PDA

Zobacz pełną wersję : Animal NITRO + Carbex + HMB



Reflex__88
09-08-08, 18:28
Co myslicie o takim połączeniu?? nie lepiej jakiś prostszy cukier zamiast Carbexu ?? szamie to wsz po treningu razem i chciałbym się dowiedzieć jak to sie ma do siebie... myślałem o dextrozie albo przynajmniej Carbo Olimpu bo w nim jest glukoza i fruktoza chyba a w tym same maltodekstryny...

nowin
10-08-08, 16:19
nie wiem czy jest sens brac te odzywki jako cykl, to raczej dodatki. na twoim miejscu dokupił bym kreatyn i zrobił konkret cykl.

Reflex__88
11-08-08, 10:53
mam Horse powera, jestem 3 tygodnie po cyklu, za tydzień zaczynam 2 cykl, nie biore tego jako cyklu tylko poprostu to szamie po treningu, aminokwasy pono trzeba cały cZas jeść, do nich chciałem dorzucić jakieś węglowodany ale nie wiem czy dobrze zrobiłem wrzucając carbex, poprostu byla promocja na allegro :P a HMB to juz od dłuższego czasu szamie bo tez go musze przejeść bo kupiłem kiedyś i nie moge skończyć :) chciałem się dowiedzieć też czy jedno drugiemu nie przeszkadza w niczym ??

ślepy
13-08-08, 19:23
nieprzeszkadza.

Ale HMB to odrazu mozesz do kosza wywalic. Najwieksze gowno jakie kiedykolwiek zrobili. A co do tego HP to mam pytanie. Bierzesz je tylko po treningu ? Czyli w dni nietreningowe go niebierzesz.. tak ?

Reflex__88
13-08-08, 19:25
ja jadłem rano codziennie i po treningach... a HMB działa jakoś, tylko musialem zwiększyć dawke do 2 caps... Olimp Mega Caps 1000 mam

ślepy
13-08-08, 19:26
aha czyli ok.

tylko zle zrobiles z tymi smiesznymi 3-tygodniowymi cyklami. Juz jakis czas temu przyjęlo sie aby robic jeden duzy cykl.

Reflex__88
13-08-08, 19:38
czytałem poprostu co jest napisane na opakowaniu i co mi radził sprzedawca który ma pewnie większy staż niż ty... :) pisał że do 4 tygodni moge ciągnąć...

ślepy
13-08-08, 19:40
kiedys tak bylo, teraz to juz mit


A tak na przyszlosc. Niesluchaj nigdy sprzedawcow, wiekszosc z nich, oczywiscie niemowie ze wszyscy niemaja o tym pojecia i podaja to co jest na opakowaniu.

Reflex__88
13-08-08, 19:43
ten koleś z tego co wiem ma pare lat reningu za soba... :) choć gadalem ze sprzedawcami też którzy nie mieli o tym pojęcia... :) raz laska sprzedawała w sklepie co niewiedziała co to węglowodany jak sie zapytałem :D

szkoda że nie wiedziałem wczesniej bo teraz nie bede miał zbytnio czasu na dobrą suplementacje, ani diete nawet ... jak bym wiedział to bym próbował...