PDA

Zobacz pełną wersję : Szkoła!!



paker252
07-08-08, 22:49
Witam! Niedługo nadchodzi wrzesień a z wrześniem szkoła czyli jedzenie śniadania w pośpiechu i branie jedzenia do szkoły, więc co najlepiej brać do szkoły i jeść rano. Do szkoły chyba najczęściej bierze się kanapki ale z czym je robić albo co do nich dokupywać chodzi mi o rzeczy takie jak Kefir, a w szkole jeszcze mam darmowe zupy może to tez jest ważne.

Kilu
07-08-08, 23:30
Najlepszym wyjściem jest przyrządzenie sobie posiłków w domu i pakowanie ich plastikowych pojemników. Z kanapek dużo się nie wyciśnie :P

ciaastek91
07-08-08, 23:32
do szkoly kanapki z szynka i zoltym serem(jezeli nie masz problemow z tluszczem). mozesz jesc owoce, jakis jogurt, kefir tez oczywiscie jest ok.
bardziej hardcorowa wersja to tunczyk w puszce(nie polecam jednak ;p), ryz w jakims pojemniczku, serek wiejski tez w sumie chyba zlym pomyslem nie jest.
moze byc tez gainer ;p

rano szamaj platki owsiane, musli, dosc sporo, zeby zaaplikowac ww zlozone z rana.




edit:
Kilu, moze i najlepsze, ale nie kazdy ma mozliwosc zjesc normalny posilek w szkole. np ja nie mam ;p

Tukan
08-08-08, 08:12
ciastek to co was napierdalają w tej szkole że nie możecie zjeść ??
To ja już wiem czemu tak na prawdę pakujesz hehe :)

sts
08-08-08, 10:46
to nie chodź do szkoły widzisz najpierw szkoła potem praca a w pracy jeszcze gorzej jak masz 2 przerwy na 12 godz po 15 min.









(żartuje z tą szkoła chodź chodź :p)

Tukan
08-08-08, 11:10
hehehehe ja tam kiedyś chodziłem zamiast do szkoły na siłownie :) to był czas... tylko później musiałem ostro się wyciągać... ogólnie zdałem więc polecam takie rozwiązanie hehehehe :)

Taka ala superseria 2 tyg silowni + 2 tygodnie szkoly i silowni + 2 tygodnie samej szkoly xDD

TazeR
08-08-08, 11:30
Witam! Niedługo nadchodzi wrzesień a z wrześniem szkoła.

Czy cie porąbało chlopie!!! :D Jeszcze miech wakacji a ty myslisz o szkole!! :D zapomnij i to jak najszybciej o tym ;)

Ja do szkoły bede bral na pewno kanapki z chlebem razowym pelnoziarnistym i zobaczymy moze jogurcik naturalny. Zalezy ile godzin w szkole bede. Oby jak najmniej

Kilu
08-08-08, 11:50
ciastek to co was napierdalają w tej szkole że nie możecie zjeść ??
To ja już wiem czemu tak na prawdę pakujesz hehe :)

Hahahahahah :D :D :D

bierzesz pojemnik ryżu i jeb na raz połykasz i z bani, nikt ci nie zabierze przyjemniej nie zdąży

12uxerbq34
08-08-08, 12:01
do szkoly mozesz zrobic : ryz z piersia z kurczaka w pojemniczku, przyrzadzic koktajl < banan , rodzynki , jogurt naturalny> i przelac do hermetycznego bidona / termosu, serki wiejskie + pieczywo razowe itp