PDA

Zobacz pełną wersję : drobna porada;p



malutkibramkarz
07-08-08, 22:46
zastanawiam się nad zakupem suplementów takich jak tri amino, l-tyrozyna i l-glutamina firmy now foods - jak czytałem dawkowanie to trochę mnie to zastanowiło: jeśli wziąłbym te wszystkie suplementy to dziennie wychodziło by mi 12 kapsułek i teraz pytanie: czy ta dawka może szkodzić na watrobe i ogólnie czy jest ryzyko skutków ubocznych na organizm człowieka?? proszę o szybką odpowiedz;p POZDRAWIAM

Punisher
08-08-08, 01:02
To nie są sterydy, tylko skoncentrowane składniki w danym preparacie występujące normalnie w posiłkach.

12uxerbq34
08-08-08, 11:54
dokladnie . Skoro producent opisuje sumplementacje produktu to nie moze ona zaszkodzic ! poza tym sa osoby ktore biora mnostwo supli w ciagu dnia i zyja :D

Reflex__88
08-08-08, 12:26
jedzenie na czczo jak radzi producent czasem może zaszkodzić żołądkowi...a wątrobie może zaszkodzić nawet mleko jeśli je pijesz po ciężkostrawnym posiłku... :)

vlk
08-08-08, 13:40
zastanawiam się nad zakupem suplementów takich jak tri amino, l-tyrozyna i l-glutamina firmy now foods - jak czytałem dawkowanie to trochę mnie to zastanowiło: jeśli wziąłbym te wszystkie suplementy to dziennie wychodziło by mi 12 kapsułek i teraz pytanie: czy ta dawka może szkodzić na watrobe i ogólnie czy jest ryzyko skutków ubocznych na organizm człowieka?? proszę o szybką odpowiedz;p POZDRAWIAM


a po co chcesz je brac?

jaki masz cel treningow i suplementacji?

terrorsiejem
08-08-08, 15:56
jakich treningów ? :)

vlk
08-08-08, 16:42
jakich treningów ? :)

heh uwazasz ze lyka suple i mysli ze samo sie zrobi?:)

terrorsiejem
08-08-08, 17:00
nic mnie już nie zdziwi :)

vlk
08-08-08, 17:28
chcialem sie oburzyc i zaprotestowac

protestu nie bedzie

niestety, ale masz racje