PDA

Zobacz pełną wersję : suplementacja dla pilkarza2



saad
07-08-08, 20:43
Witam,

a wiec najpierw opisze siebie i czym sie zajmuje,wiek 19 lat, wzrost 184 cm waga waha sie od 80 do 82 kg, typ budowy ciala endomorfik. Trenuje pilke nozna 3 razy w tygodniu po 1,5-2h plus weekend mecz, codzinnie rano w dni treningowe cwicze sam w domu (brzuszki, pompki, podnieszenie hantli) a w dni bez treningow cwicze rano i wieczorem.

Mialem kontuzje, 6 miesiecy potem rehabilitacja, lekie truchtanie, coraz wiecej biegu i grania, lacznie prawie 9 miesiecy bez prawdziwej pilki i prawdziwych treningow. Trenuje juz normalnie miesiac. Tak jak juz wspomnialem moj typ budowy ciala to endomorfik mam tendencje do tycia i przez ta waze teraz tyle ile waze, ciezko mi to teraz spalic, stalem sie bardzo ociezaly, wczesniejsza moja waga to 77-78 kg byla dlamnie poprostu super a teraz te kilka kilo wiecej i juz mi to przeszkadza. Jem okolo 4 posilkow dziennie czasem dwa jak nie mam apetytu, staram sie nie jesc slodyczy(okazjionalnie tylko), nie pije alkoholu (czasem piwko lub lampka wina okazjonalnie rowniez). Wiem ze spale to i wroce do swojej normalnej wagi ale wiem ze potrzebuje na to tez troche czasu i tu jest moja prosba do was czy mozecie mi poradzic jakies odzywki, ktore wzmocnia moja sile fizyczna kondycje i pomoga troche zredukowac tkanke tluszczowa?

pozdrawiam!

ciaastek91
07-08-08, 20:53
nie ma co kombinowac z odzywkami.
uloz diete redukcyjna i te pare kg raz dwa zrzucisz trenujac pilke.

saad
07-08-08, 20:58
A co myslisz o kreatynie? Kiedys (tak z 3-4 lata temu) trenowalem na silowni, to pamietam ze po kreatynie sila mi wzrosla o duzo duzo.

ciaastek91
07-08-08, 21:13
kreatyna moze byc, postawilbym na jablczan.
ale nie nastawiaj sie na jakies powalajace rezultaty.

damiano
07-08-08, 21:37
ja CI proponuje glutamine

saad
07-08-08, 22:06
ok wiec na co mam sie zdecydowac jablczan keatyny czy glutamina?

vlk
07-08-08, 22:20
dieta


olej glutamine

kretke w Twojej sytucji tez

radze spalacz z pobudzaczem. bedziesz mial kopa i bedziesz palil tluszczyk (jak zadbasz o diete i trening)

czuwajista
08-08-08, 10:36
Kup sobie lajtowy spalacz Thermo Speed Extreme i do tego dietka.. Kumpel na tym 8 kg schudł.

saad
08-08-08, 10:50
ok jeszcze mi tylko powiedzcie czy moge to (thermo Speed Extreme) z glutamina?

12uxerbq34
08-08-08, 11:45
a co tak na te glutamine sie uwzioles ?
TS extreme mozna smialo stosowac z glutamina , ale nie laczyc !! tzn nie brac razem

saad
08-08-08, 11:53
nie nie uwzialem sie tylko poprostu mi kolega proponowal, proponowal mi rowniez inny kolega jablczan. Ja zabardzo sie nie znam na tym, przeczytalem duzo ale malo mi to wszystko mowi dlatego duzo pytam.

ciaastek91
08-08-08, 12:19
jablczan moze dac ci energii/sily.
glutamina w twoim przypadku nie ma sensu.
spalacz mozesz wziac, jezeli koniecznie chcesz, ale nie jest tak, ze bez niego sie nie obejdzie.

vlk
08-08-08, 13:29
moim zdaniem poczytaj co daje glutamina i kreatyna. chociazby na stronach producentow odzywek


to ze ktos napisal ci ze masz brac glute to jeszcze nic.

moja rada dla Ciebie nadal jest taka sama:

dieta

+ spalacz tluszczu moze byc TIGHT lub SCORCH.

saad
09-08-08, 14:16
Dzieki za podpowiedzi!

a wiec tak zakupilem spalacz tluszczu i zaczalem dietke, schudne troszke odstawie spalacz doloze kreatyne i jakas dietka konkretna. jeszcze raz dzieki!