PDA

Zobacz pełną wersję : Zapadniete miesnie brzucha.



puciek
08-08-08, 17:16
Witam , chcialbym sie dowiedziec czy to prawda ze u osob z lekka nadwaga miesnie brzucha sie zapadaja i przywrocenie ich w prawidlowa pozycje jest mozliwe tylko operacyjnie?? Widzialem taka wypowiedz kiedys na discovery w jakims programie o operacjach. Mam troche brzucha , zrzucilem w ostatnim czasie 12kg (dieta,brzuszki papki,drazek) i wlasnie widze taka sytuacje u siebie . Miesnie brzucha pod ktatka piersiowa do polowy brzucha mam normalnie ale od polowy brzucha w dol sa one jakby zapadnie . Czy dzieki normalnemu trenowaniu jestem w stanie przywrocic te miesnie do jednego pionu??

Reflex__88
08-08-08, 18:12
ja jak robiłem brzuszki z rękami za głową to mi sie zrobiły tylko 2 górne "kratki" potem zacząłem z rękami na brzuchu to niższe też sie zaczęły ukazywać... musisz rożne ćwiczenia robić na brzuch, może to że trzymałem ręce niżej spowodowało poprostu że zaczołem dokładniej wykonywać skłony... niewiem

terrorsiejem
08-08-08, 19:15
rób wszystkie mięśnie brzucha nie tylko prosty.
Dużo wysiłku i powinno sie nareperowac.

MhL
08-08-08, 20:47
Moze masz wiecej tluszczyku na dole. Trenuj dalej nie zrazaj sie, ja mam to samo :) Gora wpozadku, dol lekko odstaje. Czuc miesnie a ich nie widac.

terrorsiejem
08-08-08, 20:51
dół brzucha - cwiczenia za pomocą nóg np. unoszenie nóg w leżeniu na ławce skośnej.