie wiele moge powiedzieć natomiast moge polecić sprzedawce... :) warto u niego kupować...

simonides
15-08-08, 14:26
Zdecyduje sie na ten Halodrol.
Bede bral tak. Przez pierwsze 12 dni sam Xpand pozniej dolaczam na 30 dni halodrol. Chyba OK ? Co myslicie ?

simonides
15-08-08, 15:03
Jednak się zdecyduje na ten harodrol, jak myslicie zeby dawkowac ? Ja chce wlaczyc go od 14 dnia Xpanda i chyba tak zrobie.

Symu
15-08-08, 15:06
Jak dla mnie bez sensu w wieku 18 lat, tam jest glownie DHEA ktorego dzialanie jest dosc kontrowersyjne i 6-OXO antyestrogen. Obie substancje z dzialu doping.

VegetaSSJ3
15-08-08, 15:19
W takim wieku to ph nie wskazane a po ph trzeba zrobic odblok

Symu
15-08-08, 16:10
Tzn tu podobno novedex styka no ale moim zdaniem nie warto. Efekt niewspolmierny do potencjalnych szkod.

simonides
15-08-08, 17:16
Z jednej strony mnie kuszą mnie możliwości PH, a poza tym wiem że to bedzie jeden z moich ostatnich cyklów do konca roku i wogle (matura exam). Ale widzę że chyba nie ma sensu skoro są tam dopingowe składniki. Może za parę lat wezmę coś normalnego z PH.

Pozdrawiam i dziękuję.

A jakie mogłyby być skutki uboczne ?

Symu
15-08-08, 18:42
Bardziej chodzi mi o to ze miesza w gospodarce hormonalnej. Bo np. 6-OXO jest jednym z silniejszych antyestrogenow na rynku. Badan nad DHEA jest tak mało i są tak różne że naprawde trudno stwierdzic jakie sa dzialania uboczne ale w kazdym razie efekt anaboliczny jest bardzo slaby, używa się go bardziej w lecznictwie. To że jest dostepny w aptekach i jako suplement jest moim zdaniem wielka pomylka, a 6-OXO to raczej pol legalnie jest dostepny.

Najwiekszym problemem z DHEA jest to ze moze zamieniac sie zarowno w testosteron jak i estrogen i tu pewnie rola 6-OXO.


Z tego co wiem takimi wynalazkami bedziemy cieszyc sie do stycznia 2009 z tego co pamietam.